Sari la conținut

❤️Naty 0735351923💋


naty22

Postări Recomandate

Acum 8 ore, naty22 a spus:

Hello de mâine încep programul de la ora 09:00!Programării pe wapp sau telefonic !

Locație Ared Kaufland!

IMG_20220309_125536.jpg.520544ff9197e0ff21f64707d874a6c3.jpg

20220322_143852.jpg.5406854f23f11b652f56f2f6d83c3b54.jpg

Hello bună dimineața  am început programul, nu mai am colega m_a părăsit gata !

Programării pe wapp sau telefonic !

Link spre comentariu

Bună dragilor. DE mâine voii revenii în Arad !

Fara colega. 

Programul meu este următorul de la ora 10:00pana seara la ora 23:00

Locația este Ared Kaufland 

Programăriile pe wapp sau telefonic și va rog să specificații cât timp doriți sa petrecem împreună, și intervalul în care eu va pot da mesaj înapoi sa nu facem probleme.......!

Preturile vor fii următoarele pe variante :

Varianta 1 

1 Finalizare 200 RON include:NP ,ON ,sărutări FK ,sex între sânii!

2finalizarii ,sau un număr și o Finalizare costa 350 de lei care include :NP ,ON ,dus împreună obligatoriu, sex între sânii, 69 ,diferite poziții, masaj de relaxare, footjob ,sărutării !

 

 

Varianta 2 

1 Finalizare 150 RON care include:NP ,ON ,sex între sânii, 69 ,fără sărutării 

2 finalizării 300 Ron care include:NP ,ON ,dus împreună, sex între sânii, masaj de relaxare ,fără sarutarii !

 

Serviciile extra sunt :

50 RON URO 

Sau numai dominarii fara a deține jucării, decât cei care doresc umilire, bătaie, sa fie sclavii, vorbe vulgare ,sa va plimb prin casa în genunchii dragii sclavii  ,sa va scuip, sa va umilesc, sa va țin pe balcon în genunchii costa 400 RON ora !

 

Va pwp sa aveți o zi faina ne vedem de mâine dragii mei ! 

 

 

EmojiEditor-2022-03-24_14-02-37.png

EmojiEditor-2022-03-24_13-55-40.png

20220322_143852.jpg.5406854f23f11b652f56f2f6d83c3b54.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

În sfârșit am ajuns la Naty, o minune.

De când am întrat ma luat la mozoale, prins de pula, nici nu am reușit sa-i zic nimic, ma fermecat

Sa nu pierd timp, zic sa fac repede un dus și sa vedem ce știe.

Trecut în dormitor, ma fraților, ma futut olteaca asta de mi-au sărit strinfi, mă fata aste e futacioasa rau; striga, lige coia, lige pe pula ca pe miel în gura. Trece ia deasupra, iar libi în gura, mozoale peste mozoale libi peste libi. Zic hai o capitala, dau în ia ca surdu'n duba, baga ia mana între piciore și ma prinde de coaie și le mângâie cu tandrețe, ma-măăă. Ii place pula mai mult ca shaorma, și iar dai,dai,dai pana am dat cu spermă pe curu ala mare și frumos. De la întrare pana la ieșire nu-ma de pula ma ținea.

Nici nu știu ce note sa-i dau, eventual muzicale

Draga Naty, de abia aștept sa ne revedem, sa ma prinzi de copie. Să-mi sugi pula, numai cum tu ști 

 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, blackman69 a spus:

În sfârșit am ajuns la Naty, o minune.

De când am întrat ma luat la mozoale, prins de pula, nici nu am reușit sa-i zic nimic, ma fermecat

Sa nu pierd timp, zic sa fac repede un dus și sa vedem ce știe.

Trecut în dormitor, ma fraților, ma futut olteaca asta de mi-au sărit strinfi, mă fata aste e futacioasa rau; striga, lige coia, lige pe pula ca pe miel în gura. Trece ia deasupra, iar libi în gura, mozoale peste mozoale libi peste libi. Zic hai o capitala, dau în ia ca surdu'n duba, baga ia mana între piciore și ma prinde de coaie și le mângâie cu tandrețe, ma-măăă. Ii place pula mai mult ca shaorma, și iar dai,dai,dai pana am dat cu spermă pe curu ala mare și frumos. De la întrare pana la ieșire nu-ma de pula ma ținea.

Nici nu știu ce note sa-i dau, eventual muzicale

Draga Naty, de abia aștept sa ne revedem, sa ma prinzi de copie. Să-mi sugi pula, numai cum tu ști 

 

Helooo zăpăcitule mulțumesc frumos te pup și mersi fain de recenzie !

Te mai aștept cu drag la mine sa știi!

Dacă nu va fut de nu va vedeți!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, blackman69 a spus:

În sfârșit am ajuns la Naty, o minune.

De când am întrat ma luat la mozoale, prins de pula, nici nu am reușit sa-i zic nimic, ma fermecat

Sa nu pierd timp, zic sa fac repede un dus și sa vedem ce știe.

Trecut în dormitor, ma fraților, ma futut olteaca asta de mi-au sărit strinfi, mă fata aste e futacioasa rau; striga, lige coia, lige pe pula ca pe miel în gura. Trece ia deasupra, iar libi în gura, mozoale peste mozoale libi peste libi. Zic hai o capitala, dau în ia ca surdu'n duba, baga ia mana între piciore și ma prinde de coaie și le mângâie cu tandrețe, ma-măăă. Ii place pula mai mult ca shaorma, și iar dai,dai,dai pana am dat cu spermă pe curu ala mare și frumos. De la întrare pana la ieșire nu-ma de pula ma ținea.

Nici nu știu ce note sa-i dau, eventual muzicale

Draga Naty, de abia aștept sa ne revedem, sa ma prinzi de copie. Să-mi sugi pula, numai cum tu ști 

 

 

EmojiEditor-2022-03-24_15-47-59.png

20220324_135442.jpg

Image_788578.jpg.9e4196a9e06a1082e026c8e1156ea828.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...