Sari la conținut

❤️Naty 0735351923💋


naty22

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, Popica19 a spus:

Uite ma ca s-o trezit și deșteptul saitului care le știe pe toate ma stai liniștit ca nu ți-o fur pe Grasa asta ți-o las ție 

Și sa fiți voi mulțumiți intru și îmi șterg singur contul ca mam saturat sa vad atâta prosti citi sunteți pe Arad sa va dau M..E la toți papagali lu Naty 

Nu mai bine pui tu mana pe o carte, poate fi si gramatica limbii romane si o frunzaresti? Tare mi-e teama ca in viata ta ai vazut doar carti de joc cu asi si popi. Poate fi si codul bunelor maniere. Sau chiar si o carte de bucate, important e sa incepi de undeva. Spor!

Ps. Si daca nu iti inchizi tu singur contul, tot acolo se va ajunge, ai zilele numarate printre noi. Dar mi-e teama ca vei reveni. Nu te teme, te vom recunoaste!

Link spre comentariu

Hei am încheiat programul. Ma găsiți de mâine dimineață de la ora 09:00

Locația Ared Kaufland .

Singura în locație. 

Confirmării înainte cu 15 minute va rog .

Ma găsiți  la birou pana pe data de 21 a lunii acesteia apoi voi lua o mica pauza de Paște după care voi revenii din nou .

Va pup seara buna va doresc !

Ne vedem de mâine în forte tari .

Va mulțumesc pentru toate vizitele voastre de azi va sărut, seara buna ! 😀 🙂 😀  A voastră grasa 😀Natalya. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Acum 6 ore, naty22 a spus:

Hei am încheiat programul. Ma găsiți de mâine dimineață de la ora 09:00

Locația Ared Kaufland .

Singura în locație. 

Confirmării înainte cu 15 minute va rog .

Ma găsiți  la birou pana pe data de 21 a lunii acesteia apoi voi lua o mica pauza de Paște după care voi revenii din nou .

Va pup seara buna va doresc !

Ne vedem de mâine în forte tari .

Va mulțumesc pentru toate vizitele voastre de azi va sărut, seara buna ! 😀 🙂 😀  A voastră grasa 😀Natalya. 

Ce-ai pățit? Te-ai molipsit de la Popica?  A noastră voluptuoasa Antalya.😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Acum 4 minute, Patimasu a spus:

Ce-ai pățit? Te-ai molipsit de la Popica?  A noastră voluptuoasa Antalya.😘😘😘😘

Hai că dau mielul de Paște Natalya 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Bună seara  ! Ajungând din nou în frumosul oraș ( Arad ) am zis să fac o vizită unei căprioare. Am ales-o din nou pe Naty din mulțimea de căprioare din acest oraș. Rog haterii să se abțină de la a comenta , alegerea este personală datorită comportamentului fetei și a serviciilor oferite. Această vânătoare s-a petrecut în culcușul căprioarei în 30 de minute,  gloanțele au fost aruncate în teaca de plastic de data aceasta. Mulțumesc,  Naty ! Prețul pentru această vânătoare a fost de 200 de lei tragerea.O seară frumoasă și nu uitați: futeți cât puteți,  vremea pulii trece ! 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 55 minute, onu a spus:

Bună seara  ! Ajungând din nou în frumosul oraș ( Arad ) am zis să fac o vizită unei căprioare. Am ales-o din nou pe Naty din mulțimea de căprioare din acest oraș. Rog haterii să se abțină de la a comenta , alegerea este personală datorită comportamentului fetei și a serviciilor oferite. Această vânătoare s-a petrecut în culcușul căprioarei în 30 de minute,  gloanțele au fost aruncate în teaca de plastic de data aceasta. Mulțumesc,  Naty ! Prețul pentru această vânătoare a fost de 200 de lei tragerea.O seară frumoasă și nu uitați: futeți cât puteți,  vremea pulii trece ! 

Hei mulțumesc frumos de vizita nebunaticule Ma bucur mereu ca am băieții faini și am cu cine ma înțelege. Acum de seara buna va pun o poza și încep mâine în forte tari și proaspete.

😉 Va doresc seara buna și va pup. 

Maine încep programul de la ora 09:00

 

EmojiEditor-2022-04-12_22-35-33.png

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
1 oră în urmă, naty22 a spus:

Hei hei am început programul. 

Programări pe wapp sau telefonic. 

Va pwp și va aștept dragii mei ! 😀

Ared Kaufland R 21 !

Pana diseară la ora 22 :00 😀

 

 

 

EmojiEditor-2022-04-13_11-58-36.png

EmojiEditor-2022-04-13_11-54-25.png

EmojiEditor-2022-04-13_11-51-28.png

EmojiEditor-2022-04-13_11-52-12.png

Tare mândră-i scufița roșie ,vedem cum ne-om pasali odată😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...