Sari la conținut

Au atacat rușii, ce va urma ?


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
1 hour ago, arsanass said:

Ca tot vorbiti de rusi, felicitari idiotilor utili care au bagat nenorocirea asta in parlamentul Romaniei !!! Fgm de trepanati!!!

 

 

trolli analfabeți , from Russia with love. Șoșoaca mai lipsea , Socola scrie pe ei 🤦‍♂️

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 18 ore, tomson a spus:

Ba ultimii care au furato si fix ucrainienii

Si ba da porosenko a inceput razboiul in donbas in  2014

N-au furat-o bre ucrainenii, când le-au făcut-o rușii "cado", ei nici nu existau ca națiune politică. Erau doar o șmecherie administrativă sovietică pt a avea mai multe voturi la ONU 😉 

N-avea cum să înceapă Poroșenko războiul în Donbass, sau poate chiar crezi în omuleții verzi care au apărut din senin în Donbass, Lugansk și Crimeea. În 2014 la Kiev încă se vorbea rusa în proporție covârșitoare. Ucrainenii sunt o națiune tînără, o invenție a serviciilor secrete germane, preluată și folosită și de ruși. Li s-a întors împotrivă 😁 și e foarte bine așa, prefer o Ucraină independentă și cu conștiință națională, care să fie un tampon între noi și ruși. De când au ajuns la granițele noastre rușii, nu fac decât să ne fure într-una bucăți de teritoriu. N-am nici cea mai mică urmă de simpatie față de ei și nici nu ar trebui să te lași sedus de prostiile lor propagandistice. Sunt ca un tăvălug care se revarsă peste țările din jur, nu au vecin de la care să nu fii furat pământ. Și pt ce ? Sunt cel mai mare stat, cu cele mai multe resurse naturale...au tot ce le trebuie să fie bogați și fericiți. Pământurile astea pe care le revendică ei de la ucraineni, nu au fost ale lor și dacă mă întrebi pe mine, nici măcar nu sunt ruși acolo, ci rusofoni. 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 8 ore, arsanass a spus:

Ca tot vorbiti de rusi, felicitari idiotilor utili care au bagat nenorocirea asta in parlamentul Romaniei !!! Fgm de trepanati!!!

https://www.youtube.com/watch?v=k22r4Siwhmg

România e stat de drept, "subt" președintele pe care l-ați votat și care apoi s-a șters cu plusereu la cur. De ce a făcut asta ? Păi eu cre'că între timp s-a hashtagizat pesedeul și atunci ce dreacu' să mai facă cu apendicu'  plusere ? 🤷🏻

Zeița justiției, hidoasa Luluța Koveși ce învîrte pe la Bruxelles ? Chiar nu poa' să-i dovedească nimeni pă hauriști ? Acu' e imposibil să primească ruble with love prin conturi, bine, la ce foame le e la mujici acuma nu cred eu că mai finanțează alde Simioni și Șoșoace. Și dacă le mai trimite câte o plăsuță cu bănișori... păi ce fa' mă vajnicii procurorași, alde sri ? Dorm pe ei ? Nu tu o înregistrare, o stenogramă, nimic-nimic ? 

P.S. : dacă chiar ar exista instituții și justiție în țara noastră, ministrul energiei și tot guvernul ar trebui să fie la pușcărie. Ce au făcut ei cu prețurile la energie și la gaze e strigător la cer. Chiar distrug producătorii români și sărăcesc populația. Nu sunt în stare să aducă alte venituri la buget decât din energie, gaze, tva, accize și impozitarea salariilor. 

Fiți bă,  drulăi ! 🤦

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Zic unele surse care au luat urma banilor că AUR are bani de la MSS din China ( spionajul chinez. ).

George Simion s-a întâlnit în 2022 cu un atașat de la Ambasada Chinei, știut fiind faptul că atașații sunt agenți sub acoperire...😊🤭🤔

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator arsanass
Reputație: 0
4 minutes ago, derwall said:

Zic unele surse care au luat urma banilor că AUR are bani de la MSS din China ( spionajul chinez. ).

George Simion s-a întâlnit în 2022 cu un atașat de la Ambasada Chinei, știut fiind faptul că atașații sunt agenți sub acoperire...😊🤭🤔

prietene partidul AUR e finantat de la Moscova 

https://psnews.ro/cum-si-a-creat-rusia-un-partid-in-romania-george-simion-si-premierul-de-aur-466723/

 

 

Link spre comentariu
Vizitator arsanass
Reputație: 0

gandeste-te ca fratii nostri basarabeni i-au dau interzis lui Yuri/ catelu' Che Gargara

fratii nostri de peste Prut sunt satuli de rusnaci infiltrati trimisi de GRU si de FSB pentru a destabiliza tarile democratice

 

Sefu din Chiajna a lui catelu Yuri, Marius Lulea, trompeta cu zeci de site-uri fake news, a recunoscut public ca primeste bani de la federatia rusa, dovezile sunt evidente si demonstrate in justitie in urma proceselor lui Malin Bot pe care le-a avut cu trepadusii lui putin infiltrati la noi in statul roman. Trezitiva in plm!!! 

 

Link spre comentariu
Vizitator arsanass
Reputație: 0

un biet jurnalist independent a dat de pamant cu vuvuzele aur care fac propaganda teroristului de la Kremlin. Yuri Che gargara este doar un provocator, sustinut din umbra de sri-ul lui Sebastian Ghita, care a fugit in Serbia si are acolo azil politica ca sa nu faca mititica. De asta sunt blocate procesele in sector 1 impotriva acestor mafioti , acolo sunt procurori sub patronajul lui Ghita, plod de securist, a facut fix ce a facut si tacsu. 

https://ziaristii.com/dragnea-sebastian-ghita-si-cristi-burci-sunt-spatele-lui-george-simion-si-al-aur-ambele-personaje-au-legaturi-cu-serviciile-poate-e-doar-o-coincidenta/

https://lumealibera.ro/dragnea-dezvaluie-aur-e-sustinut-puternic-de-sebastian-ghita-si-cristian-burci-lucian-pahontu-al-doilea-in-stat-dupa-iohannis/

Astia vor sa ne scoata din NATO si UE, sa fim prada mai usoara la unguri si rusi, chiar sunteti asa de inconstienti sa le face jocul ????

 

Link spre comentariu
Vizitator arsanass
Reputație: 0

@beton armat ca tot vorbesti de SRI, Sebastian Ghita sprijina intensiv AUR, cu scopul de a destabiliza statul roman, tu ce tot lingi in cur pe sifiliticii astia ??? te vad ca ai interes aici si le faci reclama pozitiva!!!

fereasca Dumenezeu daca ati mai vazut asa ceva

 

Nebuna asta zicea ca nu exista razboi sau covid !!! Urma punctejele kremlinului !!!

 

Link spre comentariu
Vizitator arsanass
Reputație: 0
7 hours ago, elprofesoare said:

trolli analfabeți , from Russia with love. Șoșoaca mai lipsea , Socola scrie pe ei 🤦‍♂️

sefule trebuie sa fii complet retardat ca sa votezi cu asemenea hahalere aurolace. Asta denota lipsa de inteligenta si delir complet cand lumea voteaza cu trepanatii astia, halucinant . Aia care au votat au avut pistolul la tampla sau ce plm ? 🐒🔫

Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 8 minute, arsanass a spus:

gandeste-te ca fratii nostri basarabeni i-au dau interzis lui Yuri/ catelu' Che Gargara

fratii nostri de peste Prut sunt satuli de rusnaci infiltrati trimisi de GRU si de FSB pentru a destabiliza tarile democratice

 

Sefu din Chiajna a lui catelu Yuri, Marius Lulea, trompeta cu zeci de site-uri fake news, a recunoscut public ca primeste bani de la federatia rusa, dovezile sunt evidente si demonstrate in justitie in urma proceselor lui Malin Bot pe care le-a avut cu trepadusii lui putin infiltrati la noi in statul roman. Trezitiva in plm!!! 

 

De ce e interzis ? Eu am căutat pe net și n-am găsit vreun motiv. A fost expulzat după ce a fost la un post tv moldovenesc unde făcea "propagandă"  UNIONISTĂ și pregătea un marș în sensul ăsta. Am verificat și cine era președinte în Moldova atunci. Igor Dodon, pro-rus declarat și antiromân. Dacă ăsta i-a dat interdicția 🤔....

Apropo, în 2016, în guvernarea cioloșșșș, am fost la marșul pt Unire...am plecat de la Piața Unirii, pe jos, prin Piața Romană până în Piața Victoriei. Nu s-a strigat absolut nimic politic, sau împotriva guvernului. Din Piața Victoriei am vrut să revenim în Piața Unirii pe Calea Victoriei. L-au băgat pe Simion în dubă și ne-au blocat jandarmii. De ce ? Nu se strigase nimic anti, despre nimeni, se scandase doar pt Unire. 

Hashtagiștilor li se rupe pula de Unire și încearcă să discrediteze pe oricine le e împotrivă, cum că ar fi plătiți de ruși. 

Mă șterg la cur cu interdicții date de prorusul autodeclarat Dodon. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 6 minute, arsanass a spus:

sefule trebuie sa fii complet retardat ca sa votezi cu asemenea hahalere aurolace. Asta denota lipsa de inteligenta si delir complet cand lumea voteaza cu trepanatii astia, halucinant . Aia care au votat au avut pistolul la tampla sau ce plm ? 🐒🔫

Hehehe, băi șoricare, gura păcătosului adevăr grăiește : când ai criza asta de personalitate multiplă, delirium tremens, bă.... măcar stai și tu în fața oglinzii ? 🤭

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Următoarele alegeri A.U.R cu toate derapajele lor din spațiul public și circul care îl fac în parlament nu cred că va mai trece pragul electoral, mulți care i-au votat s-au convins.

 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
57 minutes ago, arsanass said:

sefule trebuie sa fii complet retardat ca sa votezi cu asemenea hahalere aurolace. Asta denota lipsa de inteligenta si delir complet cand lumea voteaza cu trepanatii astia, halucinant . Aia care au votat au avut pistolul la tampla sau ce plm ? 🐒🔫

🤝👍

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 5683
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu ma intereseaza cind a furat bucovina in trecut Acu au furat o ucr.

Crimeea e singurul port ce nu ingheaata nu conteaza marimea si bogatia rusiei, crim e unica pt ei ,nici plaja n au u de sa facA.

Donbas face legatura.

Toti vrem ucr neutra tampon doar demoncratii talharului senil nu vrea decat razboi si miliarde furate

 

Link spre comentariu
Vizitator arsanass
Reputație: 0
14 hours ago, Beton_Armat said:

De ce e interzis ? Eu am căutat pe net și n-am găsit vreun motiv. A fost expulzat după ce a fost la un post tv moldovenesc unde făcea "propagandă"  UNIONISTĂ și pregătea un marș în sensul ăsta. Am verificat și cine era președinte în Moldova atunci. Igor Dodon, pro-rus declarat și antiromân. Dacă ăsta i-a dat interdicția 🤔....

Apropo, în 2016, în guvernarea cioloșșșș, am fost la marșul pt Unire...am plecat de la Piața Unirii, pe jos, prin Piața Romană până în Piața Victoriei. Nu s-a strigat absolut nimic politic, sau împotriva guvernului. Din Piața Victoriei am vrut să revenim în Piața Unirii pe Calea Victoriei. L-au băgat pe Simion în dubă și ne-au blocat jandarmii. De ce ? Nu se strigase nimic anti, despre nimeni, se scandase doar pt Unire. 

Hashtagiștilor li se rupe pula de Unire și încearcă să discrediteze pe oricine le e împotrivă, cum că ar fi plătiți de ruși. 

Mă șterg la cur cu interdicții date de prorusul autodeclarat Dodon. 

 

 

 

 

se pare ca faci propaganda haurolaca in mod voit , te platesc astia in ruble? unde ti-ai obtinut cetatenia romana ?? 

 

14 hours ago, Beton_Armat said:

Hehehe, băi șoricare, gura păcătosului adevăr grăiește : când ai criza asta de personalitate multiplă, delirium tremens, bă.... măcar stai și tu în fața oglinzii ? 🤭

 

bai zero neuroni, tu cu cine plm ai votat ? ca prea o dai in diversiuni ieftine pe aici. Nu zic nimic de clonele tale ca ai destule pe aici dovedite cu care faci conversatie de cea mai proasta calitate 💩😵 Hai zi repede cu cine plm ai votat !!! Sa nu imi zici ca ai votat cu cancerul HAUR.

Link spre comentariu
Vizitator arsanass
Reputație: 0
14 hours ago, logix said:

Următoarele alegeri A.U.R cu toate derapajele lor din spațiul public și circul care îl fac în parlament nu cred că va mai trece pragul electoral, mulți care i-au votat s-au convins.

 

 

stai linistit bro 😇, sunt destui idioti utili care latra a paguba pe topicul asta daca zici ceva de rau de partidul HAUR, partid finantat de la kremlin de GRU si FSB pentru destabilizarea si scoaterea Romaniei din NATO/EU cu prosteala lui Aleksandr Dughin, ideologul lui Putin despre asa zice mare uniune. Nu vezi ce s-a armat botoniera cand am zis ceva de rau de Yuri sau de Putin ? 

 

 

Link spre comentariu
Acum 59 minute, arsanass a spus:

stai linistit bro 😇, sunt destui idioti utili care latra a paguba pe topicul asta daca zici ceva de rau de partidul HAUR, partid finantat de la kremlin de GRU si FSB pentru destabilizarea si scoaterea Romaniei din NATO/EU cu prosteala lui Aleksandr Dughin, ideologul lui Putin despre asa zice mare uniune. Nu vezi ce s-a armat botoniera cand am zis ceva de rau de Yuri sau de Putin ? 

 

 

Rămâne de văzut în 2024,dar după cum văd eu lucrurile cred și sper că nu vor trece de pragul electoral de 5%,aceste specimene nu au ce căuta în parlament

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 20 ore, tomson a spus:

Nu ma intereseaza cind a furat bucovina in trecut Acu au furat o ucr.

Crimeea e singurul port ce nu ingheaata nu conteaza marimea si bogatia rusiei, crim e unica pt ei ,nici plaja n au u de sa facA.

Donbas face legatura.

Toti vrem ucr neutra tampon doar demoncratii talharului senil nu vrea decat razboi si miliarde furate

 

Păi Bucovina a fost furată în trecut și cedată oficial în 1997. Nu o mai pupăm înapoi dăcît în caz de război mondial. Nu mai zic că acum i-a și deznaționalizat, chiar dacă nu-mi place s-o zic, cei care încă se mai recunosc români sunt foarte puțini. 

Păi mujicii n-au nici paradisuri tropicale, să ia Bahamas atunci ? 

Eu nu cred că bătrânul ăla senil "vrea" el ceva, cum nu cred nici că el ia vreo decizie. "Cel mai puternic om al planetei" e doar sintagmă care dă bine la Hollywood, dar în politica americană sunt mulți "șmecheri",  care se înțeleg ce și cum să facă. 

Și oricum ai zice-o sau ai da-o, "american dream" e de preferat arhipelagului Gulag. 

P.S. : chiar și userul tău e "tomson" nu "tomov" 😉

 

 

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 11 ore, arsanass a spus:

se pare ca faci propaganda haurolaca in mod voit , te platesc astia in ruble? unde ti-ai obtinut cetatenia romana ?? 

 

bai zero neuroni, tu cu cine plm ai votat ? ca prea o dai in diversiuni ieftine pe aici. Nu zic nimic de clonele tale ca ai destule pe aici dovedite cu care faci conversatie de cea mai proasta calitate 💩😵 Hai zi repede cu cine plm ai votat !!! Sa nu imi zici ca ai votat cu cancerul HAUR.

El șoricare, userul asta, "arsanass"...e un cuvânt mixt, din 2 limbi ? Ars în ass ?  Adică te tragi și pe cur ? 🤣🤣🤣 

Te trădează frazele și emoticoanele, pă lângă devotamentul fanatic pt usereu. Probabil că visul tău e să fii "matron" dă bordel, oficial cu acte în regulă, "că cam" asta reiese dîn  preocupările tale. 

Îți mai explic încă o dată, ca la proști : mi se rupe pula de haur și de Simion, nu sunt înregimentat la niciun partid politic și nici nu am ambiții politice, nu lucrez la stat, n-am niciun avantaj în faptul că am votat haur. Dacă în 2024 voi considera că merită votul, îi voi vota, dacă nu... îi dau la pisică 🤣🤣🤣 

În afară de faptul că am spus că am votat haur, nu le fac nicio propagandă și nu îndemn pă nimeni să-i voteze. Șoșoacă e o veche hashtagistă, mare iubitoare dă zeița voastră kovesi. Să vă spălați cu ele pă cap. 

Și da, am mai mult dă 2 neuroni în cap...tocmai de-aia am verificat cine i-a dat interdicție în Moldova și pt ce, lu' Simion. Igor Dodon, pretenarul lu' Putin și mare antiromân. 

Dacă aș fi știut că Simion ăsta a fost tovarăș cu Mucușor Dan nu l-aș fi votat. "Norocul" lui e că s-a lepădat de Mucușor. Până în 2024 mai e timp, se mai pot întâmpla multe, votez cum o să cred eu atunci. 

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 5683
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, Beton_Armat a spus:

Păi Bucovina a fost furată în trecut și cedată oficial în 1997. Nu o mai pupăm înapoi dăcît în caz de război mondial. Nu mai zic că acum i-a și deznaționalizat, chiar dacă nu-mi place s-o zic, cei care încă se mai recunosc români sunt foarte puțini. 

Păi mujicii n-au nici paradisuri tropicale, să ia Bahamas atunci ? 

Eu nu cred că bătrânul ăla senil "vrea" el ceva, cum nu cred nici că el ia vreo decizie. "Cel mai puternic om al planetei" e doar sintagmă care dă bine la Hollywood, dar în politica americană sunt mulți "șmecheri",  care se înțeleg ce și cum să facă. 

Și oricum ai zice-o sau ai da-o, "american dream" e de preferat arhipelagului Gulag. 

P.S. : chiar și userul tău e "tomson" nu "tomov" 😉

 

 

 

 

Io nus pro rus is pro eu si nato dar nu imi place prostia mai ales la aliati pentru ca ma costa scump si nici ticalosia ca am asteptari  mai mari de la ai mei

Da demoncratii si oligarhii us aia cu complexu militar is in spatele senilului

ei fura miliardele si baga in alegerile ce vin ca trb fraudate mai bine dacat data trecuta cand s-au prins toti

Ucr is penibili de minicinosi pierd razboiul si se lauda ca merge bine

unii au incepu sa recunoasca ca au pierderi f grele , ca mor soldati ca n-au nici garouri si trusa de prim ajutor sunt video cu brigazi ce se predau ca nu au conducere buna armament si echipamente 

Nici dc vin rusii si cuceresc ucraina si ne-o dau pe tava inapoi de buni ce sunt nato si eu nu ne va lasa sa le luam

Ucr fac etnocid in bucovina chiar si acum cand au sters insriptia  din cernauti ce atesta ca orasul era al moldovei acu  600 ani pe vrema lui alexandru cel bun

Trebuiau sa profite de victoria din faza 1 sa dea donbas si crimeea ca is ale rusilor si sa semneze china turcia us uk eu  ca intra direct in razboi dc rusii mai ataca un cm

Dar s-au fudulit ca oligofrenii ca bat rusia si  pierd tot sud estul poate raman fara odesa si iesire ceea ce va fi rau pt noi pt nato pt ei si pt toti

De asta ma oftic ca demoncratii din us de la putere din spatele senilului is ticalosi si fac prostii ce ies rau pt noi nu pt ei

Vor parasi ucr ca afgansitanu si le va fi mai rau decat inainte

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator arsanass
Reputație: 0
5 hours ago, Beton_Armat said:

El șoricare, userul asta, "arsanass"...e un cuvânt mixt, din 2 limbi ? Ars în ass ?  Adică te tragi și pe cur ? 🤣🤣🤣 

Te trădează frazele și emoticoanele, pă lângă devotamentul fanatic pt usereu. Probabil că visul tău e să fii "matron" dă bordel, oficial cu acte în regulă, "că cam" asta reiese dîn  preocupările tale. 

Îți mai explic încă o dată, ca la proști : mi se rupe pula de haur și de Simion, nu sunt înregimentat la niciun partid politic și nici nu am ambiții politice, nu lucrez la stat, n-am niciun avantaj în faptul că am votat haur. Dacă în 2024 voi considera că merită votul, îi voi vota, dacă nu... îi dau la pisică 🤣🤣🤣 

În afară de faptul că am spus că am votat haur, nu le fac nicio propagandă și nu îndemn pă nimeni să-i voteze. Șoșoacă e o veche hashtagistă, mare iubitoare dă zeița voastră kovesi. Să vă spălați cu ele pă cap. 

Și da, am mai mult dă 2 neuroni în cap...tocmai de-aia am verificat cine i-a dat interdicție în Moldova și pt ce, lu' Simion. Igor Dodon, pretenarul lu' Putin și mare antiromân. 

Dacă aș fi știut că Simion ăsta a fost tovarăș cu Mucușor Dan nu l-aș fi votat. "Norocul" lui e că s-a lepădat de Mucușor. Până în 2024 mai e timp, se mai pot întâmpla multe, votez cum o să cred eu atunci. 

 

Aide plm ce s-a oficat obezul. Nu stau sa citesc km de text 😂😂. E valabil pt toate clonele tale, da? Nici marele patron mikydutza de gherete si hoteluri nu era asa de distrus psihic cum esti tu 😱. IQ-ul il ai mai mic decat toti sosocarii la un loc. 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...