Sari la conținut

Daria 0722848149 super total!!!


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
17 minutes ago, tallahassee said:

Bună întrebare, așteptăm să îi faci o vizita.

Cred că în momentul in care primim un răspuns pozitiv, se face coadă la blocurile verzi 😂😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am fost acum la ea. Ca prezentă e ok dar te grăbește : “ne mai futem și noi” asta după 2 minute de oral. La normal e largă și nu se mișcă deloc, la anal e ok,strâmtuță și fund frumos. Atenție are colegă. Nu am putut merge la baie că era colega și nici de așteptat rândul la baie pentru că se grăbea (ii era foame). Deci concluzia o trageți voi. Eu unul nu mai revin 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 3 ore, haiduc36 a spus:

Am fost acum la ea. Ca prezentă e ok dar te grăbește : “ne mai futem și noi” asta după 2 minute de oral. La normal e largă și nu se mișcă deloc, la anal e ok,strâmtuță și fund frumos. Atenție are colegă. Nu am putut merge la baie că era colega și nici de așteptat rândul la baie pentru că se grăbea (ii era foame). Deci concluzia o trageți voi. Eu unul nu mai revin 

Nasol.. 

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 3 ore, haiduc36 a spus:

Am fost acum la ea. Ca prezentă e ok dar te grăbește : “ne mai futem și noi” asta după 2 minute de oral. La normal e largă și nu se mișcă deloc, la anal e ok,strâmtuță și fund frumos. Atenție are colegă. Nu am putut merge la baie că era colega și nici de așteptat rândul la baie pentru că se grăbea (ii era foame). Deci concluzia o trageți voi. Eu unul nu mai revin 

Măcar e cea din poză? Poți face o descriere aprox față, corp?

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Până la urmă am decis s-o vizitez. Fata e drăguță, cred ca e cea din poze. Un corp foarte fain. Are cam 25 de ani. Probabil a fost sub influența recenziei trecute, așa că  s-a comportat foarte ok. Oral excelent, normal cam in două poziții, iar la anal am terminat. A zis ca mai rămâne pe la noi, așa că mai dau o tură zilele astea. 

Have fun 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 15 ore, haiduc36 a spus:

Am fost acum la ea. Ca prezentă e ok dar te grăbește : “ne mai futem și noi” asta după 2 minute de oral. La normal e largă și nu se mișcă deloc, la anal e ok,strâmtuță și fund frumos. Atenție are colegă. Nu am putut merge la baie că era colega și nici de așteptat rândul la baie pentru că se grăbea (ii era foame). Deci concluzia o trageți voi. Eu unul nu mai revin 

nu sunt eu un destept.......dar sincer din secunda 1 pagina 1 al topicului cand am vazut prima poza am stiut ca nu este ce pare a fi...........recenzia ta ma lamurit .......multumim

Link spre comentariu

Am fost  și eu la domnișoara în după-masa aceasta.Mie mi-a părut ok din toate punctele de vedere.Drăguță foc,amabilă,nu te grăbește deloc.Nu am văzut să aibă colegă ,poate nu era acasă.Din punctul meu de vedere,de revenit.150 oral ,normal,anal.Toate la superlativ.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...