Sari la conținut

🖤EMILYA🖤 0748547502


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
22 hours ago, Emilia23 said:

☎️🖤Disponibila 

90C520A2-77BF-450A-9EE4-7BF00959901C.jpeg.a2c4debfdbee900a948e38d80a42b6ad.jpeg

Pune niște haine pe tine că e răcoare...să nu răcești. A venit toamna. 

Și poți să pui și o poză nouă, să ne meargă bine toată săptămâna 😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună ziua,

Țin neapărat sa fac o rectificare la o recenzie făcută de mine la o prima vizita efectuata la Emilia mai pe la începuturi când a venit prima oara în Timișoara🤯. După recenzia făcută de mine care nu a fost tocmai realistă datorită faptului că în ziuă respectiva vizitei la ea a fost o zii un care perceptiile mele erau tulburate de alte informații..... în fine.🤯 Am tot urmărit evoluția Emiliei și recenziile făcute și de alți participanți la sex și mi-am dat seamă că percepția mea a fost nerealista și am decis sa merg la o a doua întâlnire. Sâmbăta după un schimb mic de mesaje pe mesageria de pe forum apoi de pe WhatsApp,  am plecat rapid spre locație. Ce sa vezi am ajuns sus și îmi deschide complet goală de era sa fac un șoc emoțional , frumoasa femeie fraților. În fine am schimbat doua trei vorbe apoi am trecut pe la dus și direct în dormitor. Abia așteptăm parca .... și a început cu un ON asa cu ură făcut în sensul bun pervers, sa nebunesc !.Am cerut sa pune balonul și sa o iau doggy , unde priveliștea e senzație. Superb trup,  forme bine conturate înaltă . Am ținut-o asa pana am explodat! 

După experienta sexuală avuta am mai stat de taina deoarece afara se dezlantuia natura cu o ploaie de zile mari.

Recomand vizitarea Emiliei o femeie beton. 🥂

P.s pentru cunoscători se aseamănă la fizic cu Miruna Lazea. 🥰

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
La 03.10.2022 la 11:12, sange_latin a spus:

Bună ziua,

Țin neapărat sa fac o rectificare la o recenzie făcută de mine la o prima vizita efectuata la Emilia mai pe la începuturi când a venit prima oara în Timișoara🤯. După recenzia făcută de mine care nu a fost tocmai realistă datorită faptului că în ziuă respectiva vizitei la ea a fost o zii un care perceptiile mele erau tulburate de alte informații..... în fine.🤯 Am tot urmărit evoluția Emiliei și recenziile făcute și de alți participanți la sex și mi-am dat seamă că percepția mea a fost nerealista și am decis sa merg la o a doua întâlnire. Sâmbăta după un schimb mic de mesaje pe mesageria de pe forum apoi de pe WhatsApp,  am plecat rapid spre locație. Ce sa vezi am ajuns sus și îmi deschide complet goală de era sa fac un șoc emoțional , frumoasa femeie fraților. În fine am schimbat doua trei vorbe apoi am trecut pe la dus și direct în dormitor. Abia așteptăm parca .... și a început cu un ON asa cu ură făcut în sensul bun pervers, sa nebunesc !.Am cerut sa pune balonul și sa o iau doggy , unde priveliștea e senzație. Superb trup,  forme bine conturate înaltă . Am ținut-o asa pana am explodat! 

După experienta sexuală avuta am mai stat de taina deoarece afara se dezlantuia natura cu o ploaie de zile mari.

Recomand vizitarea Emiliei o femeie beton. 🥂

P.s pentru cunoscători se aseamănă la fizic cu Miruna Lazea. 🥰

Iti multumesc mult pentru vizita si recenzie 🖤🖤

☎️Disponibila pentru programari

 

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 8 minute, tttpttt a spus:

O scară primim inainte de actiune?

Am auzit ca-i inaltă si ma bagă sub radical :))

Vorbeste lumea .. am Tocuri in caz de ceva :))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, tttpttt a spus:

Se pot purta cu sosete tocurile alea sau trebuie sa-mi tai unghiile de la picioare inainte sa vin? 

Deci de aia Raman unii cu sosetele la sex …

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 38 minute, tttpttt a spus:

O scară primim inainte de actiune?

Am auzit ca-i inaltă si ma bagă sub radical :))

Dacă te bagă sub radical îți eu că ți-ai dori să nu mai ieși :⁠-⁠))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, Emilia23 said:

Vorbeste lumea .. am Tocuri in caz de ceva :))

 

9 minutes ago, Realboss said:

Eu pun 30 minute, sa vedem cat pune si ea😂

ce zici @Emilia23, pe mine promit ca nu ma ti sub radical, nici daca iti pui tu tocuri😂😂😂

Deci,acum o săptămână și...nu aveai tocurile.....că te-am fost întrebat înainte de vizită.....ai spus că nu le-ai mai luat,că au 7 kg...😅....mai bine livrate de curier..😂😂

@Realboss doar daca ai peste 2 m....reali...nu te poate băga sub radical...😁(că tocuri din câte știu,are de alea de 20😅....)

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 9 minute, pittysmen a spus:

 

Deci,acum o săptămână și...nu aveai tocurile.....că te-am fost întrebat înainte de vizită.....ai spus că nu le-ai mai luat,că au 7 kg...😅....mai bine livrate de curier..😂😂

@Realboss doar daca ai peste 2 m....reali...nu te poate băga sub radical...😁(că tocuri din câte știu,are de alea de 20😅....)

1,68 am😂😂😂 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 34 minute, Realboss a spus:

Eu pun 30 minute, sa vedem cat pune si ea😂

ce zici @Emilia23, pe mine promit ca nu ma ti sub radical, nici daca iti pui tu tocuri😂😂😂

 

Acum 11 minute, Realboss a spus:

1,68 am😂😂😂 

 

Acum 22 minute, pittysmen a spus:

 

Deci,acum o săptămână și...nu aveai tocurile.....că te-am fost întrebat înainte de vizită.....ai spus că nu le-ai mai luat,că au 7 kg...😅....mai bine livrate de curier..😂😂

@Realboss doar daca ai peste 2 m....reali...nu te poate băga sub radical...😁(că tocuri din câte știu,are de alea de 20😅....)

 

Acum 7 minute, tttpttt a spus:

In cazul asta, Emilia te rog frumos sa-i deschizi usa cand vine..ca asa si cu tocuri are 1m sub clanță.

Astea's glume ...😡😡😡...daca la.unii a fost seceta  . De unde" pula canelui turbat" ...inaltime . 🙉🙉

  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...