Sari la conținut

Roscata frumoasa


Postări Recomandate

  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț
Acum 55 minute, Playboyblood a spus:

Vouă vă place doar sa așteptați să zică alți . Da de ce nu riscați voi 100-150 lei și lăsați și voi o recenzie . Numai sa primiți . Fara să dați. . . . 

Ne e frica sa luam teapa, mi se pare si normal. N-am cerut altcuiva sa se sacrifice in locul meu, ci daca este cineva care deja a fost poate

Link spre comentariu

Vizitat domnișoara.

 

Este chiar fata din poze, înălțime undeva 1.60, sânii foarte mari și fermi, am optat pentru un  masaj și un oral ( bine executate amândouă )

 

Locația curată și aerisită, undeva pe lângă Kaufland Obor.

 

Pe scurt recomand!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744165814
  • Oras:Piatra neamt
  • Telefon: 0744165814
  • Oras:Piatra neamt
La 07.05.2022 la 13:56, gelu1921 a spus:

Vizitat domnișoara.

 

Este chiar fata din poze, înălțime undeva 1.60, sânii foarte mari și fermi, am optat pentru un  masaj și un oral ( bine executate amândouă )

 

Locația curată și aerisită, undeva pe lângă Kaufland Obor.

 

Pe scurt recomand!

 

Salut, ceva mai multe detalii, preț, ON sau OP, singură sau cu colegă ??? Merci

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744165814
  • Oras:Piatra neamt
  • Telefon: 0744165814
  • Oras:Piatra neamt
La 09.05.2022 la 16:06, alexandru99999 a spus:

Salut, ceva mai multe detalii, preț, ON sau OP, singură sau cu colegă ??? Merci

Între timp am fost la ea, acum 2 zile, cadou 150 sau 300 ora ,am ales o oră, vreo 20 ani, la corp 6 din 10, are și o colega cu parul albastru, nu am văzut-o, carne tare pe ea că na are 20 ani.

Un oral neprotejat normal fără prea multe artificii, iar la normal protejat nu vrea în toate pozițiile, este semi plictisită, nu se prea implică. Locație în zona Kaufland Obor, curata, te servește cu suc, apă.

Recomandare 60% din partea mea

Note:

Oral neprotejat 7

Normal protejat 6

Locație 9

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț

Am fost și eu azi la ea

Super drăguță, și ca aspect, și ca atitudine, forme generoase, sâni mari, fundul ferm, locația faină, lumină roșie în cameră, te face să te simți confortabil și e foarte prietenoasă.

Am ales o finalizare(150) un oral neprotejat super ok și relaxant, normal protejat, nu în toate pozițiile, cum zicea și colegul de mai sus, ceea ce e în regulă, e deschisă și la alte opțiuni. Are și o colegă, nu știu exact cine e

Mie personal mi-a plăcut super mult, deși am fost puțin stângaci, m-a salvat din încurcătură😂 cu plăcere o să revin când mai pot, recomand.

Oral: 9   Normal: 9  Locație: 9  Comportament: 10

 

 

Link spre comentariu
La 07.05.2022 la 13:56, gelu1921 a spus:

Vizitat domnișoara.

 

Este chiar fata din poze, înălțime undeva 1.60, sânii foarte mari și fermi, am optat pentru un  masaj și un oral ( bine executate amândouă )

 

Locația curată și aerisită, undeva pe lângă Kaufland Obor.

 

Pe scurt recomand!

 

Îți mulțumesc mult:*

Link spre comentariu
La 12.05.2022 la 18:04, alexandru99999 a spus:

Între timp am fost la ea, acum 2 zile, cadou 150 sau 300 ora ,am ales o oră, vreo 20 ani, la corp 6 din 10, are și o colega cu parul albastru, nu am văzut-o, carne tare pe ea că na are 20 ani.

Un oral neprotejat normal fără prea multe artificii, iar la normal protejat nu vrea în toate pozițiile, este semi plictisită, nu se prea implică. Locație în zona Kaufland Obor, curata, te servește cu suc, apă.

Recomandare 60% din partea mea

Note:

Oral neprotejat 7

Normal protejat 6

Locație 9

 

Bună, îți mulțumesc pentru recenzie . Însă imi pare rău că te dezamăgesc colega mea nu este ceea cu parul albastru și grasuta  ..întâmplător am o alta colega. Nu știu de unde ai dedus ca sunt cu ceea cu parul albastru mai ales ca nu ai văzut-o 😂 .. 

O zi frumoasa 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț

Abia ce am fost si eu la domnișoara aceasta si pot sa spun ca am plecat foarte multumit si satisfactul, corp carisma si tot ce vrei, stiu ca sunt nou dar recomand cu incredere!!!

Link spre comentariu
Acum 8 ore, Gikon13 a spus:

Abia ce am fost si eu la domnișoara aceasta si pot sa spun ca am plecat foarte multumit si satisfactul, corp carisma si tot ce vrei, stiu ca sunt nou dar recomand cu incredere!!!

Mulțumesc mult, te pup și îți doresc zile cu zâmbete 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 17.08.2022 la 13:45, Lolaaabby a spus:

Bună,din păcate băiatul la care am stat eu timp de 3 luni ...pana pe 22 mai are apartamentul ocupat .. însă  să mă reîntorc cu mare drag în oraș 🙈

Vii singură sau cu vreo colegă? 

Întreb, pentru că găsești și garsoniere de închiriat 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
Acum 8 ore, Lolaaabby a spus:

Singura .  Garsonierele sunt în zonele nașpa.  

Nu am înțeles o chestie...de ce toate căutați garsoniere ieftine și în zone nașpa?! Sunteți doar pe făcut bani ??! 

Exista și locații mai sigure, scumpe ,zone centrale ,mai scumpe ce îi drept. Cred că în aceste locații și clienții vor pleca mult mai mulțumiți! 

Așa, voi căutați ieftin și prost. Fara duș, eventual doar un pat și pereți plin de mucegai! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...