Sari la conținut

Bianca /noua pe site/ 0731306341


Postări Recomandate

  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna "cipulica". Am discutat cu tine mai apoi pe whats'app si am lamurit situatia, confuzia, etc. Te pup si ma revansez. O zi frumoasa. 

Ps: prin colorate inteleg ca ai vrut sa scoti in evidenta faptul ca, colega mea era bronzata. Pupicei 🥰

Link spre comentariu

Și mie mi s-au întâmplat același lucru. A apărut o alta persoană. Până la urmă, am stat cu acea persoană, ca să nu supăr pe nimeni. Dar nu e ok. După îndelungi explicații,  a rămas că se revanșează Bianca cea Adevărată. 

  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Colega care era acolo în locul lui Bianca activează aici ca Ramonna. 

Nu am lucruri negative să spun despre ea. Însă am văzut pe thread-ul lui Ramona că ea a fost acuzată de curând de @azamantes că ar fi fost înlocuită cu alta persoană: el de ducea la persoana A și a ajuns la persoana B. Adică exact ce s-a întâmplat și aici. Bazat pe experiența mea, @azamantes avea dreptate, e același pattern. Din păcate, @pisicuts i-a dat un warning lui @azamantes, nemeritat. Warningul ar trebuit dat lui @Ramonna pentru a fi implicată într-un "bait and switch", ceea se repetă și azi.

 

  • Like 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Încă o dată, eu cred că Ramona are o atitudine buna in general. Dar a schimba persoanele nu e ok. Poate nimeni nu i-a spus, poate sunt circumstanțe atenuante. Dar nu cred că e in spiritul de încredere al Forumului. Daca e o greșeală, rog sa nu se mai întâmple niciodată. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Salutare. 

Pentru mine revenirea Biancai a fost precum o schimbare de macaz, care nu poate decat sa ma bucure si sa ma faca sa o revizitez pe aceasta domnita.

De dimineață mi-am facut timp si am fost intr-o vizita scurta, voi reveni cu o recenzie mai detaliata cum gasesc ceva timp liber. Acum tot ce pot sa va spun e ca pe mine m-a intampinat aceiasi fata frumoasa si zambareata si cu siguranta mi-a facut ziua mai buna. 

V-o recomand si voua.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Recenzie întârziată!

Supr tare gagica ... Am vizitat-o in urma cu 1 sapt...arata wow...curatenie exemplara in locatie...apartament mare. Este o femeie curata..arata bine si se misca bine, e voluptoasa...cur de brasilianca si tate hudge...atitudine ok, nu te grabeste, se implica in tot. Curul e piesa, e foarte misto la doggy, sunt mare fan...ptr mine experienta avuta cu Bianca a fost de 10+.

Recomand si mai revin!

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...