Sari la conținut

Eveline 0733533149


Vizitator EvelineEv69

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Heyy, Disponibilă ❤️❤️❤️

0733533149 

Servicii: Oral și normal 200 jumătate de ora 400 o ora

Fk 

oralul neprotejat in funcție de igiena 

finalizare doar corporală 

Pupici 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda...ce sa mai, nu am cum sa nu-i las un comentariu.

Zilelea astea am vizitat-o, nu citisem prea multe despre ea, dar am zis sa merg la noroc...si chiar ca am avut noroc.

Locatia foarte ok, locuri de parcare chiar in apropiere.

Atitudine destul de buna, chiar peste asteptari, nu e genul ala de tanara infumurata, are un caracter chiar frumos.

Servicii bune, n-am ce sa obiectez.

Aspect....eeee, aici e FACTORUL X, imi aduce aminte de o actrita, fata are o fizionomie foarte frumoasa, dantura e exceptionala, am remarcat-o cand vorbeam cu ea si parca numai la dintii ei ma uitam😁😆

Actiune...nu-mi place sa dau detalii aici, a fost ce trebuie, oricum.

Bani...doua albastre.

De revenit?...Oooooo Da!

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, Triple000 a spus:

Mda...ce sa mai, nu am cum sa nu-i las un comentariu.

Zilelea astea am vizitat-o, nu citisem prea multe despre ea, dar am zis sa merg la noroc...si chiar ca am avut noroc.

Locatia foarte ok, locuri de parcare chiar in apropiere.

Atitudine destul de buna, chiar peste asteptari, nu e genul ala de tanara infumurata, are un caracter chiar frumos.

Servicii bune, n-am ce sa obiectez.

Aspect....eeee, aici e FACTORUL X, imi aduce aminte de o actrita, fata are o fizionomie foarte frumoasa, dantura e exceptionala, am remarcat-o cand vorbeam cu ea si parca numai la dintii ei ma uitam😁😆

Actiune...nu-mi place sa dau detalii aici, a fost ce trebuie, oricum.

Bani...doua albastre.

De revenit?...Oooooo Da!

Mulțumesc frumosss❤️ Te pup si te mai aștept 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut. 

Pana la urma am reușit sa găsesc o fereastra și la finalul săptămânii trecute m-am revăzut cu superba Eveline după fix o jumătate de an.

Ce sa zic ?  Ca mi-a depășit toate așteptările ? Ca spre deosebire de acum 6 luni a făcut progrese foarte mari în privința serviciilor care ma interesează pe mine ?

Ei bine , da , a fost o surpriza extrem de plăcută și pe care sigur o voi repeta curând,  pentru ca Eveline este super pe gustul meu . Din toate punctele de vedere  :  seriozitate,  aspect , caracter , implicare , pasionala. 

Doar câteva note strict din punctul meu de vedere:

Aspect - 9

Oral - 9 , neprotejat bineînțeles,  next time sper sa se apropie de 10 :lol:

Normal - 10 , fut excelent,  implicat 

Igiena- 10 , curata impecabil 

GFE - 10 și aici clar .

Timp 30 minute , cadou 200 RON,  1 finalizare inclusa . Eram pe graba oarecum

Data viitoare 1 ora neapărat. 

Te pup Eveline !

O zi buna va doresc  ! 

  • Like 9
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, il pupparo a spus:

Va salut. 

Pana la urma am reușit sa găsesc o fereastra și la finalul săptămânii trecute m-am revăzut cu superba Eveline după fix o jumătate de an.

Ce sa zic ?  Ca mi-a depășit toate așteptările ? Ca spre deosebire de acum 6 luni a făcut progrese foarte mari în privința serviciilor care ma interesează pe mine ?

Ei bine , da , a fost o surpriza extrem de plăcută și pe care sigur o voi repeta curând,  pentru ca Eveline este super pe gustul meu . Din toate punctele de vedere  :  seriozitate,  aspect , caracter , implicare , pasionala. 

Doar câteva note strict din punctul meu de vedere:

Aspect - 9

Oral - 9 , neprotejat bineînțeles,  next time sper sa se apropie de 10 :lol:

Normal - 10 , fut excelent,  implicat 

Igiena- 10 , curata impecabil 

GFE - 10 și aici clar .

Timp 30 minute , cadou 200 RON,  1 finalizare inclusa . Eram pe graba oarecum

Data viitoare 1 ora neapărat. 

Te pup Eveline !

O zi buna va doresc  ! 

Multumesc frumos ❤️ Te pup si te mai astept 😘🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 14.03.2023 la 0:20, xfemdom a spus:

Mademoiselle @Bambiii ai pus mai sus niste poze cu niste jucarii specifice jocurilor de dominare, oferi si astfel de servicii ?

Domaninare pasiva sau activa ?

Multumesc

Fac doar dominare soft, activa.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau

Salutare! 

Am revizitat fata saptamana asta. 

Programarea facuta pe whatsapp (raspuns prompt), cu o zi inainte, confirmata in ziua intalnirii, respectata de ambele parti. 

Am fost intampinat de Eveline intr-un outfit sexy (la cerere), s-a intamplat sa fie chiar cel rosu din ultima poza postata 😍, joviala si un zambet toata, foarte primitoare ca de obicei. Catelusul si el super simpatic, bucuros de musafiri. 😂

Eveline a ramas aceeasi fata naturala, care se implica si la preludiu si la sex, stie sa te faca sa te simti bine si vrea sa se simta si ea bine in acelasi timp. Pot sa spun ca a mai imbunatatit un pic serviciile, in special oralul dar si gfe-ul. 

Note:

Aspect: 9.5/10 Arata super bine, la corp acum o puteti vedea si in poze, dar mie imi place mult si chipul ei, e frumusica foc (mai ales cu parul desfacut) si are un zambet fermecator. 😍

Atitudine: 10/10 Naturala, joviala, comunicativa, atenta la tine. 

ON: 9/10 Foarte bun, soft dar cu presiune, destul de adanc, lins obiectivul, iti mai arunca priviri, clar mai bun de data asta. 

NP: 9.5/10 Am schimbat mai multe pozitii, se misca foarte bine in toate, se implica, e pasionala (exact cum imi place mie), se uda natural. 

GFE: 9/10 E loc un pic de mai bine, dar in principiu sta foarte bine si aici, e pasionala, cu implicare, am simtit-o ca pe o iubita. 

Igiena: 10/10 Nimic de reprosat, a facut dus si in prezenta mea. 

Locatie: 9/10 E aceeasi, numai buna pentru astfel de activitate, pat mare, oglinda langa, baia dotata cu ce trebuie. 

Cadou: 400 lei pentru o ora de rasfat. 

M-am simtit foarte bine cu Eveline, am cateva vizite la activ si o sa mai revin. 

Te pup si te imbratisez, Eveline, sa ne revedem cu bine! 😘🤗

Spor! 

  • Like 5
  • Mersi 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 ore, Timidu89 a spus:

Salutare! 

Am revizitat fata saptamana asta. 

Programarea facuta pe whatsapp (raspuns prompt), cu o zi inainte, confirmata in ziua intalnirii, respectata de ambele parti. 

Am fost intampinat de Eveline intr-un outfit sexy (la cerere), s-a intamplat sa fie chiar cel rosu din ultima poza postata 😍, joviala si un zambet toata, foarte primitoare ca de obicei. Catelusul si el super simpatic, bucuros de musafiri. 😂

Eveline a ramas aceeasi fata naturala, care se implica si la preludiu si la sex, stie sa te faca sa te simti bine si vrea sa se simta si ea bine in acelasi timp. Pot sa spun ca a mai imbunatatit un pic serviciile, in special oralul dar si gfe-ul. 

Note:

Aspect: 9.5/10 Arata super bine, la corp acum o puteti vedea si in poze, dar mie imi place mult si chipul ei, e frumusica foc (mai ales cu parul desfacut) si are un zambet fermecator. 😍

Atitudine: 10/10 Naturala, joviala, comunicativa, atenta la tine. 

ON: 9/10 Foarte bun, soft dar cu presiune, destul de adanc, lins obiectivul, iti mai arunca priviri, clar mai bun de data asta. 

NP: 9.5/10 Am schimbat mai multe pozitii, se misca foarte bine in toate, se implica, e pasionala (exact cum imi place mie), se uda natural. 

GFE: 9/10 E loc un pic de mai bine, dar in principiu sta foarte bine si aici, e pasionala, cu implicare, am simtit-o ca pe o iubita. 

Igiena: 10/10 Nimic de reprosat, a facut dus si in prezenta mea. 

Locatie: 9/10 E aceeasi, numai buna pentru astfel de activitate, pat mare, oglinda langa, baia dotata cu ce trebuie. 

Cadou: 400 lei pentru o ora de rasfat. 

M-am simtit foarte bine cu Eveline, am cateva vizite la activ si o sa mai revin. 

Te pup si te imbratisez, Eveline, sa ne revedem cu bine! 😘🤗

Spor! 

Te pup dulce dragul meu ❤️❤️ Spor si tieee💕😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...