Sari la conținut

Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Ana 0734216257
On 12/14/2022 at 4:43 PM, ion686345 said:

Vă salut! Am revenit la Ana! Am văzut anunțul de pe Publ, cu nr de telefon 0734216257. Contact pe telefon, răspuns rapid, cu programare in aceeași zi. Locația pe Ion Creangă, bloc mai vechi 2 camere, baie dotată cu cele necesare. Holul arată urât, parchetul fiind vopsit , cu o nuanță maro. In apartament destul de rece. Ana cam 30 ani, are pozele cu fața pe toate anunțurile, fizic armonios, frumos, tatuajele din poze, plus altele mai ascunse. Plăcute  Cam 1.65, blondă, ochi albaștrii, aproximativ 30 ani.  Ies în evidență niște suni fermi rotunzi , cu sfârcuri mari. Superbi! Am fost primit de domnișoara îmbrăcată în haine de casă. Nimic erotic din îmbrăcăminte. Invitat apoi în bucătărie, discuții la apă, suc, țigară. M-am cerut la duș. Prosop curat. La ieșire mă aștepta dezbrăcată în pat.  Început cu FK . Cred că-i face de plăcere! ON bun, puțin ajutată de mâna. NP, nu comentează la poziții, se implică. Privire languroasă, volubilă, deschisă la discuții. Finalizat CIM. Anal nu face. Ulterior am solicitat un show cu Niko. Detaliile le prezint pe topicul ei!  Program zice că este 9-10 la 20-22, în funcție de clienți. Note ....7 locația ( frig, camerele neprietenoase, holul). 9 aspect fizic. 9 GFE pentru FK. ON 8. NP 8. Tarif 250 oră plus ceva tips. Revin la Ana oricând cu drag. Această recenzie este subiectivă! Vă rog tratați-o ca atare! Mulțumesc!

Eu m-am dus astazi si mi-a spus ca e 300 ora. Am luat o finalizare😅... In rest nimic de reprosat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salut... cu drum prin  Deva zic hai să văd dacă Ana lucrează,am reușit să o vizitez și nu mi-a părut rău.Aceasi fata frumoasa , vesela care te face să te simți bine... Pentru cei care nu a-ți vizitat-o, fata e de treabă se implica... iar oralul este bestial Eu zic că merită vizitată.  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...