Sari la conținut

MiaElena24 - 0769260816


Postări Recomandate

  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Azi sunt disponibilă de la ora 14.00 pana la ora 19.00!🥰🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Hello! Azi ma gasiti la birou de la ora 14.00 pana la ora 19.00! Zi frumoasa va doresc!😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Bună! Sunt disponibilă de la ora 14.00 pana la ora 19.00! 🥰🥰🥰

- Sex oral protejat

- Sex normal numai protejat

- Sex între sâni 

- 69

- Cunnilingus

- Masaj de relaxare

- Săruturi pe corp 

- Ejaculare corporală sau în prezervativ

- Nu fac finalizare orală 

- Nu fac sex anal

- Nu accept dimensiuni mari ori accesorii (bile, piercing, etc)

- Nu accept persoane în stare de ebrietate 

- 30 de minute (o finalizare) = 150 de lei

 - 60 de minute care includ masaj din partea mea și sex (o singură finalizare) = 200 de lei

 - 60 de minute, două finalizări = 250 de lei

Programările le putem stabili la numărul 0769260816 (numai mesaj pe WhatsApp). Și nu uitați că acum noua mea locație este la intersecția bulevardelor Pallady și Grigorescu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

*Recenzie la cald*

Mia este o companie foarte plăcută, o fire prietenoasă, liniștitoare, dar nu tăcută, știe să facă conversație și e foarte politicoasă.

Locația e cam într-o parte, deloc centrală dar ușor de ajuns cu metroul. Stă într-o garsonieră comunistă puțin claustrofobică dar renovată frumos. 

Mia este o femeie superbă, frumoasă la față, frumos machiată și îmbrăcată, ceva mai scundă.  *acolo jos* arată superb, păcat de lipsa pozelor. Este foarte curată și are pielea foarte fină si moale la atingere.

Nota 10 pentru telefon, face *hapciu* când primește mesaj.

Nu intru în mare detaliu despre servicii, care sunt foarte bune, doar de notat niște lucruri: Este extra tandră, îi plac îmbrățișările, te îmbracă cu picioarele și la oral suge zdravăn. Spune că nu acceptă mărimi mari și cu un bun motiv, are instalația foarte strâmtă și trebuie lucrat la ea cu grijă.

Am stat 1 oră și am ocupat-o pe toată, fără să mă grăbească și ținându-mă de vorbă. Per total a fost o experiență liniștită și plăcută.

 

 

 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
La 13.02.2024 la 17:48, suntopisica a spus:

*Recenzie la cald*

Mia este o companie foarte plăcută, o fire prietenoasă, liniștitoare, dar nu tăcută, știe să facă conversație și e foarte politicoasă.

Locația e cam într-o parte, deloc centrală dar ușor de ajuns cu metroul. Stă într-o garsonieră comunistă puțin claustrofobică dar renovată frumos. 

Mia este o femeie superbă, frumoasă la față, frumos machiată și îmbrăcată, ceva mai scundă.  *acolo jos* arată superb, păcat de lipsa pozelor. Este foarte curată și are pielea foarte fină si moale la atingere.

Nota 10 pentru telefon, face *hapciu* când primește mesaj.

Nu intru în mare detaliu despre servicii, care sunt foarte bune, doar de notat niște lucruri: Este extra tandră, îi plac îmbrățișările, te îmbracă cu picioarele și la oral suge zdravăn. Spune că nu acceptă mărimi mari și cu un bun motiv, are instalația foarte strâmtă și trebuie lucrat la ea cu grijă.

Am stat 1 oră și am ocupat-o pe toată, fără să mă grăbească și ținându-mă de vorbă. Per total a fost o experiență liniștită și plăcută.

 

 

 

 

 

 

 

 

Te pup cu drag! A fost sa plăcere să te cunosc!😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Hei buna! Azi sunt disponibilă de la ora 14.00 pana la ora 19.00! Pupiiii😘😘😘

IMG_20240103_162217.jpg

  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Hey bună! Azi sunt disponibilă de la ora 14.00 pana la ora 19.00! Mulțumesc și va doresc un început de săptămâna excepțional! Pupici😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Hello! Azi ma gasiti disponibila de la ora 14.00 pana la ora 19.00! 

IMG_20221127_002755.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Heiii! Disponibilă de la ora 14.00 la ora 19.00 pupici cu sclipici😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Bună! Azi ma gasiti disponibila de la ora 14.00 la ora 18.00. Mulțumesc!😘

IMG_20231002_155548.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Hello dragilor! Ma gasiti disponibila și azi de la ora 14.00 la ora 19.00 

Zi frumoasa va doresc!😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mia Elena - o fata placuta la un pret imbatabil
CONTACT: 10
- prin whatsapp la numarul 0769260816
- confirmare de ambele parti cu o ora inainte
- am primit apel pe whatsapp cu 5 minute inainte de programare sa-mi dea scara si apartamentul
LOCATIE: 9
- apartament micut intr-un bloc in spatele intersectiei Salajan
- locatie curata
- pat trainic
- hainele le-am lasat pe masuta cu televizorul
- oglinda pe sifonierul de langa pat
ASPECT: 8 chip 9 corp
- pare mai matura decat varsta declarata
- constitutie medie
- ingrijita
- sani mari, fermi, plini
- fund micut si tare
- igiena impecabila, epilata total
- voce placuta
- nefumatoare
- fara tatuaje
GFE/Atitudine: 8
- calma, amabila
- foarte usor de purtat o discutie pe diferite subiecte
- saruta pe corp, imbratisari si atingeri
- mici pupici
- nu mi s-a oferit ceva de baut
ORAL: NA
- nu am dorit
- este protejat
NORMAL: 9
- nu a folosit lubrefiant - umezita natural
- foarte stramta
- am ales pozitia care-mi place - pe la spate
- a participat cu contre si niste gemete discrete
CADOUL: 200/ora 1 numar
CONCLUZIE: fata cere la ora cat cer majoritatea fetelor pe jumatate de ora dar fara FK si oral neprotejat

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

 Hei, Bună! Azi sunt disponibilă de la ora 14.00 pana la ora 19.00! 

IMG_20240103_161000.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila

Hei! Azi sunt disponibilă de la ora 14.00 pana la ora 19.00😘😘😘

Link spre comentariu
Reputație: 1123
  • Oras:București
  • Oras:București

Va salut din nou. Pt ca din nou am bătut pe la uși, iar de data asta am ajuns la domnișoara Elena. Te pup 🤩

Confirm cele spuse anterior și de alte persoane ce i-au trecut pragul. Elena este o fata curata, ușor timida, ușor retrasa, vorbește frumos si se face plăcută. 

M-a așteptat în acel capotel negru, cu nimic pe sub el 😝, din care se zăresc sanii mari și apetisanți.  Am întrat în dormitor iar așezat pe marginea patului am încropit o mica discuție, sa ne cunoaștem și sa ne acomoda unul cu celalalt. 

Ea, mica de înălțime( nu ca eu as fi un urias🤭) , cu un corp proporțional zic eu, sâni naturali, pulpe sa tot ai pe ce pune mana, pielea fina, degete frumoase, ușor machiata și cu zâmbetul la ea tot timpul, într-un cuvânt drăguță. Paranteza, acea linie de pe abdomen nu e de la nicio cezariana, asa au unele femei, asta pt cine nu știe și mai sta la îndoială. 

Revenind la acțiune. Întors de la dus, ma aștepta dezbrăcată, întinsă în pat. Apropo, baia clasica de bloc vechi, cu cada, geluri...defapt, parca era unul singur, dar nu-i bai m-am descurcat, prosop curat, dar avea apa calda 👍

Asa, cum eram nerăbdător, am preluat inițiativa, de la sâni în jos, deoarece nu accepta sărut. Asta e...mergem mai departe. Sanii frumoși, i-am smotocit pe toate părțile, ba cu gura/limba ba cu mâinile 🤩. Nu m-am lăsat, am coborât. 😝. Deși ușor crispat sau timida sau rușinoasă m-a lăsat sa cobor și sa ajung cu limba la clitoris. Cu limba, deoarece nu accepta degete înăuntru. E ok. Am sta acolo cât am vrut, m-am jucat cum am simțit eu și mai ales cum am sesizat ca simte și ea. Cred ca a fost bine și pentru ea, nu știu, nu am aflat. 

Cum bine știți, și oralul este protejat, nu m-a deranjat, o înțeleg. Mi-a montat prezervativul (apropo Mia, trebuie sa mai revin, sa 'recuperez' și celelalte 2; știe ea, cred ca acum și-a dat seama și cine sunt 🤭)  asa.. apoi a început un LOT, frumos... cum veneau sanii aia peste tine, sa o mănânci nu alta, păcat ca nu accepta și sărut.. 😚

Au urmat mai multe poziții, pe la spate unde se vede fundul mișto, misionar, dar mai mult pe la marginea patului unde aveam o poziție mai buna. Am chinuit-o vreo 20min, o vedeam ca nu mai poate ca ceva nu e ok, eu nu o am mare, dar mai știi... Sau poate e o falsa impresie, deoarece nu o citeam deloc... Pentru ca pe toată durata acțiunii a stat numai cu ochii inchisi. Rușinata, o durea, nu-i plăcea, nu știu...  Am remarcat o rusinare, cred (am mai întâlnit asta la o fata) și de aceea fac legătura, Rușinata pt ca are culoarea labiilor mai închisă. În special la brunete am văzut asta. Am simțit ca nu prea vrea sa cobor acolo, strângea un pic de picioare deși nu am forțat și am respectat dorințele ei. 

Am stat o ora, un singur nr. - 250

Aspect (9) - deși este drăguță, un aspect frumos, are un pic de burtica iar la pasarica deși curata este rasa și se simt țepi. 

Oralul (7) - protejat, scurt, fără prea multa implicare și cum a simțit ca s-a întărit l-a lăsat și a trecut la normal din proprie initiativa

Normal (8) - a stat în toate pozițiile cum am cerut, nu complicate, dar implicarea ei nu prea a fost, plus ca  mereu a fost cu ochii închiși ceea ce îți transmitea 'eu stau, tu fă-ți treaba', nu îmbrățișări, nu sărutări pe corp, nimic. 

Locație (8) - bloc vechi, un gel sau doua cu arome puternice (trebuie sa ai ceva neutru, clasic). 

Poate nu a făcut click cu mine, eu având barbă, poate era îngrijorată de ceva, nu știu... sau poate asa e la prima întâlnire, vedem la următoarele dacă se schimba ceva în bine. 😝

Prețul este corect pentru ce oferă și este de vizitat pentru cine vrea o fata blândă și docila. Fiți blânzi 😁, te pup Elena. 😚

 

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Reputație: 1472
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0769260816
  • Oras:Bucuresti sector 3
  • Disponibila
Acum 22 ore, motor a spus:

Va salut din nou. Pt ca din nou am bătut pe la uși, iar de data asta am ajuns la domnișoara Elena. Te pup 🤩

Confirm cele spuse anterior și de alte persoane ce i-au trecut pragul. Elena este o fata curata, ușor timida, ușor retrasa, vorbește frumos si se face plăcută. 

M-a așteptat în acel capotel negru, cu nimic pe sub el 😝, din care se zăresc sanii mari și apetisanți.  Am întrat în dormitor iar așezat pe marginea patului am încropit o mica discuție, sa ne cunoaștem și sa ne acomoda unul cu celalalt. 

Ea, mica de înălțime( nu ca eu as fi un urias🤭) , cu un corp proporțional zic eu, sâni naturali, pulpe sa tot ai pe ce pune mana, pielea fina, degete frumoase, ușor machiata și cu zâmbetul la ea tot timpul, într-un cuvânt drăguță. Paranteza, acea linie de pe abdomen nu e de la nicio cezariana, asa au unele femei, asta pt cine nu știe și mai sta la îndoială. 

Revenind la acțiune. Întors de la dus, ma aștepta dezbrăcată, întinsă în pat. Apropo, baia clasica de bloc vechi, cu cada, geluri...defapt, parca era unul singur, dar nu-i bai m-am descurcat, prosop curat, dar avea apa calda 👍

Asa, cum eram nerăbdător, am preluat inițiativa, de la sâni în jos, deoarece nu accepta sărut. Asta e...mergem mai departe. Sanii frumoși, i-am smotocit pe toate părțile, ba cu gura/limba ba cu mâinile 🤩. Nu m-am lăsat, am coborât. 😝. Deși ușor crispat sau timida sau rușinoasă m-a lăsat sa cobor și sa ajung cu limba la clitoris. Cu limba, deoarece nu accepta degete înăuntru. E ok. Am sta acolo cât am vrut, m-am jucat cum am simțit eu și mai ales cum am sesizat ca simte și ea. Cred ca a fost bine și pentru ea, nu știu, nu am aflat. 

Cum bine știți, și oralul este protejat, nu m-a deranjat, o înțeleg. Mi-a montat prezervativul (apropo Mia, trebuie sa mai revin, sa 'recuperez' și celelalte 2; știe ea, cred ca acum și-a dat seama și cine sunt 🤭)  asa.. apoi a început un LOT, frumos... cum veneau sanii aia peste tine, sa o mănânci nu alta, păcat ca nu accepta și sărut.. 😚

Au urmat mai multe poziții, pe la spate unde se vede fundul mișto, misionar, dar mai mult pe la marginea patului unde aveam o poziție mai buna. Am chinuit-o vreo 20min, o vedeam ca nu mai poate ca ceva nu e ok, eu nu o am mare, dar mai știi... Sau poate e o falsa impresie, deoarece nu o citeam deloc... Pentru ca pe toată durata acțiunii a stat numai cu ochii inchisi. Rușinata, o durea, nu-i plăcea, nu știu...  Am remarcat o rusinare, cred (am mai întâlnit asta la o fata) și de aceea fac legătura, Rușinata pt ca are culoarea labiilor mai închisă. În special la brunete am văzut asta. Am simțit ca nu prea vrea sa cobor acolo, strângea un pic de picioare deși nu am forțat și am respectat dorințele ei. 

Am stat o ora, un singur nr. - 250

Aspect (9) - deși este drăguță, un aspect frumos, are un pic de burtica iar la pasarica deși curata este rasa și se simt țepi. 

Oralul (7) - protejat, scurt, fără prea multa implicare și cum a simțit ca s-a întărit l-a lăsat și a trecut la normal din proprie initiativa

Normal (8) - a stat în toate pozițiile cum am cerut, nu complicate, dar implicarea ei nu prea a fost, plus ca  mereu a fost cu ochii închiși ceea ce îți transmitea 'eu stau, tu fă-ți treaba', nu îmbrățișări, nu sărutări pe corp, nimic. 

Locație (8) - bloc vechi, un gel sau doua cu arome puternice (trebuie sa ai ceva neutru, clasic). 

Poate nu a făcut click cu mine, eu având barbă, poate era îngrijorată de ceva, nu știu... sau poate asa e la prima întâlnire, vedem la următoarele dacă se schimba ceva în bine. 😝

Prețul este corect pentru ce oferă și este de vizitat pentru cine vrea o fata blândă și docila. Fiți blânzi 😁, te pup Elena. 😚

 

Te pup cu drag! 😘 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...