Sari la conținut

Ce mai e bun


Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
10 minutes ago, JohnGotti23 said:

Salut

Îți pot povesti eu depre ea,am fost în trecut la ea(de vreo doua trei ori cind activa în apartamentul de lingă Gardul Rosu-super locație și de vreo trei ori în apartamentul de pe Splai lingă stația de taxi).Modalitate de contact,nr de telefon din anunt(își respecta programările,niciodată nu am avut probleme)

ON,de nota 9,umed ,deep ,chiar știe sa îl facă,cu atenție și în alte părți 

NP,de nota8,chiar 9 câteodată, comenta dacă o puneai în LOT(ca obosește, ca o dor niște treburi,are și o vârstă și niște km.la bord🙂).Doggy, poziția mea preferata, da contre se implica,nu folosește lubrifiant, geme.La al doilea nr situația se schimba deoarece se vedea cu sacii în căruță și nu mai exista aceeași implicare, ceva genul mai ai mult?!?,plus ca elimina aer.

Aspect,nota 8,atitudine cam 9,are cam aceeași clienți din trecut,pe câțiva din ei ii cunosc,vin regulat la ea.

Anul asta am refuzat sa o mai vizitez din doua motive:1)aerul și 2) însoțitorul de etnie,am avut ocazia sa ma întâlnesc cu el

Sper ca ti-am fost de folos.

 

Mulțumesc John si

apreciez f.  mult ,

un real ajutor nesperat !!

Link spre comentariu
  • Oras:DTS
  • Oras:DTS
La 07.08.2022 la 18:45, Tinderboy a spus:

Salutare domnule @povestitorul,

mă adresez ție știind că sunteți mai plimbareț așa 😊,

un coleg o recheamă de la Gorj pe domnișoara 

@rebecahot1  si răspunsul este :

"Bună! Nu, îmi pare rău🙂"

Ai idee care este motivul ?

ms .

Motivul cred ca e comportamentul unora care i-au trecut pragul(comunic și acum cu ea după ce am vizitato) și faptul ca nu prea a produs ,ea fiind obișnuită cu piața de la Tm.Acum am văzut ca schimba,București, Brașov  și ultima oara Tg.Jiu.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
3 hours ago, JohnGotti23 said:

Salut

Îți pot povesti eu depre ea,am fost în trecut la ea(de vreo doua trei ori cind activa în apartamentul de lingă Gardul Rosu-super locație și de vreo trei ori în apartamentul de pe Splai lingă stația de taxi).Modalitate de contact,nr de telefon din anunt(își respecta programările,niciodată nu am avut probleme)

ON,de nota 9,umed ,deep ,chiar știe sa îl facă,cu atenție și în alte părți 

NP,de nota8,chiar 9 câteodată, comenta dacă o puneai în LOT(ca obosește, ca o dor niște treburi,are și o vârstă și niște km.la bord🙂).Doggy, poziția mea preferata, da contre se implica,nu folosește lubrifiant, geme.La al doilea nr situația se schimba deoarece se vedea cu sacii în căruță și nu mai exista aceeași implicare, ceva genul mai ai mult?!?,plus ca elimina aer.

Aspect,nota 8,atitudine cam 9,are cam aceeași clienți din trecut,pe câțiva din ei ii cunosc,vin regulat la ea.

Anul asta am refuzat sa o mai vizitez din doua motive:1)aerul și 2) însoțitorul de etnie,am avut ocazia sa ma întâlnesc cu el

Sper ca ti-am fost de folos.

 

Mulțumim pentru detalii și completări, pertinente și la obiect.

Așa se face și așa se îmbogățește forumul cu informații care ne conduc și promovează fetele de valoare și în aceeași măsură ne feresc de țepare,nepricepute,grăbite,etc.

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Salutare pe offtopice ,

Mihaip27 

așteptăm cu mare interes recenzia promisă de la Mozzart , cu liftul !

In prezenta fetei ți a dispărut teama de lift ?

Vreau sa o faci mare recenzia  și cu detalii picante , cum ai pus o ...etc .... nu mica sa ne zici cum ți se pare acel pat f. jos din paleți ,...e incomod sau cum e  ??

Ai pus-o pe lada de zestre ?

eu am vrut cu una mai demult însă m a refuzat că ea zicea că se fute doar in pat !!😅😅😅

Hai curaj că poți face lumină pe aici, te simt băiat de treabă !

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Ce îmi mai place când văd activitate pe forum și activi 7 membrii încă  vre-o 7-8 vizitatori mai devreme ,....bine ....și aveți ce citi 😅😅😅

așa-i  fain 😉😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:drobeta
  • Oras:drobeta
Acum 2 minute, bulanex a spus:

Madaline,nu am nimic cu tine dar uneori exagerezi rau

Tu trăiești pt site ul asta,jur

Prea traiesti in lumea asta si multi vin la dedeman doar sa te vada 

Mai bine spune ne de tipa cu onlyfans

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
9 minutes ago, bulanex said:

Madaline,nu am nimic cu tine dar uneori exagerezi rau

Tu trăiești pt site ul asta,jur

Prea traiesti in lumea asta si multi vin la dedeman doar sa te vada 

Ce sa vorbesc eu cu bulanex ?!?😅,

...du-te sa îl vezi și tu atunci pe cine o fi ăla 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Caru ...ce mai e nou ...mai baiatule prin Severin . 

Mai nou ...urmaresti futaci ...din boscheti 🤣🤣🤣🤣

Deci ...tu pe zi ce trece ma uimesti . 

De  acum ...chiar imi esti simpatic ...tu chiar traiesti pentru sportul.asta . 

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
10 minutes ago, povestitorul said:

Caru ...ce mai e nou ...mai baiatule prin Severin . 

Mai nou ...urmaresti futaci ...din boscheti 🤣🤣🤣🤣

Deci ...tu pe zi ce trece ma uimesti . 

De  acum ...chiar imi esti simpatic ...tu chiar traiesti pentru sportul.asta . 

 

până și un copil ca mine într-un corp de adult putea face legătura când dansul a spus în recenzie că a fost luni , inclusiv ora și fix atunci când eu înca mai eram pe baricade pt. Erika 😅😁

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Tinderboy said:

până și un copil ca mine într-un corp de adult putea face legătura când dansul a spus în recenzie că a fost luni , inclusiv ora și fix atunci când eu înca mai eram pe baricade pt. Erika 😅😁

" A fost să fie luni la 13 fix,în urma unei programări prealabile...",

colegului se pare că 13 i-a purtat noroc 🤔

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Salut !

e weekend și în week forumul pica de tot in cap 🤭,

@mihaip27 ne-a amăgit și nu se tine de cuvânt cu recenzie la scandurica ,

Karina anunță că nu o sa mai ajungă curând pe la noi , Denisa de la Slatina a dispărut efectiv,  până și Bianca mai aruncă doar câte un ochi pe aici pe forum de pe unde o fi ...,

etc.

Semne bune anul are 😇

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Salut,

să nu cumva sa îți vina chef de futut cum ar fi spre ex . astazi , seara pe răcoare după ora 20 in Severin că ramai nefutut !!😅

Majoritatea au anunțurile nepostate de ieri și au telefoanele închise , altele răspund însă au închis deja prăvălia la ora asta , Erika plecă, Scândurica la fel ,  alte și alte telefoane închise și mai poți să futi doar picioare in gard eventual 😅😅😅

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Salut,

să nu cumva sa îți vina chef de futut cum ar fi spre ex . astazi , seara pe răcoare după ora 20 in Severin că ramai nefutut !!😅

Majoritatea au anunțurile nepostate de ieri și au telefoanele închise , altele răspund însă au închis deja prăvălia la ora asta , Erika plecă, Scândurica la fel ,  alte și alte telefoane închise și mai poți să futi doar picioare in gard eventual 😅😅😅

A....și niște praline (scoici din alea faine, belgiene cred că ) uitate prin mașina acum se topesc așa frumos ...., frumos ,...😔

o singura varianta salvatoare mai rămăsese însă nu a fost sa fie nici acolo .....😇😊😊

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 hours ago, Tinderboy said:

A....și niște praline (scoici din alea faine, belgiene cred că ) uitate prin mașina acum se topesc așa frumos ...., frumos ,...😔

o singura varianta salvatoare mai rămăsese însă nu a fost sa fie nici acolo .....😇😊😊

.....cred că ulciorul era spart sau fântâna secase între timp  ...una din astea două oricum ...🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu-Severin
  • Oras:Drobeta Turnu-Severin

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...