Sari la conținut

🔥 Ana 0746738702 🔥


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

 Am întilnito în primăvara în Timișoara,fata să zicem că ar fi ok ,era150 o fin.

Sa comportat normal, nimic cu atenții speciale,nimic extra servicii....cît de cît bune și cam atît.Nu aveți fete bune acum în Oradea ,mulțumițivă (dacă nu e cal ,e bun și măgarul)

O seară frumoasă pentru toți!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 39 minute, Linhai a spus:

 Am întilnito în primăvara în Timișoara,fata să zicem că ar fi ok ,era150 o fin.

Sa comportat normal, nimic cu atenții speciale,nimic extra servicii....cît de cît bune și cam atît.Nu aveți fete bune acum în Oradea ,mulțumițivă (dacă nu e cal ,e bun și măgarul)

O seară frumoasă pentru toți!

Arată bine in poze,oricum o așteptăm să vedem și realitatea

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 oră, Linhai a spus:

 Am întilnito în primăvara în Timișoara,fata să zicem că ar fi ok ,era150 o fin.

Sa comportat normal, nimic cu atenții speciale,nimic extra servicii....cît de cît bune și cam atît.Nu aveți fete bune acum în Oradea ,mulțumițivă (dacă nu e cal ,e bun și măgarul)

O seară frumoasă pentru toți!

hahaha

scuza-ma dar ma confunzi 

luna trecuta am

fost la timisoara 😄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 20 minute, Anaxxx27 a spus:

hahaha

scuza-ma dar ma confunzi 

luna trecuta am

fost la timisoara 😄

Scuze...în luna mai, înTimișoara și care e luna de primăvară.Pot să-ți împrospătez memoria cu conversația pe care o păstrez.Te rog nu mă scoate din draci că îți dovedesc ce ești.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Lake despre ce buhai vorbești?tîrîmiaș

 coaiele prin căldarea matii...linișteștete băiete ...

Am văzut că ești cu negative peste tot, da crede-mă,pot să te ,,conving ''sa nu mai jignești,indiferent pe cine.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 minute, Linhai a spus:

Lake despre ce buhai vorbești?tîrîmiaș

 coaiele prin căldarea matii...linișteștete băiete ...

Am văzut că ești cu negative peste tot, da crede-mă,pot să te ,,conving ''sa nu mai jignești,indiferent pe cine.

În concluzia Ana e o frumușică iar pentru ce face își merită bani.Da,o sa o vizitez dacă  voi mai avea ocazia

Va doresc o seară deosebită!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 22 minute, lakeflausatu a spus:

ma de-te-n morti' tei de prosotvan smardoi care sa citeaza singur. asta zic 🥺 antzelegi? ☹️

cu acest comportament clar n-o sa va mai vizitez!va pup si o seara buna..si pentru cei care sunt ok imi pare rau ca nu va pot onora cu prezenta 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

de cand sunt pe aceasta platforma nu mi-a vorbit nimeni urat ,atata timp cat eu nu va insult si nu va adresez vorbe urate doresc ca si voi sa proceda-ti la fel!

Nu am sa mai raspund la nimeni aici,pentru a evita conflictele!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator VIP-DON
Reputație: 0
Acum 42 minute, Anaxxx27 a spus:

cu acest comportament clar n-o sa va mai vizitez!va pup si o seara buna..si pentru cei care sunt ok imi pare rau ca nu va pot onora cu prezenta 🥰

@Anaxxx27 nu lua în seamă personajul de mai sus , face asta pe toate topicele de Oradea ! 

@pisicuts fai domnișoarei un clean la topic , că e mult offtopic , și fă ceva ce lakeu asta că se ia de toți și toate ! Mersi anticipat 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Ana.. Având în vedere că și eu te-am invitat să ne vizitezi la Oradea, promițând că vei fi bine primită,te rog sa nu accepți aceste jigniri și partea unor frustrați care din păcate sunt pe acast forum,și te rog in numele tuturor acelor forumisti care fac cinste acestui oraș și care te dorim sa fii printre noi in Oradea,totuși să te răzgândești asupra deciziei luate de a nu mai veni la Oradea,și să vii macar o săptămână la noi sa ne simțim bine împreună... Vei avea parte de întâlniri memorabile cu oameni deosebiți....

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 minute, mihaimisu80 a spus:

Ana.. Având în vedere că și eu te-am invitat să ne vizitezi la Oradea, promițând că vei fi bine primită,te rog sa nu accepți aceste jigniri și partea unor frustrați care din păcate sunt pe acast forum,și te rog in numele tuturor acelor forumisti care fac cinste acestui oraș și care te dorim sa fii printre noi in Oradea,totuși să te răzgândești asupra deciziei luate de a nu mai veni la Oradea,și să vii macar o săptămână la noi sa ne simțim bine împreună... Vei avea parte de întâlniri memorabile cu oameni deosebiți....

imi pare rau ca pentru 2,3 oameni au de pierdut si altii ..daca a-si venii nu a-si stii la ce persoane fac programari si nu doresc experiente neplacute

probabil tu care poate mi-ai urmarit putin topicele ai vazut parerea oamenilor  si ca nu am nicio insulta asa ca nici eu nu doresc sa primesc

te pup si imi pare rau!🍒🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ce prostii vorbiti? Doar unu a vorbit aiurea, care e acelasi troll de ani de zile. Lasati-o balta cu teatru acesta... Pentru un troll nu mai vii?

Nu cred ca doar pe forum din oradea ai intalnit haterii... 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 11 ore, Anaxxx27 a spus:

imi pare rau ca pentru 2,3 oameni au de pierdut si altii ..daca a-si venii nu a-si stii la ce persoane fac programari si nu doresc experiente neplacute

probabil tu care poate mi-ai urmarit putin topicele ai vazut parerea oamenilor  si ca nu am nicio insulta asa ca nici eu nu doresc sa primesc

te pup si imi pare rau!🍒🥰🥰

Bună! Suntem mai mulți, care am citit pagina ta și după cum vezi suntem câțiva, care regretăm nespus de mult decizia ta de a nu veni la Oradea. Aici fiecare membru are posibilitatea să scrie, să-și exprime punctul de vedere. Limbajul folosit de @lakeflausatu este incalificabil, eu personal îmi cer scuze pentru acesta și sunt convins că administratorul va lua măsura necesară. Cu mult drag, orădeanul Panda. 🐼😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...