Sari la conținut

‼️Kriss‼️🔞 New in Town🔞


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Dacă intențiile ii sunt serioase nu are vreo sansa cu sumele sugerate de câțiva bolovani pe aici. Gen 500-600. Acum e dreptul ei sa încerce pe cat dorește ca tot ea o sa-l reducă singura.

Din punctul meu de vedere pana acum am văzut doar o tentativa sa strângă abonați pe OF si pana nu-si pune un nr de tel ca sa ne ducem s-o futem totul ramane doar o tentativa de lansare OF. 

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara
  • Telefon: -
  • Oras:Hunedoara

Da nu inteleg o chestie, daca tot esti noua si stai in buc, fa-ti anunt publica-l pe buc si da-i bataie!!

Acuma daca vrei sa faci reduceri pe parcurs cu only sau mym ... treaba ta! Tu fa anunt un anunt unde consideri cu nr de tel si gata

Sau daca vrei alt oras, sa nu fie buc, posteaza in orasul respectiv, pune in anunt ca ai nevoie de ajutor cu cazarea si sa vezi cati iti sar in ajutor

Ca vorbaria asta si ce faci aici nu prea te ajuta....sau faci studiu de piata :)))  nu te mai chinui ca esti buna, te vrem :)))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 oră, spermezeu88 a spus:

Da nu inteleg o chestie, daca tot esti noua si stai in buc, fa-ti anunt publica-l pe buc si da-i bataie!!

Acuma daca vrei sa faci reduceri pe parcurs cu only sau mym ... treaba ta! Tu fa anunt un anunt unde consideri cu nr de tel si gata

Sau daca vrei alt oras, sa nu fie buc, posteaza in orasul respectiv, pune in anunt ca ai nevoie de ajutor cu cazarea si sa vezi cati iti sar in ajutor

Ca vorbaria asta si ce faci aici nu prea te ajuta....sau faci studiu de piata :)))  nu te mai chinui ca esti buna, te vrem :)))

ce reduceri amice, v-ati tzacanit?
femeia vrea subscriberi pe OF … nici nu-i trece prin cap sa se futa pe bani cu noi 😂.

 poate sa fie in austria prin vreun club acum  sau sa scrie vreun babuin in locul ei.

nimfomane are sute de mii de vizualizari saptamanale… daca 2% pun botu la vrajeala asta… intr o luna face 10mii de subscriberi adica 50miide €

Hop si a luat ghertzoiu seria 7 cu 150mii de km la bord😂. Usor

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Subteranaa a spus:

Dacă intențiile ii sunt serioase nu are vreo sansa cu sumele sugerate de câțiva bolovani pe aici. Gen 500-600. Acum e dreptul ei sa încerce pe cat dorește ca tot ea o sa-l reducă singura.

Din punctul meu de vedere pana acum am văzut doar o tentativa sa strângă abonați pe OF si pana nu-si pune un nr de tel ca sa ne ducem s-o futem totul ramane doar o tentativa de lansare OF. 

Bolovan e ala care a futut-o pe ma-ta de a iesit un retardat ca tine.

Vorbeste frumos in pizda ma-ti ca eu nu te-am jignit !

Am zis de sumele alea ca daca tot o arede vedeta sa nu se futa cu toti saracii pe 3 pachete de tigari. Eu sub pretul ala nu merg la ea, nu vreau sa fut dupa toti saracii. Sunt preturi pentru toate buzunarele

 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Vrajeala,vrajeala si iar vrajeala.

Sau mai bine...prajeala!🤣🤣🤣

Stati voi calmi ca ea stie prea bine ce face,repet,vrea sa castige fani pe Only.O fi auzit de la cineva(vreo prietena🤣) ca se castiga popularitate si asa si gata!

  • Like 6
Link spre comentariu

Imi place de tine, ai atitudine și curaj. Vei atrage fix persoanele care trebuie prin atitudine și preț. Apoi tu decizi dacă e suficient sau nu. 

Vezi ca unii oameni nu știu sa se exprime, nu o lua personal și cel mai bine ignora-i.

PS - esti deja în Bucuresti?

Bun venit pe forum!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Dacă este șmecherie bănuiesc ca realizează si ea ca cel mult poate sa păcălească câțiva inainte sa scrie aici unul ca e teapa. Si câți bani poate sa facă?  Sa zicem ca păcălește 10 abonați adica 10x5$=50$ deci un nimic. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...