Sari la conținut

❤️❤️MISHA - 0730346202❤️❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 ore, lilisor95 a spus:

Mai esti in Bucuresti?Imi este dor de tine.

Buna da sigur că sunt te aștept 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat o si eu pe misha si cred ca nu am lăsat recenzie....

Programare pe whatsapp. 

Locație 8 > singura , dus făcusem acasă dar mi s a părut frigut 

Aspect: 7 > nimic notabil...

ON : 8,75 > la al 2 lea număr m a terminat oral...se duce deep.. atenție la biluțe

np: 8 > eram deja încins de la oral...nu a durat mult

Medie , recomandare: 7.93...merita revenit pt oral

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, dobrix a spus:

Am vizitat o si eu pe misha si cred ca nu am lăsat recenzie....

Programare pe whatsapp. 

Locație 8 > singura , dus făcusem acasă dar mi s a părut frigut 

Aspect: 7 > nimic notabil...

ON : 8,75 > la al 2 lea număr m a terminat oral...se duce deep.. atenție la biluțe

np: 8 > eram deja încins de la oral...nu a durat mult

Medie , recomandare: 7.93...merita revenit pt oral

Mai exact, 7.9375. Rotunjit, 7.94 😜

  • Haha 2
Link spre comentariu

Salut, buna Mi.!                                       EU acord 8 pt. corp si 9+ la oral.      Greu am prins o, mesaj, tel. mesaj... cam o luna. Cum,, a dat din coada,, cum am actionat... a dat ea adresa.  Locatie, vezi mai sus 😅..., curat,  cand am fost era singura.                         Acum fata, are poze multe, micuta... arata mai bine in poze, pozele din spate sunt criminale! La  Fata acceptabil,    cam ,, aspra,, la prima vedere. Amabila, docila, axata pe bani (ca mai toate) dar nu si bate joc.               Am stat un numar, normal cu balon si oral cu fin. Am dat coana P.  la supt, pregatit repede, balon si sex pe la spate. Atat am vrut, cum spuneam la cur este de dat (pacat, nu face anal) sa stiti ca fata ar mai vrut... I am spus vreau oral, te lauda lumea. Ok, s a conformat, oral in 2 pozitii, ea pe spate, eu in picioare, invers a. i. fata sa se ocupe de oo. A lins si supt responsabil, o scoteam pt. A prelungi la maxim. Am finalizat oral cu fata in genunchi. A supt, a tras de P. pentru a primi tot, tot. ORAL DE 9pentru ca nu a fost cu inghitire. Multumesc pentru acest oral, sunt pozitiile super pt. mine pe care le exersez la fetele bune pe ORAL.         15O L, incercati o la oral, merita! 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 2008
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

🙈❤️🙈Buna dragilor in jur de ora 15 ajung in oraș,as dori sa îmi specificați din ce oraș îmi scrieți și ora pana când as putea sa va răspund,va pwp și va aștept cu mare drag cu programări.

Vreau sa va mai anunt ca programările care nu se confirma cu 2 ore înainte vor fii anulate ❤️🙈❤️

Link spre comentariu
Reputație: 2008
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
La 21.04.2023 la 13:12, eu.discret a spus:

Salut, buna Mi.!                                       EU acord 8 pt. corp si 9+ la oral.      Greu am prins o, mesaj, tel. mesaj... cam o luna. Cum,, a dat din coada,, cum am actionat... a dat ea adresa.  Locatie, vezi mai sus 😅..., curat,  cand am fost era singura.                         Acum fata, are poze multe, micuta... arata mai bine in poze, pozele din spate sunt criminale! La  Fata acceptabil,    cam ,, aspra,, la prima vedere. Amabila, docila, axata pe bani (ca mai toate) dar nu si bate joc.               Am stat un numar, normal cu balon si oral cu fin. Am dat coana P.  la supt, pregatit repede, balon si sex pe la spate. Atat am vrut, cum spuneam la cur este de dat (pacat, nu face anal) sa stiti ca fata ar mai vrut... I am spus vreau oral, te lauda lumea. Ok, s a conformat, oral in 2 pozitii, ea pe spate, eu in picioare, invers a. i. fata sa se ocupe de oo. A lins si supt responsabil, o scoteam pt. A prelungi la maxim. Am finalizat oral cu fata in genunchi. A supt, a tras de P. pentru a primi tot, tot. ORAL DE 9pentru ca nu a fost cu inghitire. Multumesc pentru acest oral, sunt pozitiile super pt. mine pe care le exersez la fetele bune pe ORAL.         15O L, incercati o la oral, merita! 

Îți mulțumesc pentru vizita mi-a făcut plăcere sa te cunosc și te mai aștept cu drag 😘😘zii frumoasa îți doresc 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

😘😘Buna dragilor astăzi ma găsiți disponibilă pana la 22

de mâine voi începe de la 11-22,va pwp și va doresc o zii minunata la fel cum sunteți voi 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Degeaba te gasim daca nu raspunzi si la telefon/WhatsApp 100+ mesaje si nici un raspuns... Macar ceva de genu "Du-te in mm de muist ca nu te mai primesc" Nici macar atât dar tu esti in centru vechi. Bravo tie🤦

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 10 minute, eugen2012 a spus:

Degeaba te gasim daca nu raspunzi si la telefon/WhatsApp 100+ mesaje si nici un raspuns... Macar ceva de genu "Du-te in mm de muist ca nu te mai primesc" Nici macar atât dar tu esti in centru vechi. Bravo tie🤦

Dami acum sms și cu numele de aici sa știu 😘 ms 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
La 13.05.2023 la 8:05, gladiato a spus:

La ce oră începi...

Gata ,am ajuns 😊😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...