Sari la conținut

Încearcă 32 ani ///pe strda ursului lucrez de la 10 la 19 // 0743087589


tmdan

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 03.08.2022 la 19:17, tmdan a spus:

Buna,

A fost cineva la doamna?

Am fost sapt trecută ,nu o sa mai trec niciodată pe acolo .locație mizerabilă,și mare atenție am fost azi la doctor m-am ales cu o scurgere de culoare alba ,mia făcut rețetă să iau pastile și mia prelevat și probe pt analiza .aștept rezultatele 4 zile .am făcut sex normal protejat dar oralul l-am făcut neprotejat ..mare atenție .revin cu rezultatele în câteva zile

  • Mersi 1
  • Trist 2
Link spre comentariu
Reputație: 25
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, euuu112 a spus:

Am fost sapt trecută ,nu o sa mai trec niciodată pe acolo .locație mizerabilă,și mare atenție am fost azi la doctor m-am ales cu o scurgere de culoare alba ,mia făcut rețetă să iau pastile și mia prelevat și probe pt analiza .aștept rezultatele 4 zile .am făcut sex normal protejat dar oralul l-am făcut neprotejat ..mare atenție .revin cu rezultatele în câteva zile

Salutare....și eu am avut o tentativă sa merg la ea...mai la începuturile mele în activitatea asta...și când am vb cu ea, ea mi-a zis ca dacă vreau tot în banii aia face sex neprotejat ...ca ea face cu mulți neprotejat și nimeni nu a pățit nimic...direct i-am blocat nr de tel.

Cătă prostie poate sa existe...nu ii adevărat. 

Numai bine.

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
Reputație: 1759
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 28 minute, LOKATA a spus:

Salutare....și eu am avut o tentativă sa merg la ea...mai la începuturile mele în activitatea asta...și când am vb cu ea, ea mi-a zis ca dacă vreau tot în banii aia face sex neprotejat ...ca ea face cu mulți neprotejat și nimeni nu a pățit nimic...direct i-am blocat nr de tel.

Cătă prostie poate sa existe...nu ii adevărat. 

Numai bine.

Super fain, tu i-ai dat block (pe bună dreptate). De obicei, ele ne dau nouă...

Și eu intreb la tel dacă se poate sex neprotejat, iar daca răspunsul e pozitiv, inchid direct.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, unsuflet a spus:

Super fain, tu i-ai dat block (pe bună dreptate). De obicei, ele ne dau nouă...

Și eu intreb la tel dacă se poate sex neprotejat, iar daca răspunsul e pozitiv, inchid direct.

Eu nu întreb lucruri de astea și nici nu merg la așa ceva.

Da am fost la una după două zile la care i-ai lăsat o recenzie spumoasă.

Tuuuu nu ai văzut că era gravidă 😂🤔???

Link spre comentariu
Reputație: 1759
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 6 ore, Semakaone a spus:

Eu nu întreb lucruri de astea și nici nu merg la așa ceva.

Da am fost la una după două zile la care i-ai lăsat o recenzie spumoasă.

Tuuuu nu ai văzut că era gravidă 😂🤔???

Cine?

 

Link spre comentariu
Reputație: -28
  • Oras:TM
  • Oras:TM
Acum 16 ore, euuu112 a spus:

Am fost sapt trecută ,nu o sa mai trec niciodată pe acolo .locație mizerabilă,și mare atenție am fost azi la doctor m-am ales cu o scurgere de culoare alba ,mia făcut rețetă să iau pastile și mia prelevat și probe pt analiza .aștept rezultatele 4 zile .am făcut sex normal protejat dar oralul l-am făcut neprotejat ..mare atenție .revin cu rezultatele în câteva zile

descrie putin cum a fost? are e cineva care e in zona? e cat de cat "buna"? sta cum o pui?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 03.08.2024 la 8:11, tmdan a spus:

descrie putin cum a fost? are e cineva care e in zona? e cat de cat "buna"? sta cum o pui?

Dute ca-ți pune nr de telefon pe site de matrimoniale de suna telefonu ca la Orange 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...