Sari la conținut

Încearcă 32 ani ///pe strda ursului lucrez de la 10 la 19 // 0743087589


tmdan

Postări Recomandate

  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad

Salutare. Ieri dimineață avand chef de o muie BBW singura pe care am gasit-o disponibila a fost tipa aceasta.

Locația este pe strada Ursului, o garsoniera relativ recent renovata.

Progamare respectata de ambele parti,făcuta prin sms.

Ajuns la fața locului tot ceea pe pot sa spun e ca pozele o avantajează foarte mult. Tipa are o burta de zici ca este gravida. Totusi am ales sa raman pentru un oral neprotejat pe care culmea tipa chiar il face destul de bine. Acorda atenție la sateliti, nu se folosește de maini, tente de deep iar dupa cum a spus un coleg mai sus tipa sta cum o pui. 

Dupa aproximativ 25 de minute de supt m-am ridicat în picioare am inceput sa o fut intre sani unde am și finalizat.

Pret 100 lei 

De revenit? Eu unul sigur nu am sa mai revin. Nu la pretul acesta... Sunt tipe la strada care arata mult mai bine si o sug cu mult mai puțin sau la acelasi preț.

Spor la impins colegii!

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
La 18.12.2022 la 12:40, tmdan a spus:

Cam ce inaltime are? merge sa o faci din picioare? cum era echipata?

Salut, doamna are undeva pe la 1,60, eu cand am fost am fost doar pentru oral si am stat in picioare iar ea pe marginea patului. Era îmbrăcată într-o rochiță.

Link spre comentariu
4 hours ago, dragutelu said:

Crezi că o ajută cu ceva...?

Ma ajuta pe mine si apreciezi ca si-a pus poze reale, ca nu ma duc pana acolo degeaba ca sa ma intorc acasa(si nici ea nu pierde timpul asa).
II plin publi cu poze false, editate , asa ca eu zic ar trebui sa incurajam pozele reale si daca nu sunt pe gustul nostru(plus ca nu toti cautam acelas lucru).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM
La 31.01.2023 la 9:52, Asseater89 a spus:

Salut, doamna are undeva pe la 1,60, eu cand am fost am fost doar pentru oral si am stat in picioare iar ea pe marginea patului. Era îmbrăcată într-o rochiță.

La fata cum arata? sanii cu sfarcuri mari?

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 3 ore, tmdan a spus:

La fata cum arata? sanii cu sfarcuri mari?

Dacă tot vrei să o ajuți și să îi ridici topicul scrie  o recenzie,  în 6 luni de când ai  deschis topicul nu ai avut timp să o vizitezi și să o cunoști? E prea pe față! Spor la scris recenzii

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740941107
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0740941107
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, Anthonio a spus:

Dacă tot vrei să o ajuți și să îi ridici topicul scrie  o recenzie,  în 6 luni de când ai  deschis topicul nu ai avut timp să o vizitezi și să o cunoști? E prea pe față! Spor la scris recenzii

 

Corect Anthonio

  • Minus 1
Link spre comentariu
On 1/31/2023 at 10:03 AM, Asseater89 said:

Mai devreme am vorbit cu dansa si mi-a spus ca pe lângă oral/normal la pretul de 100 lei mai face si analingus sau masaj prostatic la 200 lei 30 de minute. Spor la impins!

Masajul prostatic e ala care îți baga degetul în fund?

Link spre comentariu

Am trecut si eu la acesta fata pe strada ursului, este o fata care se Implica in ceau ce face este foarte vorbareata poti vorbi cu ea face tot in afara de finalizare orala si anal.  Nu este fotomodel dar nici urata atitudinea compenseaza .Sport la inpins

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Pfuuu!!! Ce să vă zic e pur și simplu neserioasă.Comunicare WhatsApp,stabilit preț și servicii.Comunic că ajung in zonă în 20 min.Ajuns în zona sun...nuu mai răspunde la tel.Pe lângă că arată cum arată... mai face și fițe.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...