Sari la conținut

Alexandra! 0764331199 Fara graba 🤗🤗Garantez revenirea 😇


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 15 ore, AlexaNdrA1q a spus:

De acum în colo orice oraș... înainte de intalnire vreau poza cu voi sa știu vine vine la mine.altfel sa își ia gândul! Și sa mi bag pula în toată rasa celor care se țin de țepe de șantaje și se leagă de pizda mea! Și o las și aici ca să înțelegeți de ce cer asta! 

Peștii leșinați și obosiți...Înțelegeți ca pizda mea face ce vrea unde vrea cu cine vrea ...daca eu nu sunt fraiera sa pun botu la vrajeli si santaje ..v-ati gandit sa ajunga pozele la mama sa vadă ce face fata ei..pe cat o suge si in ce orase... luați la muie ..daia nu aveți noroc în viata.. ca va preocupa pizda alteia ..în loc sa va preocupe pizda femeii pe care o țineți voi .

Screenshot_20230311_104959_Messenger.jpg

Cat de sick e ciorumbelu...

Link spre comentariu
La 11.03.2023 la 11:02, AlexaNdrA1q a spus:

De acum în colo orice oraș... înainte de intalnire vreau poza cu voi sa știu vine vine la mine.altfel sa își ia gândul! Și sa mi bag pula în toată rasa celor care se țin de țepe de șantaje și se leagă de pizda mea! Și o las și aici ca să înțelegeți de ce cer asta! 

Peștii leșinați și obosiți...Înțelegeți ca pizda mea face ce vrea unde vrea cu cine vrea ...daca eu nu sunt fraiera sa pun botu la vrajeli si santaje ..v-ati gandit sa ajunga pozele la mama sa vadă ce face fata ei..pe cat o suge si in ce orase... luați la muie ..daia nu aveți noroc în viata.. ca va preocupa pizda alteia ..în loc sa va preocupe pizda femeii pe care o țineți voi .

Screenshot_20230311_104959_Messenger.jpg

Doamne ferește amărâtul….bagaias pl in copiii lui 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai trist este faptul ca exista astfel de retardați mintal 😅 după cum vedeți!  Și nu,nu voi închide nimic!  O fi vrut el sa încerce sau sa verifice ceva.. în fine! Mergem mai departe! 😘😘 

La 13.03.2023 la 14:28, gicacontra2012 a spus:

Alexandra, este regretabil ce s a întâmplat cu jegul ala infect, care ți a alertat familia, dar trebuia sa închizi conturile de pe rețelele de socializare ca astfel de gunoaie sa nu ți poată face rău 😔

 

La 13.03.2023 la 15:05, alexandru gabriel a spus:

Bine punctat..

Deloc chiar! De sa faci pe plac acestor pleve ale societatii! Dar nu toate detaliile se pot discuta aici pe topic!! 

 

Acum 3 ore, monkeydokey a spus:

Abia acum am vazut si eu :( Incredibil ce jeg uman... 

Sper sa aiba parte de cea ce merita findca incearca sa faca rau in acest fel fetelor de aici ...

Cea mai joasa speta umana...

Sunt multe motive din punctul lui de vedere ..dar sa fie de capul lui acolo! Nu poți face rău unei persoane cu poze complete inițial! A omis faptul ca orice femeie cu poze nud afișate își asuma clar și consecințe! 

 

HAIDETI SA OPRIM SI SUBIECTUL ACESTA! va pup! Ma întorc curând in our city😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce ziceți 😅😅 băgăm tura de noapte?? 😈😈 p.s. Noaptea primesc doar pe cei care au mai fost la mine sau cu poza înainte de intalnire 😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
6 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Ce ziceți 😅😅 băgăm tura de noapte?? 😈😈 p.s. Noaptea primesc doar pe cei care au mai fost la mine sau cu poza înainte de intalnire 😘😘

Nu te-ai gândit să iei în considerare să vizitezi frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? 🥰

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 45 minute, Cozonac7 a spus:

Nu te-ai gândit să iei în considerare să vizitezi frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? 🥰

La vara poate fac un tur rapid asa..cateva orașe câte 3-4zile 😅 3 cu munca 1 de vizitat orașul în sine 😅 trebuie sa le fixez mai întai să mă gândesc în ce oraș nu am fost niciodată 🤣 și Timișoara ar fi unul dintre ele...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca am inaugurat eu tura de noapte de astazi. Si am scapat fara sa fiu dat afara la 03:01 pe principiu - gata ti-a trecut ora! :)

 

Domnisoara arata exact ca in poze! Din punctul meu de vedere e mult peste ceea ce se gaseste in momentul asta pe piata, motiv pentru care preturile solicitate sunt chiar corecte!

Am optat pentru o ora + FK cu toate ca - dupa o zi lunga la job - stiam ca nu o sa pot duce 2 finalizari, lucru pe care i l-am mentionat inca de dinainte sa ajung la ea.

Am stabilit de comun acord sa ne vedem in 45min, am ajuns eu un pic mai devreme lucru care se pare ca nu a deranjat-o deloc. Dupa o tigara si cateva vorbe schimbate, am trecut un dus, dupa mine intrand si ea la reimprospatare. Fata e foarte draguta la fata, comunicativa, ai ce discuta cu ea. Mentionez ca pozele de pe site o dezavantajeaza un pic.

Actiunea nu o voi descrie in detaliu, voi da o nota pentru tot ce s-a intamplat (FK, DFK, ON, 69, NP) - eu zic o medie de 8.50-9.00. Fata chiar e ce trebuie si voi reveni cu siguranta la ea!

Seara faina tuturor

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 25 minute, mind2070 a spus:

Se pare ca am inaugurat eu tura de noapte de astazi. Si am scapat fara sa fiu dat afara la 03:01 pe principiu - gata ti-a trecut ora! :)

 

Domnisoara arata exact ca in poze! Din punctul meu de vedere e mult peste ceea ce se gaseste in momentul asta pe piata, motiv pentru care preturile solicitate sunt chiar corecte!

Am optat pentru o ora + FK cu toate ca - dupa o zi lunga la job - stiam ca nu o sa pot duce 2 finalizari, lucru pe care i l-am mentionat inca de dinainte sa ajung la ea.

Am stabilit de comun acord sa ne vedem in 45min, am ajuns eu un pic mai devreme lucru care se pare ca nu a deranjat-o deloc. Dupa o tigara si cateva vorbe schimbate, am trecut un dus, dupa mine intrand si ea la reimprospatare. Fata e foarte draguta la fata, comunicativa, ai ce discuta cu ea. Mentionez ca pozele de pe site o dezavantajeaza un pic.

Actiunea nu o voi descrie in detaliu, voi da o nota pentru tot ce s-a intamplat (FK, DFK, ON, 69, NP) - eu zic o medie de 8.50-9.00. Fata chiar e ce trebuie si voi reveni cu siguranta la ea!

Seara faina tuturor

Seara buna și ție 😘 mulțumesc pt recenzie și te mai aștept cu drag 🤗😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...