Sari la conținut

Alexandra! 0764331199 Fara graba 🤗🤗Garantez revenirea 😇


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Va multumesc tuturor ptr urările de Paște cât și ptr urările și încurajarile în a renunța chiar dacă am sa va lipsesc 😘😘 

Va doresc un Paște fericit și sa aveți același vibe ca al meu zilnic 🤗🤗😘😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 31 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Va multumesc tuturor ptr urările de Paște cât și ptr urările și încurajarile în a renunța chiar dacă am sa va lipsesc 😘😘 

Va doresc un Paște fericit și sa aveți același vibe ca al meu zilnic 🤗🤗😘😘

Numarul ramane valabil? 🫣

Paste Fericit!

  • Like 4

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Bună, micuța simpatica 😁

Îți doresc Paște Fericit alături de cei dragi ție! Sa fie voie buna, liniște sufleteasca si un pahar de vin rosu demisec 😁

 

Ps. Am rămas dator cu recenzia, o scriu ca si final de retragere a ta. Ma bucur ca ne am intersectat de câteva ori... nici acum nu am reușit sa vad bine culoarea ochilor! 

HRISTOS A ÎNVIAT!”

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 4 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Va multumesc tuturor ptr urările de Paște cât și ptr urările și încurajarile în a renunța chiar dacă am sa va lipsesc 😘😘 

Va doresc un Paște fericit și sa aveți același vibe ca al meu zilnic 🤗🤗😘😘

Hristos a înviat! 

Drumul pe care mergi îţi dictează destinul, nu destinul îţi dictează drumul pe care mergi.Spor în toate! 🥂

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
La 15.04.2023 la 13:52, AlexaNdrA1q a spus:

Paște fericit tuturor 🤗🤗 

 

După cum mulți știu deja... va anunț și aici pe topic: eu nu mai activez în domeniu momentan și nici nu cred ca am de gând sa ma reîntorc la activitate! În cazul în care voi revenii clar tot aici am sa fiu prezenta! 

 

Sărbători fericite și mult succes în tot ce vei face în viitor!🙏😇

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 ore, MisterX a spus:

Numarul ramane valabil? 🫣

Paste Fericit!

Da.... rămâne valabil! Și doar cei care au nr meu v-or vedea prima data când am sa revin :) la story și la profil!(dacă revin) posibil doar 1zi 2 pe sapt :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, fxlx a spus:

Bună, micuța simpatica 😁

Îți doresc Paște Fericit alături de cei dragi ție! Sa fie voie buna, liniște sufleteasca si un pahar de vin rosu demisec 😁

 

Ps. Am rămas dator cu recenzia, o scriu ca si final de retragere a ta. Ma bucur ca ne am intersectat de câteva ori... nici acum nu am reușit sa vad bine culoarea ochilor! 

HRISTOS A ÎNVIAT!”

Înseamnă că amândoi avem câte o datorie 😅 hm..nu prea e ok sa rămânem datori 😈😅 trebuie sa clarificam situația:)) sigur sigur mai rup eu o zi 2 și dau fuga pe Coposu :)) 😅😅

Link spre comentariu
On 4/15/2023 at 1:52 PM, AlexaNdrA1q said:

Paște fericit tuturor 🤗🤗 

 

După cum mulți știu deja... va anunț și aici pe topic: eu nu mai activez în domeniu momentan și nici nu cred ca am de gând sa ma reîntorc la activitate! În cazul în care voi revenii clar tot aici am sa fiu prezenta! 

 

M-ai luat pe nepregatite....nu stiam ca vei veni asa repede la Timisoara ca sa traim impreuna pana la adanci batraneti ❤️


Lasand glumitele la o parte, eu sper sa reusesti ce ti-ai propus. Sa ai parte de un paste fericit si o saptamana minunata! 😇

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, altmarz a spus:

M-ai luat pe nepregatite....nu stiam ca vei veni asa repede la Timisoara ca sa traim impreuna pana la adanci batraneti ❤️


Lasand glumitele la o parte, eu sper sa reusesti ce ti-ai propus. Sa ai parte de un paste fericit si o saptamana minunata! 😇

Vin o tu în Buc cand reapar eu 😅)) te pup multumesc la fel 🤗

Link spre comentariu
Acum 15 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Înseamnă că amândoi avem câte o datorie 😅 hm..nu prea e ok sa rămânem datori 😈😅 trebuie sa clarificam situația:)) sigur sigur mai rup eu o zi 2 și dau fuga pe Coposu :)) 😅😅

Offf🤭Ai scăpat tu printre degete dar poate revi și îți fac o vizita 💋♥️💕🌹🌹🌹🌹🌹 Hristos a înviat!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Update 🤣😅 stilul meu haotic bipolar indecis si cu lipsa de activitate 🤣🤣 am sa continui sa activez part-time dar

doar în anumite zile /nopți în funcție de timpul liber! 

ROG INSISTENT doar persoanele care m-au mai vizitat v-or putea ajunge momentan la mine 

Locatia o voi da prin whatsaap la momentul respectiv în funcție de programare si de zi 

Voi lucra LUNA aceasta vineri ziua /sambata noaptea/Duminica ziua 

Alte info pe whatsaap  0784 773 041 

Nu voi mai continua momentan sa țin cont rosu (urmează sa expire) asa ca ne auzim pe whatsaap unde putem clarifica ce și cum în detaliu! Inclusiv ptr alte zile in care as putea eu sa ma sincronizez in functie de timpul liber😘 

NU MA MAI INTREBATI CAND VIN LA DALGA CAND AJUNG LA BALACEANCA PTR CA MOMENTAN NICI IN BUC NU STIU EXACT DISPONIBILITATEA SAU PERIOADA IN CARE SUNT PREZENTA CI DOAR DACA NE SINCRONIZAM!!!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 15.04.2023 la 13:52, AlexaNdrA1q a spus:

Paște fericit tuturor 🤗🤗 

 

După cum mulți știu deja... va anunț și aici pe topic: eu nu mai activez în domeniu momentan și nici nu cred ca am de gând sa ma reîntorc la activitate! În cazul în care voi revenii clar tot aici am sa fiu prezenta! 

 

Spuneai tu ca vrei o viață nouă 

Tot binele din lume si reușite maxime

Ciao bella👍😘

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Revin la disponibilitate de astăzi pana duminica spre seara! 

Locația pe Corneliu Coposu 5😎😈😈

Eu am pierd nr voastre(cele pe care le aveam salvate) asa ca o sa va rog sa îmi menționați cei care a-ti mai fost la mine 

Începând astazi cu ora 23 voi fi disponibila 😘

Tot pe whatsaap 0784 773 041 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

📌sex oral protejat/neprotejat in functie de igiena

📌sex normal doar PROTEJAT

📌GFE+FK+DFK(în funcție de chimie,igiena și varsta)+ofer sărutări corporale

📌COB(fund/sani/spate/burta)

📌diferite pozitii oral/normal(dupa preferintele voastre)

📌dus împreuna sau asistat

📌accept fingering pussy

📌69+anilingus pasiv 

📌hard fuck🔝

📌facesitting

📌lins la owo/luat in gura 😉

📌deschisa la alte fantezii

📌NU FAC CIM /ANAL 

💥1nr-maxim 30min-200de lei 💥

💥60min-400lei 💥

❤️🔥1h30min-500lei❤️🔥

❤️🔥2h-700❤️🔥

💦extra-50 COF💦

 

💥💣nu voi mai răspunde la mesaje de genul:ce tarif/ce faci /când vi la balamuc/cât stai la balamuc(toate acestea sunt inutile ) și pierdeți timp degeaba 💣

️Neconfirmarea cu 30min inainte duce la anulare același lucru și din Eu rămân la fel cum ma stiti,servicii prestate corespunator sau poate chiar mai bune /atitudine in raport cu a voastra/ nebuna și cu același vibe

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, alexandru gabriel a spus:

Ciao..ce surpriza ...💋

O minune durează doar 3 zile cică.

 😅😅 tot atâta disponibilitate am și eu 🤣 3 zile 😅deci sunt o minune 🤔🤔😅

Te pup! 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...