Sari la conținut

ANYNA colega Izza Deep 0768807904


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, Lolyta2020 a spus:

Asta e părerea ta iubire pentru mine mise pare un tarif normal 200 finalizarea  400 ora tot inclus în preț de la tine 🥰😘

Treaba ta iubire…ai pierdut una de 20 cm! Era la promotie! 😄

  • Haha 6
Link spre comentariu
On 9/28/2022 at 8:36 PM, OneReviewJim said:

Salutari,

Am zis sa dau un review fiindca fata e la inceput si am vazut ca nu prea exista altele (la data scrierii).

Cu chef de ceva ceva si urmarind thread-ul Izzei, am observat noua colega, unde am fost atras de varsta si de sani... am zis why not. Contactat fata pe whatsapp, mi-a raspuns, mi-a zis suma, dar nu era in Bucuresti, asa ca am programat pentru a doua zi. A doua zi i-am confirmat cu o ora inainte, mi-a trimis adresa, si dus am fost catre ea, cu intarziere de 10 minute... pentru ca trafic de bucuresti

Mi-a deschis usa o tipa inaltuta, 1.75 dupa spusele ei, dupa ale mele un pic mai jos spre 173. Ma asteptat in lenjeria intima si niste tocuri. Mi-a placut, frumusica la fata, poate chiar mai frumusica in realitate, la corp ce sa zic, fata e slim poate cu un +, sanii mari si fundul, nu neaprat pe gustul meu, dar nu de ignorat.

Locatia nu prea mi-a placut, desi baia nu am vazut-o asa ca nu va pot ajuta acolo. Apartament mic, modern, la pachet cu cainele Izzei. Camera unde se intampla atitudinea avea doar o canapea, si asta nu mi-a placut, nu ca as fi claustrofob sau ceva, dar nah nu am putut sa ma simt chiar in largul meu. Oricum, modern, curatel, nu foarte spatios cat sa te desfasori linistit.

Se vede ca nu e venita de mult in tara, se chinuie un pic cu limba romana, dar nimic sa distraga, in cateva zile o sa-i revina limba unde trebuie 😄. Mi-a transmis preturile, am achitat, m-a intrebat de dus, dar eu eram deja dusat (si igienizat). Apreciez ca nu a insistat cu dusul, nu-mi place asta. Am stat la o tigara, unde am gasit o tipa civilizata, cu care am putut sa am o conversatie... dar apoi am trecut la actiune...

Am inceput printr-un ON, placut, adanc, umed, soft... fix pe gustul meu, in timp ce imi plimbam mainile pe corpul ei, pe sanii aia mari. Apoi am invitat-o la un 69, care a fost misto, demential era poate daca aveam mai mult loc 😄. Tipa gemea frumos, si parca se simtea mai responsabila fata de soldat, simteam cum curgea saliva pe sateliti, pe care ii mai asista/masa cu degetele. Cand ma jucam cu degetele pe clit, care se pare ca i-a placut, se mai uita pe furis... ce sa zic, frumos.

Am pus protectia si am cerut-o on top... pe canapea, amandoi dadeam sa ne simtim bine, mai intai cu corpurile apropiate si apoi un pic mai la distanta ca sa-i pot privi sanii. Dupa ce ne-am agitat un pic asa, am luat-o pe sus, din pozitia care eram, si am facut un pic de galagie prin camera. Am trecut eu deasupra, nu misionar, pentru ca, desigur, vream sa ma bucur de priveliste, si de privirea ei, in special cand am si masat clitorisul. Am vrut sa finalizez pe sanii aia misto, dar dupa un doggy savuros, se pare ca prezervativul nu a vrut sa iasa... asa ca am ramas amandoi razand de situatie.  M-a intrebat daca vreau sa ma duc la dus, politicos am refuzat (ca urma sa fac asta acasa)... am mai stat la o tigara si ne-am zis "la revedere".
 

Disclaimer pentru note: este pe baza experientelor si placerilor mele.
 
Note:
Locatie 7
 (curat, greu de gasit camera/apartament, camera nu avea pat)

Fata 8 (inaltuta, silm+, frumoasica la fata, sani mari, curata)

Oral 9 (ON, deepthroat, umed, atentie la sateliti)

Normal 8 (NP, placut, misto de privit corpul, se implica, dar chimia nu a fost super)

GFE 7 (pupici, placuta ca persoana dar chimia nu a super, a fost ok... drept urmare nici nu aveam asteptari la mare GFE)


De revenit: Why not... 
Tarif: 380 (1h, ON, pupici)

@Lolyta2020, mersi de experienta si, cine stie, poate ne vom revedea.

Mulțumesc frumos iubitule 🥰😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, Lolyta2020 a spus:

Asta e iubire mai pierzi mai câștigi io sa fiu sănătoasă seara faina la toți va aștept la mine 😘🥰

Faci si tu ca Raisa specialitatea casei oral asa la margine cu capul in jos? 😅

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 28.09.2022 la 23:34, Raisa2020 a spus:

Dar nu am vrut sa o promovez și a cumpărat abonament de client și nu își putea pune poze! Și am zis sa i le pun după contul meu pe contul care și-l făcuse …nu mi-am dat seama nici prin gând macar ca pot promova așa !!am vrut doar sa ajut dacă știam ca îmi iau avertisment crede-ma ca nu o mai făceam!sunt putin dezamagita de mine ca încercând sa fac un bine îmi fac mie rău…

Esti o scumpa,stai linistita ca nu-i mare lucru un avertisment

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu toata lumea sta sa caute in forum detalii pagina cu pagina...

Daca-ti pui pe prima pagina 150-200 si o zi mai tarziu te razgandesti la 200-400 cam trebuie sa repostezi lista de servicii si preturi.

A fost atat de mult spam pe topice in ultimul timp cred ca nici la 3 pagini ale tale nu vor sta oamenii sa treaca prin ele cuvant cu cuvant.

 

Sau macar in pagina de profil la "despre mine".

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 9/28/2022 at 6:50 PM, Raisa2020 said:

Mi am luat avertisment 2 spam Și doua nu știu ce ,eu nu prea înțeleg site-ul dar dacă știam numai puneam eu pozele nu mi am dat seama …oare știe cineva dacă expira aceste avertismente ?

Pai tu crezi ca sunt  ca la permisul de conducere!?🤭🤭🤭😂

On 9/28/2022 at 8:25 PM, Lolyta2020 said:

Buna seara dragii mei pana duminica seara ma găsiți va aștept cu drag sa imi aratati fanteziile voastre fiind nefamiliarizata cu tacâmul romanesc :*:*:*

 

Aia pe unde ai umblat tu,ce tacam aveau??? De pui!!??😜😂😂😂

Link spre comentariu
On 9/29/2022 at 11:33 AM, gicacontra2012 said:

Lolita, imi plac pozele, chiar dacă ești mulatra de la natura nu e nici o problema dar nu am înțeles clar serviciile. 150 lei o finalizare totul protejat 200 lei o finalizare cu oral neprotejat si 250 lei o finalizare cu oral neprotejat si finalizare orala, astea sunt ? Întreb pentru ca dacă astea sunt preturile și serviciile, te tai de pe lista deși îmi plăceau pozele. 🙂

Nu scupule va mai zic o data sa înțelegeți toți tariful meu 200 finalizarea 400 ora inclus totul în pret

Link spre comentariu
On 9/29/2022 at 11:33 AM, gicacontra2012 said:

Lolita, imi plac pozele, chiar dacă ești mulatra de la natura nu e nici o problema dar nu am înțeles clar serviciile. 150 lei o finalizare totul protejat 200 lei o finalizare cu oral neprotejat si 250 lei o finalizare cu oral neprotejat si finalizare orala, astea sunt ? Întreb pentru ca dacă astea sunt preturile și serviciile, te tai de pe lista deși îmi plăceau pozele. 🙂

Buna seara dragi mei de mâine seara ma găsiți în București de la ora 19 mai multe detalii în privat cine dorește sa ma cunoască va pup  la coițe 😘😘😘😘😘🥰💣

Link spre comentariu
On 9/28/2022 at 8:36 PM, OneReviewJim said:

Salutari,

Am zis sa dau un review fiindca fata e la inceput si am vazut ca nu prea exista altele (la data scrierii).

Cu chef de ceva ceva si urmarind thread-ul Izzei, am observat noua colega, unde am fost atras de varsta si de sani... am zis why not. Contactat fata pe whatsapp, mi-a raspuns, mi-a zis suma, dar nu era in Bucuresti, asa ca am programat pentru a doua zi. A doua zi i-am confirmat cu o ora inainte, mi-a trimis adresa, si dus am fost catre ea, cu intarziere de 10 minute... pentru ca trafic de bucuresti

Mi-a deschis usa o tipa inaltuta, 1.75 dupa spusele ei, dupa ale mele un pic mai jos spre 173. Ma asteptat in lenjeria intima si niste tocuri. Mi-a placut, frumusica la fata, poate chiar mai frumusica in realitate, la corp ce sa zic, fata e slim poate cu un +, sanii mari si fundul, nu neaprat pe gustul meu, dar nu de ignorat.

Locatia nu prea mi-a placut, desi baia nu am vazut-o asa ca nu va pot ajuta acolo. Apartament mic, modern, la pachet cu cainele Izzei. Camera unde se intampla atitudinea avea doar o canapea, si asta nu mi-a placut, nu ca as fi claustrofob sau ceva, dar nah nu am putut sa ma simt chiar in largul meu. Oricum, modern, curatel, nu foarte spatios cat sa te desfasori linistit.

Se vede ca nu e venita de mult in tara, se chinuie un pic cu limba romana, dar nimic sa distraga, in cateva zile o sa-i revina limba unde trebuie 😄. Mi-a transmis preturile, am achitat, m-a intrebat de dus, dar eu eram deja dusat (si igienizat). Apreciez ca nu a insistat cu dusul, nu-mi place asta. Am stat la o tigara, unde am gasit o tipa civilizata, cu care am putut sa am o conversatie... dar apoi am trecut la actiune...

Am inceput printr-un ON, placut, adanc, umed, soft... fix pe gustul meu, in timp ce imi plimbam mainile pe corpul ei, pe sanii aia mari. Apoi am invitat-o la un 69, care a fost misto, demential era poate daca aveam mai mult loc 😄. Tipa gemea frumos, si parca se simtea mai responsabila fata de soldat, simteam cum curgea saliva pe sateliti, pe care ii mai asista/masa cu degetele. Cand ma jucam cu degetele pe clit, care se pare ca i-a placut, se mai uita pe furis... ce sa zic, frumos.

Am pus protectia si am cerut-o on top... pe canapea, amandoi dadeam sa ne simtim bine, mai intai cu corpurile apropiate si apoi un pic mai la distanta ca sa-i pot privi sanii. Dupa ce ne-am agitat un pic asa, am luat-o pe sus, din pozitia care eram, si am facut un pic de galagie prin camera. Am trecut eu deasupra, nu misionar, pentru ca, desigur, vream sa ma bucur de priveliste, si de privirea ei, in special cand am si masat clitorisul. Am vrut sa finalizez pe sanii aia misto, dar dupa un doggy savuros, se pare ca prezervativul nu a vrut sa iasa... asa ca am ramas amandoi razand de situatie.  M-a intrebat daca vreau sa ma duc la dus, politicos am refuzat (ca urma sa fac asta acasa)... am mai stat la o tigara si ne-am zis "la revedere".
 

Disclaimer pentru note: este pe baza experientelor si placerilor mele.
 
Note:
Locatie 7
 (curat, greu de gasit camera/apartament, camera nu avea pat)

Fata 8 (inaltuta, silm+, frumoasica la fata, sani mari, curata)

Oral 9 (ON, deepthroat, umed, atentie la sateliti)

Normal 8 (NP, placut, misto de privit corpul, se implica, dar chimia nu a fost super)

GFE 7 (pupici, placuta ca persoana dar chimia nu a super, a fost ok... drept urmare nici nu aveam asteptari la mare GFE)


De revenit: Why not... 
Tarif: 380 (1h, ON, pupici)

@Lolyta2020, mersi de experienta si, cine stie, poate ne vom revedea.

Mulțumesc mult iubitule 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...