Sari la conținut

Cum se plateste cu Bitcoin


Postări Recomandate

  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
1 oră în urmă, Nevasta-ta a spus:

Salut, pentru inverzire se poate face transfer bancar ?

🙏

Hello, du-te in josul paginii, la sectiunea Contact si lasa-i un mesaj lui @pisicuts, ca sa-ti trimita detaliile de plata 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 02.10.2022 la 14:53, pisicuts a spus:

ce alta metoda vrei ana ??

Ar fi bine sa te gândesti tu @pisicuts. Eu incerc de câteva zile sa fac o plata si nu reusesc. Mentionez ca nu vreau sa merg la un ATM si sa plătesc direct cu cardul,cum procedez?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 27.07.2023 la 15:02, misudiaconu69 a spus:

Chiar mi exirta alta metoda de plata ?

Nu cred, am intrebat si eu pentru ca sunt interesat de ceva timp... insa procesul pentru plata asta cu bitcoins este anevoios... Eu unul inca astept un update pe tema astas, poate se indura si ne da drumul la un OP, transfer bancar :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Online
  • Oras:Online
Acum 1 oră, amorezeu a spus:

Nu cred, am intrebat si eu pentru ca sunt interesat de ceva timp... insa procesul pentru plata asta cu bitcoins este anevoios... Eu unul inca astept un update pe tema astas, poate se indura si ne da drumul la un OP, transfer bancar :) 

Pentru alte metode de plata scrieti-ne la rubrica Contact.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Nu se să plătești gen prin PayPal sau cum este pe siteurile de videochat când cumperi un abonament de fan club member ?e mult mai ușor decât cu Coinbase ,nici după o lună nu am reușit să îmi creez cont că cică nu sunt ăla din buletin 🫥

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

După cum se vede din avion,metoda de plata cu bitcooi este grea pt unii și da bătăi de cap.Am vorbit și cu unele fete pe la care am fost,se plâng ca le este greu sa plătească si sa-si faca cont cu asa metoda.Daca tot sunt aceste probleme,conducerea poate găsește o alternativa,o a 2 a varianta de plat.Si eu as plăti,îmi este okkk,atâta timp cit ma folosesc de aces sit, corect este sa plătesc.Dar na,nu am toate posibilitățile,cu toate ca am banii.Mss.Sper ca cineva sa vadă,ca după cum se vede lumea vrea sa plătească 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/Galati
  • Oras:Bucuresti/Galati
On 8/10/2023 at 8:32 AM, artur.86 said:

După cum se vede din avion,metoda de plata cu bitcooi este grea pt unii și da bătăi de cap.Am vorbit și cu unele fete pe la care am fost,se plâng ca le este greu sa plătească si sa-si faca cont cu asa metoda.Daca tot sunt aceste probleme,conducerea poate găsește o alternativa,o a 2 a varianta de plat.Si eu as plăti,îmi este okkk,atâta timp cit ma folosesc de aces sit, corect este sa plătesc.Dar na,nu am toate posibilitățile,cu toate ca am banii.Mss.Sper ca cineva sa vadă,ca după cum se vede lumea vrea sa plătească 

Eu tot folosesc Bitcoin de ceva ani. Nu m-as atinge vreodata de ATM'uri, cu siguranta au comisioane nesimtite. Mi se pare absurd sa folosesti ATM sau cum spunea altul pe acolo walletul Metamask. Metamask nu e pentru incepatori. Daca e vorba de o singura plata nici macar nu ai nevoie de wallet, trimiti direct din exchange. Walletul Il ai daca vrei sa tii Bitcoin sau crypto. Deci ca sa faceti o plata va creati cont pe orice exchange, depuneti bani sau cumparati direct Bitcoin si din exchange trimiteti Bitcoin unde vreti, simplu. Exchange'ul practic iti creeaza automat wallet si e 100% safe pentru tranzactii rapide. Este periculos sa tii crypto pe exchange pentru ca daca intra in faliment poti sa pierzi accesul la wallet, dar sa cumperi si sa trimiti dupa cateva minute e perfect ok. Cateva exchangeuri bune ( Binance, Kucoin, Coinbase, Cronos).

P.S. Orice exchange va cere sa va confirmati identitatea, pentru ca asa e legea.. dar daca nu faceti frauda nu vine nimeni dupa voi, deci verificati-va fara griji (poza cu ID practic). Care aveti Revolut sunteti verificati deja. Merge si de acolo trimis Bitcoin oriunde vreti.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 01.09.2023 la 3:37, onehitwonder86 a spus:

Eu tot folosesc Bitcoin de ceva ani. Nu m-as atinge vreodata de ATM'uri, cu siguranta au comisioane nesimtite. Mi se pare absurd sa folosesti ATM sau cum spunea altul pe acolo walletul Metamask. Metamask nu e pentru incepatori. Daca e vorba de o singura plata nici macar nu ai nevoie de wallet, trimiti direct din exchange. Walletul Il ai daca vrei sa tii Bitcoin sau crypto. Deci ca sa faceti o plata va creati cont pe orice exchange, depuneti bani sau cumparati direct Bitcoin si din exchange trimiteti Bitcoin unde vreti, simplu. Exchange'ul practic iti creeaza automat wallet si e 100% safe pentru tranzactii rapide. Este periculos sa tii crypto pe exchange pentru ca daca intra in faliment poti sa pierzi accesul la wallet, dar sa cumperi si sa trimiti dupa cateva minute e perfect ok. Cateva exchangeuri bune ( Binance, Kucoin, Coinbase, Cronos).

P.S. Orice exchange va cere sa va confirmati identitatea, pentru ca asa e legea.. dar daca nu faceti frauda nu vine nimeni dupa voi, deci verificati-va fara griji (poza cu ID practic). Care aveti Revolut sunteti verificati deja. Merge si de acolo trimis Bitcoin oriunde vreti.

Ms.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 14 ore, alexds06 a spus:

Imi bag pl  în plata vostra cu bitcoin ul, daca se găsește un aparat care sa accepte link ul vostru, desi il alegi de pe harta, nu am vazut ceva mai complicat și enervant de făcut 

te rog sa ne spui unde te-ai blocat si ce anume este complicat in pasii prezentati

 

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
On 9/19/2023 at 11:17 AM, pisicuts said:

te rog sa ne spui unde te-ai blocat si ce anume este complicat in pasii prezentati

 

Pai mai nou unele bancomate pastreaza 5RON comision pe care il păstrează din suma depusă. 5 RON nu pot baga in bancomat ca primeste doar de 100. Drept urmare plata ramane ca ‘incompleta’ pentru aia 5 RON si abonamentul nu se activeaza automat. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...