Sari la conținut

Cum se plateste cu Bitcoin


Postări Recomandate

Reputație: 36
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Salutare imi poate spune si mie cineva va rog  frumos cum imi pot achizitiona abonamentul de 100 de lei fara sa platesc cu bitcoin am trimis email dar n am primit nici un raspuns de poate cumva sa fac plata intr un cont bancar ?

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Cum se plateste cu Bitcoin
Reputație: 863
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

La mine s-a activat abonamentul la doua zile după ce am platit.Cleopatra m-a suspendat și am beneficiat de abonament după 4 zile

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 114091
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 1 oră, Alyn2 a spus:

La mine s-a activat abonamentul la doua zile după ce am platit.Cleopatra m-a suspendat și am beneficiat de abonament după 4 zile

data viitoare va rog sa ne contactati direct aici ‪https://nimfomane.com/forum/support/

Acum 16 minute, alex1678 a spus:

Cum ai platit cu bitcoin ? Sau virament bancar 

momentan clientii doar cu bitcoin pot plati. Se lucreaza la o metoda de plata noua, dupa Paste o sa anuntam public cand finalizam.

Paste fericit tuturor !

 

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Reputație: 863
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 8 ore, alex1678 a spus:

Cum ai platit cu bitcoin ? Sau virament bancar 

Eu am platit cu bitcoin,la unul din acele bancomate speciale.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 289
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

O întrebare. Am observat că adresa la care trebuie trimis bitcoin în valoare de 100 lei se tot schimbă la fiecare încercare de tranzacție. E normal acest lucru? Cu Revolut nu se poate scana codul QR, dă eroare. Se copiază adresa generată în Revolut și se trimite bitcoinul? Sau cum e? Ca și variante se poate și din alt wallet trimite suma de 100 lei în Bitcoin la adresa generată?

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

As dorii sa mi achizitionez si eu un cont premium cum pot sa fac asta, fara bitcoin. Era mult mai usor ceva cu cardul direct sau revolut, transfer, paysafe etc. Sper sa rezolvați o metoda cat mai usoara cat de repede.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut. Am trimis și eu plata copiind adresa de revolut și nu am primit abonament. Mă poate ajuta cineva?

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 114091
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 2 ore, fachetti a spus:

Salut. Am trimis și eu plata copiind adresa de revolut și nu am primit abonament. Mă poate ajuta cineva?

aveti abonamentul activat

👍

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
5 minutes ago, pisicuts said:

aveti abonamentul activat

👍

Mulțumesc frumos! 👍

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 114091
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 6 minute, Ggiorgu a spus:

Salut!

Am facut si eu plata in dimineata asta prin copiere adresa in Revolut si nu mi s-a activat abonamentul

aveti abonamentul activ

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 973
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
La 02.05.2024 la 22:19, Alyn2 a spus:

La mine s-a activat abonamentul la doua zile după ce am platit.Cleopatra m-a suspendat și am beneficiat de abonament după 4 zile

Salut. De ce suma ai achizitionat bitcoin pentru a plati abonamentul ?

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 973
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 52 minute, th3und3ad a spus:

Salut. De ce suma ai achizitionat bitcoin pentru a plati abonamentul ?

Nvm @pisicuts am platit.

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
Reputație: 863
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 51 minute, th3und3ad a spus:

Salut. De ce suma ai achizitionat bitcoin pentru a plati abonamentul ?

Introduci 100 lei in bancomat.Sa ai bancnota de 100 lei nu doua de 50 pentru că nu le primește bancomatul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 973
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 5 ore, Alyn2 a spus:

Introduci 100 lei in bancomat.Sa ai bancnota de 100 lei nu doua de 50 pentru că nu le primește bancomatul.

Am rezolvat, multumesc. Eram nedumerit de faza cu bitcoin-ul pe revolut. Dar am rezolvat.👍

  • Like 1

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
On 5/20/2024 at 9:43 AM, Ggiorgu said:

Salut!

Am facut si eu plata in dimineata asta prin copiere adresa in Revolut si nu mi s-a activat abonamentul

As vrea sa fac acelasi lucru. Poti sa dai mai multe detalii te rog, se pare ca nu ma descurc :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
La 03.05.2024 la 0:03, pisicuts a spus:

data viitoare va rog sa ne contactati direct aici ‪https://nimfomane.com/forum/support/

momentan clientii doar cu bitcoin pot plati. Se lucreaza la o metoda de plata noua, dupa Paste o sa anuntam public cand finalizam.

Paste fericit tuturor !

 

Aștept, poate va fi ceva mai simplu. Mulțumesc! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.05.2024 la 12:01, gigimarga24 a spus:

As vrea sa fac acelasi lucru. Poti sa dai mai multe detalii te rog, se pare ca nu ma descurc :))

E treaba dracului colegu.

Din revolut, in bara jos dai la criptomonede. Cumperi și tu bitcoini de vreo 120 de lei ca sa fii sigur ca nu rămâi fără bani de la fluctuații. Apoi dai pe trimite și îți apare o căsuță goală unde bagi adresa.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
1 hour ago, Ggiorgu said:

E treaba dracului colegu.

Din revolut, in bara jos dai la criptomonede. Cumperi și tu bitcoini de vreo 120 de lei ca sa fii sigur ca nu rămâi fără bani de la fluctuații. Apoi dai pe trimite și îți apare o căsuță goală unde bagi adresa.

Merci mult colegu, cred ca am reusit :)).

@pisicuts am facut plata acun cateva momente, poti sa verifici te rog daca e in regula si sa-mi activezi abonamentul Premium. Merci

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...