Jump to content

❣️Lidia❣️Top Brasov❣️0759656874❣️

Recommended Posts

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 9 (reper: zona Bd. Decebal) Aspect: 9.2 (chip: 9.4 / corp: 9, pustoaica frumoasa, undeva la 1.64 cm, ochi caprui, par negru matasos, sani mici frumosi erecti, fund rotund, carne

Buna. Incepand de luni voi fi la voi in oras. Poate unii din voi au avut ocazia de a ma cunoaste. Pentru cei care inca nu m-au cunoscut le pun link-urile din orasele unde am activat si

Hei dragilor...in urma multitudinii de mesaje pe care le-am primit pentru serviciul de 3some/show lesbi impreuna cu colega mea Paula am decis impreuna ca ziua de joi sa fie strict pentru acest servici

Posted Images

• Oras:Bucuresti

Salutare,

Având drum prin Brașov, am organizat o vizita la Lidia, acum aproximativ 2 luni.

Cartier rezidențial, bloc nou, apartament mișto.

Despre Lidia s-a tot vorbit, arată bine, tânăra, carne tare pe ea, sânii mici, dar drăguți, corp atletic.

Am avut parte de un sex intens, cu anal in toate pozițiile propuse, și un oral de excepție.

Pare ca este de o vesnicie in domeniu, are experiența, știe cum sa facă clientul fericit.

Nu am reușit sa o prind la Bucuresti, poate data viitoare, sa aproFUNDez putin 🍑

Halat 300+ 100 + 50

• Like 1
  • Inimioara 1
La 21.11.2022 la 18:59, john9791 a spus:

Salutare,

Având drum prin Brașov, am organizat o vizita la Lidia, acum aproximativ 2 luni.

Cartier rezidențial, bloc nou, apartament mișto.

Despre Lidia s-a tot vorbit, arată bine, tânăra, carne tare pe ea, sânii mici, dar drăguți, corp atletic.

Am avut parte de un sex intens, cu anal in toate pozițiile propuse, și un oral de excepție.

Pare ca este de o vesnicie in domeniu, are experiența, știe cum sa facă clientul fericit.

Nu am reușit sa o prind la Bucuresti, poate data viitoare, sa aproFUNDez putin 🍑

Halat 300+ 100 + 50

s-a trezit si asta cu amintirile lui din trecut

• Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, cristisex a spus:

s-a trezit si asta cu amintirile lui din trecut

Eu nu il condamn...cateodata ma trezesc si eu cu cate un film cu Lidia in gand 😏