Sari la conținut

Curtea scolii


Postări Recomandate

  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 1 minut, Luksuzno a spus:

Eva da cum de și tu pe la noi?

Neah, nu "pe la voi", doar fac lichidari de stocuri! 

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Chiar acum, evaforyou a spus:

Neah, nu "pe la voi", doar fac lichidari de stocuri! 

Eva comanda o lada mare pentru sediul nimfomane și pune factura pe mine,sigur o sa aibă nevoie,mai bine sa o aibă ei pregătită.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, cleopatra01 a spus:

 Fraiera de mine v-a rugat frumos sa ramaneti la un singur cont. Da de unde atata asumare si barbatie?

Ii bun asa! Cand va primiti dungile dupa cum consider eu corect, sa nu indrazniti sa va plangeti!

Vad ca nu prea stii de gluma cand auzi cuvantul "clona" 🤭

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0

Bai dintre băieții cu conturi plătite ,haideți să o ducem pe doamna Cleo pe minus ,am eu ambiție sa fie și ea pe minus că mi e draga rău femeia.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 50 minute, cleopatra01 a spus:

Vine si randul vostru. Ati facut 3 pagini de postari inutile pe un topic abia deschis.

Citati fetele pe Dg si lasati topicele pentru recenzii!

Si fara programari in Pm.

Faceți dreptate pentru toți,vedeți că astea ce suntem clone și înjurăm nu futem topice.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 3 minute, Luksuzno a spus:

Bai dintre băieții cu conturi plătite ,haideți să o ducem pe doamna Cleo pe minus ,am eu ambiție sa fie și ea pe minus că mi e draga rău femeia.

Asta e fantezie erotica? 

 

  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 2 minute, Flx01 a spus:

Asta e fantezie erotica? 

 

Nu e ambiție sa o duc pe minus,nu am fantezii erotice cu ea pentru că chiar o respect oricine ar fi.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Chiar acum, scorpion1970 a spus:

Dacă nu avem "femei" ne-o facem singurei, pardon, dam cu minus... 🤭😉

Te ai trezit vorbind ai dat cu păru n balta.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 1 minut, scorpion1970 a spus:

Dacă nu avem "femei" ne-o facem singurei, pardon, dam cu minus... 🤭😉

Scorpioane te am respectat,daca nici eu nu am bani sau intrare la femei îmi pun ștreangul,eu m am referit la altceva

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 1 minut, cleopatra01 a spus:

Daca asta te face pe tine fericit si te tine ocupat sa nu mai vorbesti urat, cu drag. Nu ma deranjeaza. 😊

Atunci datini mie drumul la reputație va jur că la altcineva nu dau ,numai dumnevoastră.

Link spre comentariu
  • Oras:Barcelona
  • Oras:Barcelona
Acum 3 minute, cleopatra01 a spus:

Daca asta te face pe tine fericit si te tine ocupat sa nu mai vorbesti urat, cu drag. Nu ma deranjeaza. 😊

 Cleo ai devenit prea permisivă, eu zic că trebuie să fi un pic mai dură 😠

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, Luksuzno a spus:

Scorpioane te am respectat,daca nici eu nu am bani sau intrare la femei îmi pun ștreangul,eu m am referit la altceva

Și eu te accept asa cum esti...unde am spus eu, ca tu nu te bucuri de viată?! 

Ps. Dacă ești capabil sa citești printre rânduri, vei înțelege ca eu glumesc;dacă intelegi altceva...te rog nu ma baga în seama. 😉

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 2 minute, cleopatra01 a spus:

Daca asta te face pe tine fericit si te tine ocupat sa nu mai vorbesti urat, cu drag. Nu ma deranjeaza. 😊

Doamna eu v am vorbit frumos orișicând nu v am zis de mama s au altele cum mi-a ți zis mie ,am greșit dar m ați supărat foarte tare când mi ați zis că nu îmi iubesc mama ,chiar mi au curs lacrimi eu nu v am jignit niciodată da am fost abandonat am muncit de la 14 ani eseam de la ore și mergeam la munca sa am ce manca,dar acuma mulțumesc lui D zeu am tot ce mi trebuie ba chiar ajut și pe alții,da am crescut în Casa de copii ,dar nu mi e rușine să o zic mi se rupe de astea ce au trăit pe spatele părinților ,eu m am realizat singur am tot ce vreau și nu întorc capul daca vad unul necăjit.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 4 minute, cleopatra01 a spus:

Nu-i nimic in neregula la contul tau. Esti pe minus pentru ca ai primit minusuri.

Ii poti scrie lui @pisicuts daca ai vreo intrebare legata de abonament.

Să fiți sănătoși.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0

Am curaj sa mi pun și poza cu buletinul aici,nu fac rău că scriu pe un site de matrimoniale,ce este așa rău,fetele in afara ce lucrează meseria asta este ceva normal,aici daca fetele se numesc curve și noi suntem curvari ,poate unii ce au neveste acasă au mai mare păcat că ele.,aici toți suntem egali.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 21 minute, Mariachy a spus:

 Cleo ai devenit prea permisivă, eu zic că trebuie să fi un pic mai dură 😠

Taci mă că chiar ești în plus.

Link spre comentariu
  • Oras:Barcelona
  • Oras:Barcelona
Acum 40 minute, Luksuzno a spus:

Doamna eu v am vorbit frumos orișicând nu v am zis de mama s au altele cum mi-a ți zis mie ,am greșit dar m ați supărat foarte tare când mi ați zis că nu îmi iubesc mama ,chiar mi au curs lacrimi eu nu v am jignit niciodată da am fost abandonat am muncit de la 14 ani eseam de la ore și mergeam la munca sa am ce manca,dar acuma mulțumesc lui D zeu am tot ce mi trebuie ba chiar ajut și pe alții,da am crescut în Casa de copii ,dar nu mi e rușine să o zic mi se rupe de astea ce au trăit pe spatele părinților ,eu m am realizat singur am tot ce vreau și nu întorc capul daca vad unul necăjit.

Minți și nu meriți atenție ! Punct .

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
Acum 17 minute, Mariachy a spus:

Ești un nenorocit mincinos care pozezi în victimă =)).

 Împușcă-te :bandit

Impusco pe mata că a crescut un parazit și un neterminat.sa nu ți m ai zic altceva, 

Sunteți majoritatea niste nenorociți ați fost răsfățați de mici și acu sunteți niște murături mai aveți un pic și stați în ghetouri 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...