Sari la conținut

Curtea scolii


Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 7 minute, Girlsexy99 a spus:

Ahhh 👅👅👅 Mrrr😈😈😈❤️

Am înțeles...imi voi pregăti "repertoriul" 😀 ;vazi ca eu nu ma "cert" cu jumătăți de măsură...ori ne fut.., pardon, ne "cartam" corespunzator ori....plantam floricele în parcul copiilor!!! 🙈😉

Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 5 minute, scorpion1970 a spus:

Am înțeles...imi voi pregăti "repertoriul" 😀 ;vazi ca eu nu ma "cert" cu jumătăți de măsură...ori ne fut.., pardon, ne "cartam" corespunzator ori....plantam floricele în parcul copiilor!!! 🙈😉

Scorpioane, nu speria fata. Vezi că are 2 câini de super rasâ în apartament. Dacă treci de ei, ești valabil!

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 9 minute, scorpion1970 a spus:

Am înțeles...imi voi pregăti "repertoriul" 😀 ;vazi ca eu nu ma "cert" cu jumătăți de măsură...ori ne fut.., pardon, ne "cartam" corespunzator ori....plantam floricele în parcul copiilor!!! 🙈😉

Multumesc !!! Plantam ghiocei sau lelele 😂😂 sau ne futem ca doi cai pardon ne certam !!! 😂😂
Te pup zi frumoasa 💋❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, Albdom82 said:

 

Nu stiu cum te poti certa cu oameni pe care nu-i cunosti. Mi se pare o prostie sa stai toata ziua in fata tastaturii, cum fac unii pe aici, si sa stai sa te certi si sa te injuri cu alti utilizatori cu care nu ai nici o legatura.

In mod evident trebuie sa fii un om fara alte preocupari mai importante, mai semnificative in viata daca ai timp pt asa ceva.

bingo 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 7 minute, CIMCOF a spus:

Scorpioane, nu speria fata. Vezi că are 2 câini de super rasâ în apartament. Dacă treci de ei, ești valabil!

Ha ha !!! 😂😂😂 fiecare femeie are regii ei !!! Eu am un rege si o regina la câini ma refer !!!

Multumesc esti un om super minunat te mai astept la o cafea impreuna cu câinii mei promit ca pt tine ii imbrac in roșu 😂!

Haideti sa lasam tipicul liber pt oamenii care vor sa discute intre ei pe niste subiecte in contradictoriu sa nu le stricam topicul !!!

Va doresc o zi minunata !!!💋❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 2 minute, Girlsexy99 a spus:

Sau cum ne spune pisic 

Sa revenim la recenzii !!😂🙏

Stai liniștită, acesta este un topic "liber la orice" 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 11 minute, Girlsexy99 a spus:

Ha ha !!! 😂😂😂 fiecare femeie are regii ei !!! Eu am un rege si o regina la câini ma refer !!!

Multumesc esti un om super minunat te mai astept la o cafea impreuna cu câinii mei promit ca pt tine ii imbrac in roșu 😂!

Haideti sa lasam tipicul liber pt oamenii care vor sa discute intre ei pe niste subiecte in contradictoriu sa nu le stricam topicul !!!

Va doresc o zi minunata !!!💋❤️

Mulțumesc, draga mea. Aluzia despre "câinii roșii" (n-ai uitat!) m-a lovit direct la corazon!

Te îmbrățișez și te sărut cu drag.

Vin cu cea mai mare plăcere.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 minute, andrei825 a spus:

bingo 😂😂

  Bingo,  pai vezi muilă că și despre tine zice ce zice .  Da tu fiind  un muist și un bulangiu,  vezi doar pula mea.  

În altă ordine de idei,  eu cu tine chiar nu am nimic,  că oricum ești un  mucos prăpădit.  Recunosc că  ești cel mai  sclavete,  sclav , din câte cunosc . 

Adică,  tu chiar că o sugi gratis. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, ,potrivitu said:

  Bingo,  pai vezi muilă că și despre tine zice ce zice .  Da tu fiind  un muist și un bulangiu,  vezi doar pula mea.  

În altă ordine de idei,  eu cu tine chiar nu am nimic,  că oricum ești un  mucos prăpădit.  Recunosc că  ești cel mai  sclavete,  sclav , din câte cunosc . 

Adică,  tu chiar că o sugi gratis. 

Depresiv sandilau, daca vezi ca nu te mai bag in seama, ce tot incerci agariciule ? Prost te-a mai facut, vorba lui @picon  . Recunoste ca iti place sa fii in centrul atentie, ca esti nevorbit si atunci o faci pe victima 🙆‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, ,potrivitu said:

Ok.  Șobolane,  nu te mai bag în seamă ,  da nici tu pe mine. 

  @elprofesoare,  pregătești ceva frumos ? Că văd că săgeți ai câteva.   

 

Sobolan esti tu si prietena ta , te-a batut bine profesorul ca nici pana in ziua de azi nu ti-ai revenit.

La injurat esti cu mult sub pufarinii de pe tik tok. 

Chiar nu ai nimic mai bun de facut cu viata ta ? , ai ajuns sa treci strada pe datorie.

PS: ti-am dat quote ca sa nu mai editezi de 5 ori in 10 minute 😂 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
1 oră în urmă, Girlsexy99 a spus:

Ha ha !!! 😂😂😂 fiecare femeie are regii ei !!! Eu am un rege si o regina la câini ma refer !!!

Multumesc esti un om super minunat te mai astept la o cafea impreuna cu câinii mei promit ca pt tine ii imbrac in roșu 😂!

Haideti sa lasam tipicul liber pt oamenii care vor sa discute intre ei pe niste subiecte in contradictoriu sa nu le stricam topicul !!!

Va doresc o zi minunata !!!💋❤️

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 10 minute, fratelo 1968 a spus:

@scorpion1970oare să ai tu norocul asta de a planta ghioceii cu @Girlsexi 99 când în fața când în dos🤣🤣🍻

Pai...ce sa fac, dacă sunt "un bun gradinar" (modestia ma caracterizeaza🙈) 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și aici se cam apropie de harcea.  Îl citez ; 

 "wanna be" formator de opinie 💦 🤡

  ori e chiar moldoveanul  hartuitor grandoman , ori slugoiul ăsta pur și simplu îl copiază  .  

  Cu ceva timp în urmă,  pe cuvântul meu de onoare de nu elprofesore  , mi-a spus același lucru.  

Ceva că vezi domne,   mă văd " formator de opinie " 

 Așa ceva . 

Ăsta chiar e un caz unic.  Ferească și păzește mă  bunule Dumnezeu , de  specimenul Ăsta 😒🙄

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
La 14.01.2023 la 8:53, popatatu a spus:

Marcus,  picon ti-a dat minus unde ai jignit si ti-a dat pe merit. Ai dat dovada de maturitate cand mi-ai dat mesaj sa incetam si ai vazut ca, chiar am apreciat. Nu cred ca pe picon il mai afecteaza minusurile, insa jignirile deranjeaza pe toata lumea. Daca chiar vrei sa te retragi de pe forum sfatul meu este sa te retragi cu demnitate si sa nu mai jignesti pe nimeni!

   Daca ce ai spus despre viata ta este adevarat, atunci pot sa inteleg anumite lucruri legate de educatie si vocabular, sunt convins ca ti-a fost destul de greu, dar chiar si asa nu este o scuza ca sa ii jignesti pe cei de pe forum. 

Ba băiatule pune mesajele ce ți li am trimis că cu super premium poți.cand pula mea ți am trimis eu mesaj sa o dam la pace? Ți am zis că toate minusurile ce mi li ai dat o sa le primești dublu.

Acu ai văzut că nu am postat 2zile îmi zici să îți i au minusurile înapoi că le ei și tu?Ba tu crezi că eu ling vreodată unde scuip?niciodată.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0
La 12.01.2023 la 22:24, picon a spus:

#maibineinghitea

@cleopatra01 asta nu e jignire?

Tu crezi că ai procedat corect la ce ai făcut?

Pai doamna scumpă hai sa te citez la mesajul ce mi l la i scris."sper că înțelegi motivul"nu nu l am înțeles dacă o făceai cel puțin pentru inca 3conturi da înțelegeam.

Tu vorbești de favorite?

Pai stai că îți zic eu,un moderator nu are voie să facă diferente.

S au retras câteva conturi din cauza ta și nu ai cum sa negi asta,pentru că chiar de mi ai dat contul înapoi tot din cauza ta l am închis când ai dat drumul la minusat și înjurat.

Andreakmv ,ruxisenuala,conturi cu fete ce le știu conturi reale , deci oamenii ce nu i ai suportat au dispărut,tu crezi că ești cineva daca ești la butoane?

Îți zic eu ești un nimeni.

Ruxisenzuala timp de 2ani a plătit fata 500  moderarea și 50 contul luna de luna ați scos din circuit că nu ați suportați,au înjurat o unii pe contul de recenzii și nu ați luat nici o măsură.

Unde e dreptatea "Doamnă"

Așa ați făcut și cu andreakmv.

Dar știi ceva te am respectat foarte mult ,mi ai fost draga ,acu mi e sila când te vad pe aici la cate greșeli și nedreptăți ai făcut.

M ai am multe sa ți zic dar e de ajuns .

M ai zici că ești psiolog? Pai scumpo eu dacat sa merg la așa un psiolog m ai bine merg la un cioban fara carte ,dar îmi zice o vorbă din inima.

Să știi că tot ce facem aici aici plătim nu dincolo,te ai văzut la butoane și te crezi cineva,nu o sa te iert degrabă pentru ce ai făcut.

Cel m ai bine să îți m ai îndrepți din greșeli este să îți dai demisia.

Link spre comentariu
Vizitator Luksuzno
Reputație: 0

@cleopatra01cum facem cu conturile care știți că sunt clone,de ce nu luați măsuri? Știu că știți destul de bine cont ce e clona și știți la cine mă refer,de ce nu luați măsuri?că nu jignește!pai scumpo așa pot face și eu cont de recenzii ,cont de scandal,cont de minusat,cred că știți destul de bine la ce mă refer.

M ai și glumiți cu clonele deși știți sigur că au m ai multe conturi.

Te respecta majoritatea de pe aici dar știi de ce? Să se pună bine pe lângă tine astea ce sunt acuma pe aici sunt toți aia ce au fost banati,deci nu sunt oameni noi sunt tot prostii aia doar că au alt nume..macar nu mai zi că ești psiolog.

Dați DEMISIA sa ți îndrepți greșelile.

Link spre comentariu

Vizitator Luksuzno
Reputație: 0

@popatatu

  • Super Premium
  La 13.01.2023 la 23:30, Luksuzno a spus:

Lasă-mă mă că nu mi place mie sa vorbesc și să fac prietenii aici,da te am jignit asta e trebuia să jignești și tu.laso asa

Daca anulezi minusurile tale, le anulez si eu ca sa vezi ca nu sunt dusmanos.

Legat de picon, nu il cunosc, dar mi se pare unul din cei mai corecti useri de pe forum si de aia ii iau apararea si am sa o fac si pe viitor cu toti utilizatorii care consider ca merita. Nu pot sa fiu indiferent.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...