Sari la conținut

Maya unguroaica 0741668922


gicu69

Postări Recomandate

  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
La 15.03.2023 la 12:21, sfiosul_15 a spus:

Vad ca nimeni nu are curajul. Presimt ca cei care au fost le acolo au luat o mare teapa și nu au curajul sa ne spună și noua...

Părerea mea..

Am fost recent la ea...fata e super ok e înaltă și skinny 😁 Am optat pentru o finalizare și chiar nu mi.a părut rău că am vizitato.

ON și OP fata chiar se implică nu comentează la poziții și chiar te face să fi relaxat în preajma ei eu zic că merită vizitată... o să mai revin cu siguranță la domnișoara!

Înafară de anal/fk face de toate...tarifele sunt 150/250.

O recomand cu încredere pentru iubitori de fete skinny!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Am fost de mai multe ori la fata respectiva!Fata este chiar foarte ok,inalta,sexy,draguta….

ON si OP nota 10,se imlica foarte bine,amabila,vorbareata,chiar te simti relaxat in preajma ei!

merita vizitata si nu este nici o vrajeala!

tarifele sunt150/250!

cu incredere o recomand pentru toata lumea!!!

  • Like 3
  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
14 hours ago, Ryder88 said:

Am fost recent la ea...fata e super ok e înaltă și skinny 😁 Am optat pentru o finalizare și chiar nu mi.a părut rău că am vizitato.

ON și OP fata chiar se implică nu comentează la poziții și chiar te face să fi relaxat în preajma ei eu zic că merită vizitată... o să mai revin cu siguranță la domnișoara!

Înafară de anal/fk face de toate...tarifele sunt 150/250.

O recomand cu încredere pentru iubitori de fete skinny!

 

13 hours ago, Alex_12 said:

Am fost de mai multe ori la fata respectiva!Fata este chiar foarte ok,inalta,sexy,draguta….

ON si OP nota 10,se imlica foarte bine,amabila,vorbareata,chiar te simti relaxat in preajma ei!

merita vizitata si nu este nici o vrajeala!

tarifele sunt150/250!

cu incredere o recomand pentru toata lumea!!!

O locatie?

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la aceasta domnisoara si nu am regretat. Eu zic ca fata e super ok, de si nu-mi plac fetele slabute. ON foarte bine executat, lent cu sarutari corporale si atentie la vecini, asa cum imi place. Schimbat 3 pozitii fara probleme, e Pro client fata, isi da interesul. Eu zic ca e de revenit!

150 o finalizare

Tudor, Apicultorilor 

Nota: 8,5-9 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.
La 09.04.2023 la 20:42, Ryder88 a spus:

Am fost recent la ea...fata e super ok e înaltă și skinny 😁 Am optat pentru o finalizare și chiar nu mi.a părut rău că am vizitato.

ON și OP fata chiar se implică nu comentează la poziții și chiar te face să fi relaxat în preajma ei eu zic că merită vizitată... o să mai revin cu siguranță la domnișoara!

Înafară de anal/fk face de toate...tarifele sunt 150/250.

O recomand cu încredere pentru iubitori de fete skinny!

 

La 09.04.2023 la 22:04, Alex_12 a spus:

Am fost de mai multe ori la fata respectiva!Fata este chiar foarte ok,inalta,sexy,draguta….

ON si OP nota 10,se imlica foarte bine,amabila,vorbareata,chiar te simti relaxat in preajma ei!

merita vizitata si nu este nici o vrajeala!

tarifele sunt150/250!

cu incredere o recomand pentru toata lumea!!!

 

La 27.05.2023 la 9:40, Zig-Zag a spus:

Am fost si eu la aceasta domnisoara si nu am regretat. Eu zic ca fata e super ok, de si nu-mi plac fetele slabute. ON foarte bine executat, lent cu sarutari corporale si atentie la vecini, asa cum imi place. Schimbat 3 pozitii fara probleme, e Pro client fata, isi da interesul. Eu zic ca e de revenit!

150 o finalizare

Tudor, Apicultorilor 

Nota: 8,5-9 

E frumușică, drăguță la față? Are ten deschis?

Link spre comentariu

Am ajuns și eu la domnișoara cu toate că m am jurat că nu mai merg la niciuna de pe publi ,după atâtea experiențe proaste. .Totuși recenziile de aici m-au făcut să acord o șansă.

Nu regret deloc .Fata nu este într-adevăr o bomba sexy ,dar arata decent. Este destul de slim ,inalra ,ten plăcut ,foarte bine îngrijită și curată in toate zonele corpului . Fundul nu e el wow dar e destul de plăcut ,se vede frumos de la spate . Sânii la fel,sunt foarte mici aproape că nu se vad ,pentru cine tine cont de acest aspect .

La fața este plăcută ,par lung ,e o doamnă la 28-32 ani ,numa buna .

Noua în industrie ,activează doar în orașul nostru ..

Nu refuza absolut nimic înafara de anal care nu îl practică. 

Te întreabă mereu , daca e bine ,nu te oprește ,așteaptă să îi spui tu ce să facă ,chiar la un moment dat la o schimbare de poziție a spus " Am înțeles să trăiți "

O.n - impecabil,cu atenție sporită la sateliți mai ales daca ii spuneți că asta va place.Ea îl va începe foarte incet și gingaș dar dacă doriți altceva mai deep,prins de par tras de cap ținut de gat nu exista la ce să zică nu .

la n.p și acolo deschisă la orice poz.geme dar nu exagerat de tare ,per total mai mult mi a plăcut oralul ,dar cred că dacă te cunoști mai bine cu fata o sa fie altfel .

finalizat cim și cof combinat , supt bine după ,stat la povesti apoi 5 minute ,nici măcar 1 secunda nu m am simțit grăbit .

cu siguranță o sa revin ,o persoana foarte plăcută ,zâmbăreață 

va transmite mulțumiri ,până în momentul de față fata nu știa că are topic pe forum, nici măcar nu știa de forum :)) .

daca vreți să mai aflați ceva ,întrebați mă.

dar merita văzută .

  • Like 5
Link spre comentariu
La 04.07.2023 la 14:06, bogdanamc a spus:

Am ajuns și eu la domnișoara cu toate că m am jurat că nu mai merg la niciuna de pe publi ,după atâtea experiențe proaste. .Totuși recenziile de aici m-au făcut să acord o șansă.

Nu regret deloc .Fata nu este într-adevăr o bomba sexy ,dar arata decent. Este destul de slim ,inalra ,ten plăcut ,foarte bine îngrijită și curată in toate zonele corpului . Fundul nu e el wow dar e destul de plăcut ,se vede frumos de la spate . Sânii la fel,sunt foarte mici aproape că nu se vad ,pentru cine tine cont de acest aspect .

La fața este plăcută ,par lung ,e o doamnă la 28-32 ani ,numa buna .

Noua în industrie ,activează doar în orașul nostru ..

Nu refuza absolut nimic înafara de anal care nu îl practică. 

Te întreabă mereu , daca e bine ,nu te oprește ,așteaptă să îi spui tu ce să facă ,chiar la un moment dat la o schimbare de poziție a spus " Am înțeles să trăiți "

O.n - impecabil,cu atenție sporită la sateliți mai ales daca ii spuneți că asta va place.Ea îl va începe foarte incet și gingaș dar dacă doriți altceva mai deep,prins de par tras de cap ținut de gat nu exista la ce să zică nu .

la n.p și acolo deschisă la orice poz.geme dar nu exagerat de tare ,per total mai mult mi a plăcut oralul ,dar cred că dacă te cunoști mai bine cu fata o sa fie altfel .

finalizat cim și cof combinat , supt bine după ,stat la povesti apoi 5 minute ,nici măcar 1 secunda nu m am simțit grăbit .

cu siguranță o sa revin ,o persoana foarte plăcută ,zâmbăreață 

va transmite mulțumiri ,până în momentul de față fata nu știa că are topic pe forum, nici măcar nu știa de forum :)) .

daca vreți să mai aflați ceva ,întrebați mă.

dar merita văzută .

Multumim pt informatii, cimcof e inclusa in pret de baza? Ar fi bine sasi faca cont, sa faca programari in cursul saptamani....

Weekend placut

  • Like 1
Link spre comentariu

Mi-am facut cont aici numai sa impart cu voi concluziile mele fata de domnisoara Maya.

Sar peste tot ce tine de gusturi personale si de o anumita decenta si aterizez direct la ceea ce consider eu esential in aceste intilniri, personalitatea. Si aici, Maya nu are lacuni. E o persoana simpatica, fiecare secunda e investita in placerea clientului. Se dedica (cu foarte mult succes) sa-ti satisfaca dorintele, bineinteles, si tu trebuie sa respecti putinele limite clar mentionate si impuse de ea.

Nu pot sa va dau o estimare cantitava a timpului petrecut la ea si nu sunt destul de talentat incat sa pot descrie senzatiile traite, dar sper sa reiese din mica mea analiza natura unei astfel de intalniri. Si daca nu reiese, vi-l spun eu: in afara de momentul achitarii, m-am simtit ca la o prietena (cu beneficii).

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...