Sari la conținut

Matura deva 0746310248


Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
La 20.07.2024 la 9:11, cosmin2281 a spus:

Doamne e senzație pt mine mai ales că ador maturele de 40/45. ++ 

Oral,normal , pozitia tot ce e bun pt o partide  sa te relaxezi și să ști că nu ești grăbit și stresat că sună telefonul sau bate la ușă 

 

Salut , dă-ne mai multe detalii: preț...fin orala face ? Cum e oralul?.....etc.

Mulțumesc!

Link spre comentariu
Reputație: 251
Acum 41 minute, Asscaridu a spus:

100 de lei si inculde si înghițire. Doamna e atentă si la sateliți. Nu e oau dar e docilă 

Vezi ca face și neprotejat la 150 lei cu finalizare în ea

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 12 ore, florea79 a spus:

Îi căsătorită știe ce face dacă face neprotejat cu finalizare vaginală nu își permite să facă copii cuiva

Nu e vorba de copii aici, dar daca sunt inconștienți care risca sa ia BTS, asta e , cerere si oferta

 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 10 ore, Abbadon658 a spus:

Nu e vorba de copii aici, dar daca sunt inconștienți care risca sa ia BTS, asta e , cerere si oferta

 

Fiecare face ce vrea eu am fost îi super doamna 

Link spre comentariu
  • Oras:Petroșani
  • Oras:Petroșani

Cu greu dai de dânsa, o femeie trecută de 45 zic eu, rău nu arată, e chiar matura MILF  pe care o găsești natural, nu e wow , dar nici de speriat.

Am sunat de 3x după 30min /45 sa vad cum pot da de ea, am ajuns la locație, un apartament cu 2 camere, living și dormitor, curat, aranjat, am cerut să fac un duș înainte de toate, primirea a fost prea buna, rar sa găsești așa ceva, am făcut dusul, am mers in dormitor nici vorba să-i dau bani înainte, adică a fost incredere din partea ei, am.inceput cu mici sărutari, pe urma am întrebat care și cum sunt serviciile și prețul, 100 finalizarea sau 150 finalizare fata protecție, am ales prima variantă safe, la care se. Adaugă și oral neprotejat cu finalizare orala. Sarim in pat unde am avut parte de un oral destul de plăcut, și lung parca zici că aștepta să-i spun stop, am trecut și la NP unde nu a făcut nici o figură la poziții că alte dive...adică a decurs bine in cele 3-4 poziții executate, n-am simțit graba, o chestie puțin nașpa că nu te privea , cu ochii închiși, și de implicare foarte mare nu a fost, dar nu știu dacă penisul meu sau ea, dar ceva îi creea plăcere și se simțea ok, ne mai furam cat un sărut. Finalizare , cu un pic de discuții și-am plecat, din păcate nu face 2 finalizării. Fundul nu e mare, dar are.ceva burtica , sâni și ei destul de mari sau mai bine spus potriviți. De incercat și pe urma după fiecare să vadă dacă revine sau nu. Pentru mine a fost ok. 

Link spre comentariu
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
La 25.07.2024 la 17:54, florea79 a spus:

Îi căsătorită știe ce face dacă face neprotejat cu finalizare vaginală nu își permite să facă copii cuiva

Doamna e ok și are legate trompele de pe românește fabrica sa inchis

Link spre comentariu
Reputație: 251
Acum 41 minute, freelancer69 a spus:

Am vrut sa merg la ea dar cred ca s-a retras sau e în concediu. 

Vreau sa ma întâlnesc cu ea și soțul ei, ca și cuplu. 

Vezi colegu dacă nu ma înșel are anunțul activ pe publi,insista poate dai de ea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 12 ore, freelancer69 a spus:

Am vrut sa merg la ea dar cred ca s-a retras sau e în concediu. 

Vreau sa ma întâlnesc cu ea și soțul ei, ca și cuplu. 

Si pe mine m-ar interesa sa intru cu ei ,sau cu altcineva impreuna cu ea

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Vin cu o precizare toate anunțurile de pe Deva cu blonda matura sau tot ce conține în titlu matură în afara de cea cu paru lung cret cu locație pe minerului toate sunt fake  răspund persoanw diferite dar toate sunt în aceasi locație Iuliu maniu bloc 43 scara c cind ajungi la ușa ies țigănci  nu au nici o legătură pozele am sunat la toate anunțurile și aceasi locație mam riscat am mers sa vad de curios și la ușa sa prezentat o nașparlie de tiganca urita ca dracu vopsita blonda am făcut cale întoarsă 150 cu 200 ora la o nasol cu poze false asta ca evitați 

Link spre comentariu

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Corect colegiul singura cu poze reale îi doamna cu parul lung care are anunțul Am revenit matură 43 ce îi pe minerului dar precizez am fost la ea dar acum îi în Dacia pentru 2 /3 săptămâni eu sincer de cînd am dat de ea doar la ea merg e super doamna 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...