Sari la conținut

"Curtea" suprema


Vizitator 1_potrivitu

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 31.10.2023 la 16:31, Stefanelu a spus:

Nu am nimerit bine

Ai nimerit la fix Andrei.ce faci tata nu l m ai superi pe cumătru?

Pai ce bărbat esti tu ,te face un cont sau 100 de lei? 

 

Link spre comentariu
19 minutes ago, carpe_diem said:

Nici eu nu o recomand pe fata asta....inca! La prima vedere e ok, amabila (mi-a dat o apa😁) numai ca nu e ce caut eu in momentele astea! Eu vroiam o bere😉 (blonda)

Redbull/cola/ceai.. tocmai bere.. macar blonda 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 17 ore, sweetkati a spus:

@Lorena_ nu te supăra, cât durează recuperarea după abdominoplastie?😅 Mersi 🤗

Buna. Eu am deja 2 sapt si inca nu m am recuperat complet. In total cam o luna dureaza. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
2 hours ago, albdom82 said:

Colegul @Subteranaa poti sterge din mesaje ca vad ca nu mai poti primi? Voiam sa vorbesc ceva cu tine.

E din cauza ca nu mai e premium faraoane, asa am pățit si eu, acum mai am 2 discuții capacitate la inbox.

Apropo, @cleopatra01 am văzut ca mi au dispărut aproape toate conversațiile pe care le aveam în inbox, odată cu premium. Alea or să mai apară înapoi dacă mi-as lua abonament, sau sunt pierdute pe vecie? Nu că aveam ceva de mare importanță, dar ca idee. Nu mi se pare în regulă să pierzi conversațiile așa doar pt că iti expira abonamentul. Ca nu mai poți să răspunzi la ele hai sa zicem, dar de ce sa se șteargă?

am editat ca uitasem de apelativ

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 55 minute, v92610 a spus:

E din cauza ca nu mai e premium faraoane, asa am pățit si eu, acum mai am 2 discuții capacitate la inbox.

Apropo, @cleopatra01 am văzut ca mi au dispărut aproape toate conversațiile pe care le aveam în inbox, odată cu premium. Alea or să mai apară înapoi dacă mi-as lua abonament, sau sunt pierdute pe vecie? Nu că aveam ceva de mare importanță, dar ca idee. Nu mi se pare în regulă să pierzi conversațiile așa doar pt că iti expira abonamentul. Ca nu mai poți să răspunzi la ele hai sa zicem, dar de ce sa se șteargă?

am editat ca uitasem de apelativ

Ok pisoi 😁, mersi frumos pt explicatie.

Ar fi mult mai simplu daca v-ati pune si voi aici numarul de telefon sa putem vorbi si noi una alta in privat 😉

am editat ca uitasem de emoji-uri

  • Haha 2

       

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
28 minutes ago, albdom82 said:

Ok pisoi 😁, mersi frumos pt explicatie.

Ar fi mult mai simplu daca v-ati pune si voi aici numarul de telefon sa putem vorbi si noi una alta in privat 😉

am editat ca uitasem de emoji-uri

Aia cu telefonul a fost bună, chiar am râs. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*
28 minutes ago, albdom82 said:

Ok pisoi 😁, mersi frumos pt explicatie.

Ar fi mult mai simplu daca v-ati pune si voi aici numarul de telefon sa putem vorbi si noi una alta in privat 😉

am editat ca uitasem de emoji-uri

Daca numarul e public, nu mai e privacy. :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, v92610 a spus:

Aia cu telefonul a fost bună, chiar am râs. 

Sincer sa-ti spun, mie aia cu "pisoi" mi-a placut mult mai mult maestre. Dar fiind un apelativ folosit intre indragostiti banuiam eu cu nu o sa fie pe placul tau prea mult.

       

Link spre comentariu
  • Oras:Online
  • Oras:Online
Acum 2 ore, v92610 a spus:

E din cauza ca nu mai e premium faraoane, asa am pățit si eu, acum mai am 2 discuții capacitate la inbox.

Apropo, @cleopatra01 am văzut ca mi au dispărut aproape toate conversațiile pe care le aveam în inbox, odată cu premium. Alea or să mai apară înapoi dacă mi-as lua abonament, sau sunt pierdute pe vecie? Nu că aveam ceva de mare importanță, dar ca idee. Nu mi se pare în regulă să pierzi conversațiile așa doar pt că iti expira abonamentul. Ca nu mai poți să răspunzi la ele hai sa zicem, dar de ce sa se șteargă?

am editat ca uitasem de apelativ

Probabil s-a intamplat cand s-a schimbat modul de logare pe platforma si nu are legatura cu culoarea.

Singurul care poate sa te lamureasca ii @pisicuts Momentan ii ocupat cu torsul prin vecini.

Si la mine s-au sters conversatiile. 😁

  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 6 ore, potrivitu, a spus:

   😆🤣 Să știi că îmi zicea că a fost prin IKEA  și că a văzut un pat mișto.  

  " pisoiași,  uite ce pat drăguț , nu ai vrea să  fie doar al nostru? "  

😆

Mai vezi ca vecina are ginduri necurate... Vezi poate te face si musulman, sa ai voie mai multe neveste😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Santa Monica
  • Oras:Santa Monica
Acum 45 minute, cleopatra01 a spus:

Probabil s-a intamplat cand s-a schimbat modul de logare pe platforma si nu are legatura cu culoarea.

Singurul care poate sa te lamureasca ii @pisicuts Momentan ii ocupat cu torsul prin vecini.

Si la mine s-au sters conversatiile. 😁

Dar de ce s a schimbat modul de logare🙄?

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
47 minutes ago, Greucea said:

Cred ca la prins pe Dzeu de picioare când te-a întâlnit pe tine.Sa si udat natural asta e problema vizita trecută. Ai grija sa nu rămâi data viitoare împotmolit 🤣🙉👎

Aa, am înțeles, ești supărat rău că ți am dat azi minus la comentariul ăla inutil de la altă fată pe topic și de asta aberezi pe acolo complet offtopic. Poate data viitoare scrii ceva de interes pe topice, că de căcaturi din alea "😜😜🤩🤩" "ce bună ești" "ce bine stai" "ce limbi ti-as da" etc etc etc suntem sătui toți.

Hai baftă și am încheiat discuția.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...