Sari la conținut

❤️❤️❤️PROFESOARA LORY❤️❤️❤️0720613003


Postări Recomandate

  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 55 minute, unsuflet a spus:

Dacă Aurel Vlaicu e cartierul, iar adresa exactă e str Cocorilor 57, ti-ai luat teapă, scuze că o spun asa direct.

Nu e calea  aurel Vlaicu nr 57 bl 57 cică e lângă pizzeria La Strada și aproape de stadion

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7428
Acum 23 minute, profesoara28 a spus:

Nu e calea  aurel Vlaicu nr 57 bl 57 cică e lângă pizzeria La Strada și aproape de stadion

Este. F nașpa locația cred ca cea ma nasoala din Arad(linga auto service fostul bloc ICIM🤦‍♂️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 16 minute, Flx01 a spus:

Este. F nașpa locația cred ca cea ma nasoala din Arad(linga auto service fostul bloc ICIM🤦‍♂️

Haideți ca mi-ați spus numai lucruri frumoase....fata de la cazare a spus ca are mai multe garsoniere în același bloc oare despre astea este vorba ?acum ce sa fac o sa merg acolo mâine și o sa vad.macar de va fi curata

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 5 minute, profesoara28 a spus:

Haideți ca mi-ați spus numai lucruri frumoase....fata de la cazare a spus ca are mai multe garsoniere în același bloc oare despre astea este vorba ?acum ce sa fac o sa merg acolo mâine și o sa vad

Poti căuta deja altă locatie...😔, nu ți-o spun cu răutate.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 23 minute, Flx01 a spus:

Este. F nașpa locația cred ca cea ma nasoala din Arad(linga auto service fostul bloc ICIM🤦‍♂️

De ce spui ca e cea mai nasoala locație???explicami puțin te rog

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 1 minut, unsuflet a spus:

Poti căuta deja altă locatie...😔, nu ți-o spun cu răutate.

Am plătit și avans deja plus ca nu am găsit nimic toate sunt ocupate asa miau spus ...eu vin acolo dacă cineva vrea sa vina la mn ok dacă nu asta e plec 

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 8 minute, profesoara28 a spus:

Am plătit și avans deja plus ca nu am găsit nimic toate sunt ocupate asa miau spus ...eu vin acolo dacă cineva vrea sa vina la mn ok dacă nu asta e plec 

Nicio fată de pe nimfo nu s-a cazat vreodată acolo. Locul e plin de ciori, pesti si transexuali.

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 ore, unsuflet a spus:

Nicio fată de pe nimfo nu s-a cazat vreodată acolo.

Tania a mai fost acolo acum doi ani, cred... dar da, locația nu era bună.

Dacă primiți clienți, măcar puneți-i într-un apartament destul de ok, la 200-300 de lei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 25 minute, andrei242 a spus:

Tania a mai fost acolo acum doi ani, cred... dar da, locația nu era bună.

Dacă primiți clienți, măcar puneți-i într-un apartament destul de ok, la 200-300 de lei.

As fi dat și 400 doar ca nu am găsit oricum nici acolo nu e chiar asa ieftin ...gândiți-vă ca nu sunt din oraș și nu am de unde sa știu cum e o locație pana nu ajung acolo...dați-mi voi o locație disponibila și eu merg cu drag acolo

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 4 minute, unsuflet a spus:

Tu esti la punctul 2 de evitat.

De acord cu tine ..eu pana nu ajung acolo și vad ce și cum nu am ce sa spun ...pești și ciori sunt peste tot...am mai fost în locuri unde erau ciori și nu avea nimeni nici o trb ...pe mine ce ma interesează este sa fie curat în apartament...daca nu îmi va fi ok acolo și dacă nu găsesc în alta parte zic la revedere și merg mai departe 

Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 17 minute, Primordial a spus:

Nu este la fostele garsoniere 

ICIM.

Este fostul cămin studențesc situat pe strada Cocorilor.

Imediat pe dreapta după fostul restaurant "Cuibul Cocorilor"

A spus fata că adresa e pe Aurel Vlaicu 57, nu Cocorilor. Intr-adevâr nu-i blocul ICIM, e cel din spatele lui, cum treci pe langă service-ul auto de la Uta. Exact același lucru.

Unde spui tu lucra Krystal, dar nu e acolo, nu e nici unde s inceput beckaRebe până sa se mute la Adora.

In fine, om vedea cine isi face curaj primul, asteptăm relatări de pe front.

Spor!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 1 minut, unsuflet a spus:

A spus fata că adresa e pe Aurel Vlaicu 57, nu Cocorilor. Intr-adevâr nu-i blocul ICIM, e cel din spatele lui, cum treci pe langă service-ul auto de la Uta. Exact același lucru.

Unde spui tu lucra Krystal, dar nu e acolo, nu e nici unde s inceput beckaRebe până sa se mute la Adora.

In fine, om vedea cine isi face curaj primul, asteptăm relatări de pe front.

Spor!

 

Trebuie sa va faceți curaj pentru mine nu pentru zona sau cine da ture pe acolo...cred ca cei de patrulează prin zona au program nocturn zic și eu al meu este diurn programul🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, profesoara28 a spus:

Trebuie sa va faceți curaj pentru mine nu pentru zona sau cine da ture pe acolo...cred ca cei de patrulează prin zona au program nocturn zic și eu al meu este diurn programul🤣🤣🤣

Doar nu sunt balauri pe acolo :)) .. cine isi doreste mult sa mearga la futut o sa mearga indiferent de locatie. Nu stiu ce asa mare agitatie cu anumite locatii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 3 minute, shadow0123 a spus:

Doar nu sunt balauri pe acolo :)) .. cine isi doreste mult sa mearga la futut o sa mearga indiferent de locatie. Nu stiu ce asa mare agitatie cu anumite locatii.

Asta spuneam și eu cine vrea sa vina ok cine nu asta e pe data viitoare când voi găsi una oe placul tuturor 

Link spre comentariu
Reputație: 413
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
On 9/5/2023 at 4:29 PM, Guest said:

Convins fiind de poza in care i se vede fata de pe un topic cat si de recenziile in care se spune ca exceleaza pe oral, ma pun si scriu la profa pentru un examen oral de calitate. Programat pe wapp, confirmat corespunzator.

Locatia: 9 - chiar daca multora nu o sa le convina zona, totul e ok. Sta in acelasi ap. cu Bella, de obicei nu imi place asta, sunt convins ca fetele se organizeaza bine si nu sunt probleme de discretie, dar eu parca prefer fetele ce stau singure.

Aspect: vazand o poza cu fata, ma gandeam ca e frumoasa. Si chiar e, asta dupa gustul meu. Bruneta, ochelari, codita, ruj de un rosu aprins. Mda, frumos! Daaaaar, la corp nu e chiar cum ma asteptam, avand in vedere pozele postate. Ceva burtica, nimic deranjant, ceva vergeturi si nici curu' in cea mai buna forma. Sa nu va asteptati la o bomba sexi.

Atitudine- 10. Fata super faina, pusa pe glume, am vorbit, am ras, are un vibe foarte bun. M-am simtit excelent in compania ei! Te serveste cu ceva de baut, nu te simti grabit. Extrem de relaxat, mi-a prins bine compania ei. Am si depasit timpul alocat intalnirii, fara nici o problema, nu e pe graba. 

GFE - 5, pentru mine nu e genul GFE. Repet, fata e ce trebuie ca si atitudine si comportament, nimic de reprosat, dar nu e genul care sa te "iubeasca" si nici nu are acel ceva ce e necesar pt GFE, acel "lipici".. Am avut norocul sa traiesc un GFE adevarat, nu prea cred ca voi mai avea parte de ceva care sa se apropie de ce am primit in alta parte, de aceea doar aceasta nota. Desi practica atat FK cat si ceva jocuri cu limba foarte interesante, nu as zice ca e genul GFE.

ON - 10+ cu felicitari!!!! Am tot cautat in memorie cand am mai fost supt in halul asta de bine si nu mi-am amintit. Oral all inclusive! Umed, deep, super deep, jocuri cu limba, batai pe limba, pe buze, nici nu imi mai amintesc tot arsenalul prestat, toooot ce trebuie pentru un oral de TOP! Excelent executat! Am optat pt finalizare orala unde a stors si ultima picatura. A continuat sa suga chiar si dupa ce am terminat, se simte extraordinar. Nu a fugit repede ca si altele. Intr-adevar e profa pe oral.

NP - 7, bun, am schimbat cateva pozitii, se misca bine la LOT, plin de FK si limbute, e ce trebuie. Nimic deosebit ce as putea mentiona, am avut parte si de mai bine. Sincer, eu am fost special pt oral, nu am pus mare accent pe sex normal. Cu siguranta poate mai mult, dar eu am fost focusat pe altceva.

Ca sa sumarizez, o experienta foarte buna! Fata super ok, atitudine si comportament excelente, poate nu in cea mai buna forma fizica dar cu un oral de TOP - recomand sa luati si CIM, NP bun dar fara scantei. 

De recomandat - da, cu siguranta! 

Raport calitate pret foarte bun, in plus, nu dai gres cu profa'. La ce ofera si ce preturi are, clar e de vizitat!

Am primit si oferta de trio, era si Bella acolo. Poate alta data, si Bella arata interesant. Mi-a placut chipul ei, din pacate avea un halat negru, sexi, pe ea, asa ca nu am vazut tigrul.

Fetele stau pana vineri, eu va recomand sa le umpleti programul!

Numa' bine la tătă lumea!

Eu am fost la profa data trecuta, vedeti recenzia mai sus! Sper ca s-a schimbat doar in bine de cand nu ne-am vazut! Asa ca eu o recomand. 

Pentru mine e o locatie ok, nu stiu de ce faceti atat caz! Da, nu e luxul de la Adora! Insa daca fetele pun accent pe curatenie, cu siguranta va fi ok. Intr-adevar, acolo stau persoane ce nu si permit o chirie la Adora sau AK, dar cu siguranta nu o sa aveti probleme. Sa vina unul sa zica ca a patit ceva p-acolo! Eu chiar azi am fost acolo, o sa vin cu recenzie. N-am avut probleme, nu a fost nimic dubios. 

Asa ca, daca vreti sa mergeti la profa, locatia nu va fi o problema!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 22 minute, hateru a spus:

Eu am fost la profa data trecuta, vedeti recenzia mai sus! Sper ca s-a schimbat doar in bine de cand nu ne-am vazut! Asa ca eu o recomand. 

Pentru mine e o locatie ok, nu stiu de ce faceti atat caz! Da, nu e luxul de la Adora! Insa daca fetele pun accent pe curatenie, cu siguranta va fi ok. Intr-adevar, acolo stau persoane ce nu si permit o chirie la Adora sau AK, dar cu siguranta nu o sa aveti probleme. Sa vina unul sa zica ca a patit ceva p-acolo! Eu chiar azi am fost acolo, o sa vin cu recenzie. N-am avut probleme, nu a fost nimic dubios. 

Asa ca, daca vreti sa mergeti la profa, locatia nu va fi o problema!

Mersi ...noi nu ca nu ne permitem o locație la adora ba din contra ne-am dori sa prindem un loc pe acolo doar ca e mai complicat ca ba nu au disponibil ba nu au numerele afișate pe olx sau le da doar prin recomandare de la o fata la alta....și apropo de adora noi ne-am luat țeapă data trecuta cu Bella ca am plecat de la Oradea și când iam scris proprietarei la ce ora ajungem ținând cont ca am confirmat și cu o zi înainte nea dat mare țeapă și nea lăsat pe drumuri

Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar

Am fost  si eu odata in zona Icim. Nu ma muscat nime de cur, dar nici nu mai merg. Garsoniere extrem de mici, asternut din patura din aia groasa de nu se vede nimic, bleah. Poate totusi au prins o camera mai calumea, fetele sunt de treaba din cate am citit. Ne vedem data viitoare!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 13 minute, claumed a spus:

Am fost  si eu odata in zona Icim. Nu ma muscat nime de cur, dar nici nu mai merg. Garsoniere extrem de mici, asternut din patura din aia groasa de nu se vede nimic, bleah. Poate totusi au prins o camera mai calumea, fetele sunt de treaba din cate am citit. Ne vedem data viitoare!

Asteptam și noi sa ajungem sa vedem ...din poze par ok dar pana nu suntem acolo nu avem ce zice 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu m-am putut abține 🤭😂.

Voi când mergeți la futut ???  mergeți să vă futeți cu locația sau cu fetele 😂

Profa 🤭 și când ai fost la Ared Uta ,cu Bella cine a vrut să vă viziteze au mers și eu știu că la voi era full .

Ce-i care au comentat de locație nu o sa vă viziteze 😂😂😂...as mai zice dar prefer sa tac 🤭😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 782
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost la fete și prin locații care zic unii că sunt nașpa și nu am avut probleme. Doamna profesoară nu îți fă probleme cu locația, hai numa să ne predai proba orală la care ești lăudată.

  • Like 2
Link spre comentariu

Acum 15 ore, Semakaoone a spus:

Nu m-am putut abține 🤭😂.

Voi când mergeți la futut ???  mergeți să vă futeți cu locația sau cu fetele 😂

Profa 🤭 și când ai fost la Ared Uta ,cu Bella cine a vrut să vă viziteze au mers și eu știu că la voi era full .

Ce-i care au comentat de locație nu o sa vă viziteze 😂😂😂...as mai zice dar prefer sa tac 🤭😂

Vor oamenii oglinzi pe tavan si de toate.

Cat timp nu scartaie patul orice locatie este perfecta.

Nu mai stiu cand am fost intr’o locatie laudata si scartaia patul … din start nu am putut sa’mi fac filmul.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...