Sari la conținut

INDISPONIBILA ❗️


Postări Recomandate

  • Rebecca_20_ a schimbat titlul în 🩷REBECCA🩷 — 0728438488 ❤️🔥🔥
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
Acum 42 minute, gicugicu123 a spus:

Neserioasa. Facut ieri programare si confirmata din partea ei. Azi nu mai raspunde.

 

Acum 15 ore, Rebecca_20_ a spus:

     Indisponibilă in oras

 

Am postat INDISPONIBILĂ 

din motive personale nu am putut sa mai raman in oras

o zi frumoasa😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucares
  • Oras:Bucares

Marcat o vizita la domnisoara undeva prin iulie cand avea locatia pe Timisoara.

Locatie: Era misto apartamentul, doar ca nu mai presteaza acolo, deci nu mai conteaza. De remarcat e gustul pentru o locatie faina.
Atitudine: Foarte buna, am trecut destul de repede de small talk si am intrat in subiecte mai interesante. Cred ca ii plac baietii rai din ce discutii am avut cu ea. Adora sa vorbeasca despre clanuri si jmecherii din oras. Bagaboanta autentica. Mi'a placuta asta.
Aspect: Ba, e buna. Faina rau si la corp si la fata. Aveam o retinere crezand ca a exagerat cu botoxul din buze, pentru ca asa pare din poze, dar in realitate nu sunt atat de umflate. Zicea ca ar vrea sa isi puna si silicoane, lucru cu care am fost in dezacord. Are niste sani superbi de la mama natura, nu cred ca merita umblati la ei.
ON: Mediu. Nu pune prea mare presiune si nici nu rezista prea mult. Accepta facefuck, nu se atinge de sateliti nici daca ii ceri. Am schimbat vreo 3 pozitii. Fara CIM.
NP: Mediu. Zic mediu mai mult pentru ca futi o papusica frumoase si e misto, dar din partea ei nu vin prea multe. Nu comenteaza la pozitii, are anduranta, dar e destul de pasiva. Scoate ceva gemete, dar nu foarte intense. Nu face contact vizual.

Concluzie: Merita incercata macar o data.
 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
1 oră în urmă, simpaticool a spus:

Marcat o vizita la domnisoara undeva prin iulie cand avea locatia pe Timisoara.

Locatie: Era misto apartamentul, doar ca nu mai presteaza acolo, deci nu mai conteaza. De remarcat e gustul pentru o locatie faina.
Atitudine: Foarte buna, am trecut destul de repede de small talk si am intrat in subiecte mai interesante. Cred ca ii plac baietii rai din ce discutii am avut cu ea. Adora sa vorbeasca despre clanuri si jmecherii din oras. Bagaboanta autentica. Mi'a placuta asta.
Aspect: Ba, e buna. Faina rau si la corp si la fata. Aveam o retinere crezand ca a exagerat cu botoxul din buze, pentru ca asa pare din poze, dar in realitate nu sunt atat de umflate. Zicea ca ar vrea sa isi puna si silicoane, lucru cu care am fost in dezacord. Are niste sani superbi de la mama natura, nu cred ca merita umblati la ei.
ON: Mediu. Nu pune prea mare presiune si nici nu rezista prea mult. Accepta facefuck, nu se atinge de sateliti nici daca ii ceri. Am schimbat vreo 3 pozitii. Fara CIM.
NP: Mediu. Zic mediu mai mult pentru ca futi o papusica frumoase si e misto, dar din partea ei nu vin prea multe. Nu comenteaza la pozitii, are anduranta, dar e destul de pasiva. Scoate ceva gemete, dar nu foarte intense. Nu face contact vizual.

Concluzie: Merita incercata macar o data.
 

Îți mulțumesc pentru recenzie .. dar ai gresti la “facefuck “ pentru ca asta nu accept si o stiu majoritatea 

nu fac exceptii fata de nimeni ! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722250000
  • Oras:Pisa
  • Telefon: 0722250000
  • Oras:Pisa
On 9/24/2023 at 2:16 PM, Rebecca_20_ said:

Am postat INDISPONIBILĂ 

Asta nu e scuza! Dacă ai deja programare făcută si nu mai poți să ajungi trebuie sa informezi persoana respectiva direct, nu doar sa postezi aici.

La fel cum tu aștepti să fii informată dacă cineva nu poate ajunge, la fel trebuie să procedezi și tu, fără excepții

Link spre comentariu
  • Oras:Bucares
  • Oras:Bucares
2 hours ago, Rebecca_20_ said:

Îți mulțumesc pentru recenzie .. dar ai gresti la “facefuck “ pentru ca asta nu accept si o stiu majoritatea 

nu fac exceptii fata de nimeni ! 

Eu asa tin minte ca da, pe canapeaua de pe hol sau anticamera, ce era, dar doar ca foarte usor facefuck'ul respectiv. E posibil sa fi retinut gresit ca ne'am vazut prin iulie.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
On 9/24/2023 at 2:16 PM, Rebecca_20_ said:

 

Am postat INDISPONIBILĂ 

din motive personale nu am putut sa mai raman in oras

o zi frumoasa😘

Cred ca era bine sa fi precizat atunci si ca anulezi programarile facute pt ieri, doar "indisponibila" ala e prea interpretabil.

Se putea intelege si ca nu mai iei alte programari dar le onorezi pe cele facute.

1 hour ago, Exfiano said:

Asta nu e scuza! Dacă ai deja programare făcută si nu mai poți să ajungi trebuie sa informezi persoana respectiva direct, nu doar sa postezi aici.

La fel cum tu aștepti să fii informată dacă cineva nu poate ajunge, la fel trebuie să procedezi și tu, fără excepții

Nu merge asa, daca iti scrie la 7 ore distanta de programare si iti vede colocatara mesajele, ce am facut? Cam greu sa tina evidenta cand si cui poate sa scrie, mai ales ca multa lume nici nu precizeaza clar. Majoritatea fetelor nu se apuca sa dea mesaje asa din senin legat de programari, indiferent ce ar fi.

Link spre comentariu
  • Oras:no
  • Oras:no
On 9/25/2023 at 4:03 PM, v92610 said:

Cred ca era bine sa fi precizat atunci si ca anulezi programarile facute pt ieri, doar "indisponibila" ala e prea interpretabil.

Se putea intelege si ca nu mai iei alte programari dar le onorezi pe cele facute.

Nu merge asa, daca iti scrie la 7 ore distanta de programare si iti vede colocatara mesajele, ce am facut? Cam greu sa tina evidenta cand si cui poate sa scrie, mai ales ca multa lume nici nu precizeaza clar. Majoritatea fetelor nu se apuca sa dea mesaje asa din senin legat de programari, indiferent ce ar fi.

Foarte corect, nici eu nu vreau sa primesc mesaje pe neasteptate de la fete si m as supara putin daca s ar intampla 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila

Hei dragilor,de maine ma gasitii disponibila pentru programari incepand cu ora 12:00 

Programarile se fac doar pe wapp 

📍LOCATIA :  sector 6 plaza exigent 

Str. Sergent Alexandru Cutieru 25A, bl. 2, sc. 3,

intrarea cu profi !

Pupiciii 🩷

 

  • Like 1
  • Inimioara 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...