Sari la conținut

Paula🔞 0739295436


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 54 minute, dickinson12 a spus:

Pune un screenshot și de mai sus ca sa fie clar contextul. 

Noi ne-am convins, Dickinson - fata e pe vrajeala si pe smechereala. Orice ii convine ei este corect, si-a facut norma de fraieri si in Iasi si pleaca spre locatii cu fraieri proaspeti. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 26 minute, PamPenis a spus:

Noi ne-am convins, Dickinson - fata e pe vrajeala si pe smechereala. Orice ii convine ei este corect, si-a facut norma de fraieri si in Iasi si pleaca spre locatii cu fraieri proaspeti. 

Îmi pare foarte rău că ți ai făcut impresia asta despre mine! 🙃
Dacă citeai ce am și scris nu doar screenshot-ul acela , ai fi văzut ca m am referit strict la cum s a terminat Conversația mea și a domnului de m ai sus, nu am vrut să l deranjez cu mesaj după câteva ore ca sa îl întreb dacă rămâne s au nu programarea, pentru ca nu vreau sa fiu proba de divorț a nimănui.😉 
Și încă ceva, înainte cu o oră, se confirmă programarea atât din partea domnului cât și din partea domnișoarei la care merge, dacă ea s au el nu confirmă, înseamnă ca e programare anulată.. 🙂 Plus că, nu l am făcut să vină degeaba, să bată drumul până la mine degeaba, și să nu i mai răspund la mesaje… I am zis când m a contactat, că, programarea noastră nu a rămas bătută in cuie și am pus pe altcineva la acea oră logic.. Doar gândește-te câte persoane se programarea la mine si numai ajung din diverse motive, s au confirma programarea, după care, in ultimile 5 minute îmi spun ca numai ajung 😂 si eu ce sa fac? Sa le trec numerele pe forum, la neserioși?😂
Cu tine da, am greșit, mi am cerut scuze și când erai la mine și aici pe forum, mi am asumat că a fost greșeala mea, neatenția mea! Dar cu domnul , chiar nu am greșit.. in fine, zi frumoasă in continuare tuturor!💜

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila


Ultima zi disponibilă! 

Vă aștept cu programări pe whatsapp!🥵🍌💦

SERVICII:🔞Oral protejat/nep(în funcție de igiena),🥰Normal protejat OBLIGATORIU în diferite poziții,masaj de relaxare, 69,diverse fantezii (în limita bunului simt),CIM- extra 100, uro extra 50!

🏠🏠🏠Str. Vasile Lupu (complex nwton)

PRETURI:150 finalizarea, 250 ora! 

0921B12B-16C2-433E-A244-1FEAB3BC8888.jpeg

  • Like 1
  • Trist 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

‼️Indisponibilă‼️
Ne vedem/revedem data viitoare! 
Zile pline cu soare!!

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare baieti,

Am vizitat-o pe Paula exact pe 3 iulie, imediat va povestesc si cum am retinut data :)). Contactat domnisoara pe whatsapp, raspuns destul de rapid si programam o ora pe a doua zi la 12 parca urmand sa revin eu dimineata sa confirmam. Ok, ma trezesc, confirmam si plec spre Newton, ajung in parcare la Lidl ii scriu domnisoarei si astept, trec 2-3 minute si intru pe forum, cu 20min inainte postate colegul dickinson ca si-a luat teapa, am zis ca nah asta e, intru la lidl iau un suc si o cafea rece si gasesc eu un prieten corporatist sa-l scot la o tigara :)) cand ajung la casa  sa platesc mesaj de la Paula in care imi zice blocul, apoi dupa ce stau 1-2min prin fata blocului imi da si restul detaliilor

1. Locatia - Newton  10 - acelasi bloc in care statea Ioana😔

2. Aspect - Fata arata ca in poze, are ceva burtica ce nu se observa in poze, dar sanii mari, draguta la fata, nota 8,5

3. Oral protejat, revenit de la dus ii zic ca vreau totul protejat, a inceput frumos cu ceva sarutari pe gat pe corp si coborat la junior, montat protectia si incepe oralul, ma intreba si pe mine daca imi place cum imi place chestii, dar nu mi s-a parut foarte deranjat atata timp cat si-a facut treaba, pozitia faina de ma jucam cu sanii, atentie peste tot incercat si deep, overall nota 9

4. Normal protejat - am trecut destul de repede la normal, dornic si eu sa o penetrez, chiar daca are putina burtica, fata arata bine, inceput cu ea deasupra se misca frumos, nu trebuie sa se aplece foarte tare sa-i saruti sanii ca vin ei la tine :)), schimbat cu eu deasupra, si aici priveliste frumoasa si fata implicata :D pompat acolo si ii propun la un moment dat sa schimbam in doggy, s-a uitat un pic la mine si mi-a zis "cred ca o sa ma doara, dar incercam", si-a luat pozitia pe pat, iar eu am penetrat-o usor apoi cand am crescut putin ritmul mi-a zis frumos sa ne oprim, nah ce puteam sa zic, nu mi-a vorbit urat, si chiar mi-a propus daca tot vreau pe la spate sa o facem in lateral, ok zic si facut, faina pozitia, ajuta si sanii ei mari la placerea din pozitia asta, cu o mana strangeam sanii si marit ritmul si terminat fericit in balonas, as da nota 10 pentru ca se simte bine si ai pe ce pune mana, dar din cauza ca a refuzat o pozitie, scadem la 8.5

5. GFE - pentru prima intalnire nota 9

Media overall 9, da o recomand si da astept sa revii Paula :D

Cadoul 250 ora + o cafea + un suc 🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Bună dragilor! De luni 17, voi fi disponibilă pentru câteva zile în orașul vostru! 🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 312
  • Oras:Allover
  • Oras:Allover
Acum 50 minute, Paula69 a spus:

Bună dragilor! De luni 17, voi fi disponibilă pentru câteva zile în orașul vostru! 🤗😘

Poate faci și.un Update la Preturi și servicii te rugam! Mulțumesc 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 34 minute, pitiku a spus:

Poate faci și.un Update la Preturi și servicii te rugam! Mulțumesc 

 

️Serviciile mele sunt:

🦋Preludiu

🦋Sărutări/atingeri corporale

🦋69

🦋sex între sâni

🦋sex oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă)

🦋sex normal doar protejat

🦋masaj de relaxare (doar la oră) 

🦋footjob

🦋handjob

🦋URO+50 extra 

💸 PREȚURI

150-1 finalizare (30 de minute)

300-1/2 finalizări+masaj de relaxare (60 de minute)

Nu ofer ofer poze în privat, video uri și nu răspund la apeluri video! Nu ofer FK, Anal și nu primesc persoane cu accesorii s au mărimi peste medie! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 46
La 13.06.2024 la 17:04, Paula69 a spus:

 

️Serviciile mele sunt:

🦋Preludiu

🦋Sărutări/atingeri corporale

🦋69

🦋sex între sâni

🦋sex oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă)

🦋sex normal doar protejat

🦋masaj de relaxare (doar la oră) 

🦋footjob

🦋handjob

🦋URO+50 extra 

💸 PREȚURI

150-1 finalizare (30 de minute)

300-1/2 finalizări+masaj de relaxare (60 de minute)

Nu ofer ofer poze în privat, video uri și nu răspund la apeluri video! Nu ofer FK, Anal și nu primesc persoane cu accesorii s au mărimi peste medie! 

Bună, te așteptăm cu mare interes.O întrebare dacă nu deranjez prea mult, am citit ca ai 1.5 m înălțime? Poți sa confirmi ? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Bună ziua! Disponibilă pentru PROGRAMĂRI PE WHATSAPP! 
Domnii care au poză la whatsapp au mai multă prioritate decât cei care nu au! 

Programarea se confirma cu o oră înainte de ambele părți ‼️

‼️Neconfirmarea programării duce la anulare‼️

‼️Pentru că nu pot să rezonez cu oricine îmi rezerv dreptul de a alege persoanele care doresc să mă viziteze‼️

️Serviciile mele sunt:

🦋Preludiu

🦋Sărutări/atingeri corporale

🦋69

🦋sex între sâni

🦋sex oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă)

🦋sex normal doar protejat

🦋69

🦋masaj de relaxare (doar la oră) 

🦋footjob

🦋handjob

🦋URO+50 extra 

💸 PREȚURI

150-1 finalizare (30 de minute)

300-1/2 finalizări+masaj de relaxare (60 de minute)

🏡Locația este la NEWTON

📞0739295436 (programări doar pe WhatsApp) 

Nu ofer FK, anal, finalizare facială! 
Nu trimit poze/video uri în privat, și nici nu răspund la video call! De asemenea, nu primesc persoane în stare de ebrietate, sub influența substanțelor psiho-active, cu bile s au accesorii! 
Și vă rog din suflet🙏 nu mi place să fiu pupată cu bale pe față, altfel voi fi nevoită să punem stop întâlnirii indiferent că suntem trecuți la acțiune! 

Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

 In seara aceasta sunt disponibilă până târziu! 🤗
Iau programări și pentru mâine! 🤗😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26636
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 02.07.2023 la 4:45, baron58 a spus:

TONUL FACE MUZICA!

Bună dimineața!

Am comis-o din nou, vin iarăși cu o recenzie. E adevărat mai rar, fiindcă în ultima perioadă las recenzii doar la o parte dintre fetele vizitate. Multe dintre cele vizitate nici nu știu că le-am vizitat. La fel de adevărat e că sunt și fete care știu că le-am vizitat dar cărora nu le-am lăsat încă recenzie. Motivele sunt multe,nu stau să le dezvolt acum și aici.

În seara aceasta am primit sarcină fermă de la badea "Prâslea cel cu două mere de aur" sau cum îl mai alint eu " Motănel cu două gheme" să-i fac rost de-o "Savarină", una proaspătă și gustoasă, una care să-i satisfacă toate plăcerile și mai presus de toate una nou, nouță pentru el. Acum ce să zic, când capul cel de jos dă comanda, cel de sus, tace, înghite și execută.

În vizor aveam vreo câteva fete nou nouțe pe forum care aș fi dorit să le vizitez. Așa că reiau topicile la răsfoit și îmi îndrept atenția spre două dintre fete, fiecare cu plusurile și minusurile ei, una dintre ele fiind Paula ( pe a doua n-o desconspir încă ). Trimis mesaje pe WhatsApp la ambele ( pentru orice eventualitate aveam și o rezervă sigură fiindcă eram convins că nu o scot la capăt cu "nebunul de jos"), iar Paula a fost cea care a și răspuns și relativ repede am pus bazele unei întâlniri la o oră foarte convenabilă pentru mine, -23,00-, asta prin "bunăvoința" unui coleg care n-a binevoit să respecte o programare. Înțelegerea cu ea a fost ca în eventualitatea în care nu se respectă programare să merg la 23,00 sau la o altă  oră, în așa fel încât să nu-și modifice programul, eu fiind disponibil la orice oră după 22,30.

Vă întrebați poate care au fost plusurile ei. Ei da, ea a fost în vizorul meu încă din clipa în care a sosit, dar așteptam "scânteia" care să mă convingă. Da , în seara aceasta a căzut ultima picătură care a umplut paharul, au fost trei numere: 7-38-55, da trei numere magice. De ce magice? Dacă am să le scriu altfel s-ar putea să vă dumeriți nițel: 7% , 38% , 55%. Nu? Hai să mai adăugăm ceva: 7%- cuvintele, 38% limbajul paraverbal, respectiv tonul și 55% limbajul trupului. Ei, da, acestea sunt procentele privind înțelegerea unui mesaj . Da, tonul face muzica! Mulțumesc colegului care a scris recenzia anterioară fiindcă i-a dat posibilitatea Paulei să de-a răspunsul care l-am dat. Răspuns care pentru mine a contat foarte mult stârnind dorința să văd cum stă la capitolul al treilea, cel al limbajului corpului. 

A fost o alegere foarte bună. Am avut parte de o partidă de sex de calitate. Sexul ca sex, dar ce-a fost pe lângă a contat mai mult. O atitudine de zece plus și un GFE ridicat chiar dacă a fost fără FK, doar câțiva pupici, mai mult furați. Important pentru mine a fost că doza de aspirina săracului ( vorba vine a săracului, că nu-i chiar a săracului, a costat 200) a fost una forte, încă sunt sub efectul celor întâmplate. Am pierdut partea de final, așa că reiau finalul foarte pe scurt trecând direct la catalog:

Locație: zece cu felicitări chiar dacă aș dori să fiu cârcotaș, n-aș avea ce să scriu de rău.

Programare: prin mesaje WhatsApp, foarte ușor și plăcut.

Aspectul fizic: -9 o fată tânără, frumoasă, 1,59 înălțimea declarată de ea , sânii mari pentru corpul ei micuț, în afară de burtică, care nu-i exagerat de mare, n-are nici un kg în plus, cu câțiva centimetri în plus ar fi în categoria celor slabe.

Atitudinea: 10 cu felicitări, atât în dialogul de pe WhatsApp cât și pe întreaga întâlnire.

Oral/n/p: aproape de 9, uneori foarte adânc, schimbări de ritm, acordă atenție deosebită zonelor învecinate,  e loc de mai bine, dar pe ansamblu plăcut, lung în timp, eu fiind cel care a solicitat balonașul pentru normal.

Normal/p: 9, foarte strâmtă, plăcut, trei poziții solicitate, ar mai merge câteva mici artificii, pentru mine a fost suficient.

Anal: nu m-a interesat.

Igiena: 10, impecabilă, atât cea personală cât și a întregii locații.

GFE: -9  bun și plăcut, dar l-am comparat cu cel oferit de altele. Preludiu și postludiu consistente, fără grabă.

N-am putut da note maxime la fiecare categorie, dar pe ansamblu, vizavi de efectul asupra mea, îmi dă o medie mult peste 9.

Raport calitate preț foarte bun.

Revin și recomandat cu plăcere. E o fată care promite mult, poate fi în viitorul apropiat una de referință pe forum.

Să aveți spor în toate și la toate!

PS1: Sper să pot scrie și despre a doua colegă, bineînțeles dacă voi reuși să vizitez, dar toate la timpul lor.

PS2: Pun și linkul topicului de pe Forum Constanța:

 

Bună dimineața!

S-a dus salcâmul, .... s-a dus și teiul, .... au mai rămas încă serile răcoroase cu tinerii, e adevărat că totuși puțini la număr, care încă mai forfotesc în zona centrală, menținând o aparentă viața de noapte într-un oraș în care, înainte de "pandemie" era ca un furnicar format din câteva mii de tineri și nu numai, care erau până spre dimineață într-un du-te-vino de la Castel Breazu, până la Motel Bucium, de la capăt CUG- Titanic Horpaz până la Ciric și Aroneanu, de la capăt Păcurari până în zona industrială, numai spun cât de aglomerată erau zonele Tudor și Ștefan cel Mare. Îmi este teamă că în ritmul acesta, într-un timp foarte scurt, vom ajunge ca la orele 22:00 să se dea stingerea după care să nu mai întâlnești picior de om pe stradă până spre dimineață. În momentul de față în oraș nu mai sunt deschise nici 10% din locațiile dedicate petrecerii timpului liber. Mă consider un om fericit fiindcă am prins alte vremuri și trag în continuare, cât încă mai pot, să mă bucur că trăiesc. Sunt încă "tânăr și neliniștit", în ciuda vârstei, chiar mai tânăr decât mulți tineri născuți deja bătrâni. Bănuiesc că toate aceste mi se trag de la faptul că toată viața am trăit în mijlocul tinerilor. În ton cu cele spuse mai sus nu aveam cum să o ratez pe Paula, o femeie în compania căreia m-am simțit foarte bine. N-am preferințe pentru un anumit tip de femeie, ca aspect fizic, ci îmi plac femeile care știu să fie "femei", cu care nici nu știi când și cum a trecut timpul. Nu-i o femeie extraordinar de frumoasă, nu are un corp perfect, nu are cele mai bune servicii, dar e FEMEIE. Citeam o recenzie din alt oraș făcută de un coleg foarte vechi și extrem de exigent căruia i-a dat o medie cu care Paula ar promova bacul, mie în schimb mi-a dat o medie de 9 

Am plecat de la ea super mulțumit, scopul vizitei a fost atins și să nu credeți că sunt ușor de mulțumit, sunt chiar dificil când e vorba de serviciile oferite.

Notele din  prima recenzie rămân valabile .

Raportul calitate/ preț foarte bun. O femeie la care voi reveni cu plăcere.

Să aveți spor în toate și la toate!

 

PS: Mai e mult timp până voi pune sculele în pod! Am numărat, așa din curiozitate fetele pe care le-am vizitat măcar o dată, de pe prima pagină a forumului secțiunea Iași și mi-a dat 19 din 24, e chiar bine, puține mi-au scăpat din diferite motive.

  • Inimioara 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Reputație: 46
Acum 5 ore, baron58 a spus:

N-am preferințe pentru un anumit tip de femeie, ca aspect fizic, ci îmi plac femeile care știu să fie "femei"  

 

Neata.poti sa mi spui ce înălțime are cu aprox măcar? Ea nu răspunde nicăieri, mi e ca ma duc și ma duc degeaba.

Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Bună dimineața!🌞

Disponibilă pentru programări!💌
🏡Locația este la NEWTON

📞0739295436 (programări doar pe WhatsApp) 💌

Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Vă rog să specificați în mesajul trimis de voi până la ce oră vă pot răspunde înapoi! Dacă voi trimiteți doar:”bună, ești disponibilă?”, daca trece o oră eu nu vă voi mai răspunde înapoi! Mulțumesc!🤗😘

Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 9 ore, Piotr99 a spus:

Neata.poti sa mi spui ce înălțime are cu aprox măcar? Ea nu răspunde nicăieri, mi e ca ma duc și ma duc degeaba.

Dragul meu! Dacă citești recenziile celor care m au vizitat, vei observa că spun și dânșii că sunt minion, am 1,55!🤗

Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Bună dimineața!🌞

Disponibilă pentru programări!💌
🏡Locația este la NEWTON

📞0739295436 (programări doar pe WhatsApp) 💌

Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 23 ore, Paula69 a spus:

🍑🍒

6EF4F8AA-1FA6-4646-B7D1-341C8E743C9C.jpeg

0043EAAF-FBA6-4877-B822-3AB9D524DD3E.jpeg

Vă rog să mi specificați in mesaj până la ce oră vă pot răspunde înapoi, și timpul pe care îl doriți să l petrecem împreună!🤗😘

Link spre comentariu
Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Astăzi sunt disponibilă până târziu! 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Reputație: 789
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Telefon: 0739295436
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Bună dimineața!🌞

Disponibilă pentru programări!💌
🏡Locația este la NEWTON

📞0739295436 (programări doar pe WhatsApp) 💌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...