Sari la conținut

ALICE - 0769550447


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în ALICE - 0769550447
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
14 hours ago, 2peu_2peu said:

Promovare gratuita pe forum. Daca erai  putin ,acolo  cât de cât postai altceva. Nu te mai ocupa de PR.

Nu prea am inteles ce-ai zis dar nu am pus ca sa fac reclama . Am cautat dupa numar si nu prea gasesc mare lucru . Am pus linkurile ca poate vad cei care au fost pe la ea si ne lamuresc cu o recenzie . Cum de altfel intreaba si colegu de mai sus ...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 19 ore, 2peu_2peu a spus:

Promovare gratuita pe forum. Daca erai  putin ,acolo  cât de cât postai altceva. Nu te mai ocupa de PR.

ziit rapciugosule ,nu esti tu cel in masura sa aprecieze daca e sau nu reclama gratuita , cumpara-ti forumul tau si fa ordine acolo . nici macar ajutor de moderator n-ai ajuns si te iei de toate lumea . vezi ca am 50 de min usuri reezervate pt tine pt luna cadourilor sa te simti si tu importanta .

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 14.07.2023 la 10:25, vitceibo a spus:

alice fac si deplasari-publi 24 

locatie ciresica str umbrei 

150 f /20min 

op np 69 , poze reale in anunt . 

comportament pro client.

eu am foat la ea asta vara dar actul sexual s-a petrecut cam chinuit din motiv ca ma cam tavalise grav o alta tinerica , vecina cu ea ,ejaculasem deja si am vazut mesajul lui alice cind ieseam din scara , era disponibila si daca tot eram acolo am zis sa nu pierd vremea si sa o vad . mi-a placut aspectul fizic, pozele folosite sint reale , arata bine , e draguta , s-a purtat frumos , profesional, fara implicatii emotionale sau teatru , a specificat durata de 15 min pt finalizare , si-a dat silinta sa o scoale oral , nu prea a reusit , la 69 a avut mai mult succes, provocindu-mi o semi erectie, am bagat-o pe la spate dar nu am avut multa vlaga iar timpul se apropia de final , a gestionat bine momentul si mi-a sugerat sa ma rezolve prin laba ca sa nu plec neimplinit , am lasat-o sa se joace cu putulica moarta citeva minute si i-am multumit pt bunele intentii , raminind sa ne revedem in conditii mai bune pt mine. 

am apreciat atitudinea profesionala si faptul ca a incercat sa ofere calitate pt banii primiti in schimb , nu s-a enervat , nu a fortat nota , fapt pentru care este de laudat .la origine este din sudul extrem ,unul din judetele sarace , are 7 ani de acasa ceea ce gasesti mai rar in zilele noastre.

personal sint tentat sa o revad , sa fiu in vlaga si sa ii dau sa ma tina minte .

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

#5 Am vizitat-o eu aseară pe Alice ! Locația pe aleea Hortensiei , însă mi-a specificat ca se va muta în zilele următoare . 

150 finalizarea / 300 ora , oral + normal ( oral neprotejat doar la varianta de 1 h ) . 

Fiind destul de târziu, am văzut anunțul ei și i-am dat un mesaj , știind ca pozele sunt reale . 

Am stabilit și am plecat către domnișoara 

Ca aspect, pozele reflecta exact realitatea , Alice este o domnișoara destul de înaltă,  sâni mărime medie însă puțin lăsați,  câteva tatuaje evidente și un fund numai bun . 

Am ales sa rămân o oră , timp în care am făcut oral neprotejat, normal protejat și un masaj de relaxare . 

Oralul destul de slab , însă îndeajuns cat sa ma pregătească de normal . M-a echipat și a venit peste mine , când controla ea , când eu pana am finalizat . 

Reîmprospătare,  după care am trecut la un masaj de relaxare . Cred ca este genul de fata la care poți avea o experiență mai buna după primele 1-2 vizite . 

Nu a fost o experiență mediocra , însă nimic extraordinar , eu nu mai revin ținând cont ca lucrează doar noaptea . 

Cadoul a fost de 300 lei, toată acțiunea a durat 35-40 minute 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...