Sari la conținut

Roxy roșcată 0747535242


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

E o mai veche cunoștință de la un salon din Cluj (str. Inau). Câteva date privind aspectul fetei va vor edifica: roșcată (cum am zis și în titlu), miniona, sâni mici cu sfârcuri erectile, fund foarte fain, bombat, tatuaje din plin, dinții frontali incalecati, manichiura ok, pedichiura acceptabila.

Locație în Zorilor, la blocurile noi de pe Melodiei. Așezământul chiar ok, curat, cu mențiunea ca la baie găsești pentru igienizare produse care chiar dacă nu sunt premium sunt medium +++ (un mare plus). În camera de "joaca" (cunoscuta mie din vizitele făcute altor damicele, de exemplu matura 35) pe pat este pus un prosop mărimea XL ... care presupun ca-l schimba după fiecare client.

Serviciile sunt decente, ok, înspre ok+. Masajul de relaxare e ok (pare ca a progresat fata de perioada când activa la salon), masajul erotic așișderea, aici categoria putând a fi chiar ok+. Accepta FK.

Una peste alta, chiar e ce trebuie ... mai puțin prețul, adică 300 lei pentru o ora. La prețul asta se justifica doar dacă introduce și finalizarea orala (cel putin), având în vedere alte oferte de pe piața (de exemplu Raluca).

În concluzie, e acceptabil, dar nu știu dacă mai revin fără a-si completa oferta de servicii.

O medie generala, hai sa zic un 8,01 (astăzi sunt generos!).

Link la anunțul de pe publi: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic/ghgei257e7gi70e82g5736fh22429683.html

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Mocureloaded said:

E o mai veche cunoștință de la un salon din Cluj (str. Inau). Câteva date privind aspectul fetei va vor edifica: roșcată (cum am zis și în titlu), miniona, sâni mici cu sfârcuri erectile, fund foarte fain, bombat, tatuaje din plin, dinții frontali incalecati, manichiura ok, pedichiura acceptabila.

Locație în Zorilor, la blocurile noi de pe Melodiei. Așezământul chiar ok, curat, cu mențiunea ca la baie găsești pentru igienizare produse care chiar dacă nu sunt premium sunt medium +++ (un mare plus). În camera de "joaca" (cunoscuta mie din vizitele făcute altor damicele, de exemplu matura 35) pe pat este pus un prosop mărimea XL ... care presupun ca-l schimba după fiecare client.

Serviciile sunt decente, ok, înspre ok+. Masajul de relaxare e ok (pare ca a progresat fata de perioada când activa la salon), masajul erotic așișderea, aici categoria putând a fi chiar ok+. Accepta FK.

Una peste alta, chiar e ce trebuie ... mai puțin prețul, adică 300 lei pentru o ora. La prețul asta se justifica doar dacă introduce și finalizarea orala (cel putin), având în vedere alte oferte de pe piața (de exemplu Raluca).

În concluzie, e acceptabil, dar nu știu dacă mai revin fără a-si completa oferta de servicii.

O medie generala, hai sa zic un 8,01 (astăzi sunt generos!).

Link la anunțul de pe publi: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic/ghgei257e7gi70e82g5736fh22429683.html

Maestre, cati ani are dameza? Masajul il face de la A la Z pe pat normal, sau are jn meniu si masaj pe masa de masaj? La ce tarife (mai degraba amenzo) practica, ar trebui sa ofere si aceasta varianta, zic eu. Pretul e cu 50% mai mare decat la salonul Cleo sau Raisa (str Madach). In cazul in care sedinta dureaza o ora. Sau e mai scurta? Nu imi amintesc sa fi fost la ea pe str Inau, cand a activat acolo?

La frenchkiss macar e buna? Ce nota ii acorzi? Cu care maseuza poate fi comparata la acest capitol?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, berkeley a spus:

(1) Maestre, cati ani are dameza?  (2) Masajul il face de la A la Z pe pat normal, sau are jn meniu si masaj pe masa de masaj? La ce tarife (mai degraba amenzo) practica, ar trebui sa ofere si aceasta varianta, zic eu. Pretul e cu 50% mai mare decat la salonul Cleo sau Raisa (str Madach). (6) In cazul in care sedinta dureaza o ora. Sau e mai scurta? Nu imi amintesc sa fi fost la ea pe str Inau, (7) cand a activat acolo?

(3) La frenchkiss macar e buna? (4) Ce nota ii acorzi? (5) Cu care maseuza poate fi comparata la acest capitol?

(1) sa zic 24 (+/-).

(2) pat.

(3) da.

(4) se încadrează în media generala acordata în recenzie.

(5) mi-e greu a spune.

Later edit: 

(6) fix o ora și 4 minute ... dtd.

(7) pana-n urma cu vreo 2 luni (+/-).

 

  • Like 1
Link spre comentariu
30 minutes ago, Mocureloaded said:

(1) sa zic 24 (+/-).

(2) pat.

(3) da.

(4) se încadrează în media generala acordata în recenzie.

(5) mi-e greu a spune.

Later edit: 

(6) fix o ora și 4 minute ... dtd.

(7) pana-n urma cu vreo 2 luni (+/-).

 

Eu nu am prins-o la Cleo. Ce nume de scena avea, tot Roxy?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

 

Am revizitat-o azi pe Roxy ... a.k.a. Iulia (ex Cleo), în speranța că poate, poate ... se poate mai mult.

Din păcate ... nu!

În rest, prestația este ok-ish, cum am spus și cu o luna în urma, masajul de relaxare ok-ish, partea erotica așișderea ... dar dacă nu "pluseaza" la finalizare (cel puțin ON) zic ca raportul calitate/preț e subunitar.

Ce-i drept, potențial are ... depinde de ea sa-l și valorifice.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

Chiar dacă mi-am propus ca nu revin ... iată că am (re)facut-o.

Ce ma atrage?

Nu știu.

De ce (re)vin?

Nu stiu ... sau pentru ca fata asta are acel ceva care nu-l poți descoperi ... și încerci a-l face.

Serviciile sunt cele menționate anterior, nu vrea nici cum a introduce în meniu și "cireașa de pe tort".

Plata ...  "as usual" ... 300 lei. Recunosc ... cam mult ... dar ...

P.S.: ceva ce am remarcat de prima data ... e fondul muzical ... respectiv Chill Jazz. Nu știu dacă ei ii place acel gen de muzica ... dar chiar "prinde" bine în contextul acțiunilor din dormitor.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

Ma nene, ca să ma răzbun pe mine însumi ca pe Inau nu a ieșit azi ce trebuie ... am decis ca lucrurile trebuiesc duse pana la capăt ... ce pixu' meu!

Asa încât am revenit la roșcata Roxy.

Din păcate acel plus în oferta de servicii nu a fost nici azi disponibil.

În schimb tot am avut parte de ceva suplimentar fata de întâlnirile precedente. Roxy mi-a făcut plăcerea de a asista la un orgasm real al ei, orgasm ce-i drept autostimulat de ea cu un vibrator ... dar și asa autostimulat de ea însăși chiar a fost ceva spectaculos. Sincer!

P.S.: cred ca a fost cea mai scumpa ședința de masaj avuta ... având în vedere ca am plătit 200 lei pentru o intervenție a celor de la vulcanizare mobila. 🤣🤣🤣

  • Like 3
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 3 ore, Mocureloaded a spus:

Ma nene, ca să ma răzbun pe mine însumi ca pe Inau nu a ieșit azi ce trebuie ... am decis ca lucrurile trebuiesc duse pana la capăt ... ce pixu' meu!

Asa încât am revenit la roșcata Roxy.

Din păcate acel plus în oferta de servicii nu a fost nici azi disponibil.

În schimb tot am avut parte de ceva suplimentar fata de întâlnirile precedente. Roxy mi-a făcut plăcerea de a asista la un orgasm real al ei, orgasm ce-i drept autostimulat de ea cu un vibrator ... dar și asa autostimulat de ea însăși chiar a fost ceva spectaculos. Sincer!

P.S.: cred ca a fost cea mai scumpa ședința de masaj avuta ... având în vedere ca am plătit 200 lei pentru o intervenție a celor de la vulcanizare mobila. 🤣🤣🤣

Eu ti-am zis ca duminica e pt odihna :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Salutare !

Am vizitat o pe Roxy într o seara târzie și pot sa spun ca nu îmi regret.

Aspectul ei este descris mai sus, tot ce pot spune este ca sânii sunt mici cu sfârcul tare apetisant, în schimb fundul și pizdulina sunt bestiale.

Masajul de relaxare ok

Masaj erotic foarte excitant, mi a dat niște senzații....

Eu o recomand

300 ron / h cu 2 finishuri

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

Un lucru de remarcat și de menționat.

Sa prinzi (mai nou) loc la Roxy ... trebuie sa-ti faci programare cu o zi înainte. Și azi nu a fost prima data când mi s-a întâmplat asa ceva, fata având programări cam în toate intervalele orare cele mai "frecventate".

Bravo ei ... înseamnă ceva acest lucru ... și înseamnă de bine, evident.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

Am revizitat-o zilele astea.

Nimic de spus în plus fata de cele spuse anterior ... atâta timp cât nu adaugă în serviciile oferite ... nimic în plus.

În minus ar fi faptul ca, asa a fost sa fie, ora (adică 60 minute) a fost binișor diminuata (nu știu dacă am fost aproape de "bariera" ce are început  cifra 4).

De data asta chiar a fost o chestie ... doar sa fie bifata.

Nu știu dacă mai revin, cu atât mai mult cu cât pare a fi o treaba biunivoca ... adică a zis ca va lipsi vreo luna (pașii ei se vor îndreptata înspre alte zări ... nord-vestice ... și peste vreo luna, când se va întoarce, nu crede ca va relua activitatea în acest domeniu).

Asta e ... mergem înainte!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

am bifat si eu domnuca asta odata, acum cateva saptamani. nu pot sa zic ca m-a dat pe spate tare mult. e interesant intr-adevar ca are in program partea de autostimulare care e diferit decat restul pietei dar cam atat. partea de conversatie cam slabutz si pe mine nu pot zice ca m-a dat pe spate nici cu aspectul fizic.

dar mna, gusturi nene, bata-le vina, ce sa faci, n-ai ce sa faci.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

Roxy ex Iulia (Cleo) si-a "tras" și colega, Ammy.

Nu e cazul sa deschid topic nou ... ca Ammy poate fi solicitata pentru serviciile ei de masaj (finalizare ... doar prin tehnici de masaj) sunând la numărul cel patronează Roxy, cu mențiunea ca o soliciți pe Ammy. Prețul e 250 ora cu blah, blah, ... doar prin tehnici de masaj.

Evident, aceeași locație, Melodiei 6.

Link:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-nud/ghgei257e7gi70e82g5736fh22429683.html

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, tzepis a spus:

...

pe mine nu pot zice ca m-a dat pe spate nici cu aspectul fizic.

dar mna, gusturi nene, bata-le vina, ce sa faci, n-ai ce sa faci.

 

Da ... <De gustibus non est disputandum> ... de acord ... dar nu poți sa nu remarci fundul ala futabil și sfarcurile mega erectile la cei mai mici stimuli externi ... în rest posibil sa ai dreptate.

Problema reala la ea este ca nu trece și la "next level" ... și rămâne cantonata doar în zona asta cu finalizare ... blah ... blah ... prin tehnici de masaj. Asta-i problema ... și e păcat ... ca fata-i futabila wow!

Link spre comentariu
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere
2 hours ago, Mocureloaded said:

 

Da ... <De gustibus non est disputandum> ... de acord ... dar nu poți sa nu remarci fundul ala futabil și sfarcurile mega erectile la cei mai mici stimuli externi ... în rest posibil sa ai dreptate.

Problema reala la ea este ca nu trece și la "next level" ... și rămâne cantonata doar în zona asta cu finalizare ... blah ... blah ... prin tehnici de masaj. Asta-i problema ... și e păcat ... ca fata-i futabila wow!

adevarat la cur, nu zicem nu boss, dar atata timp cat poti ramane doar ne-futat, tot acolo suntem .... din pacate

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 34 minute, tzepis a spus:

adevarat la cur, nu zicem nu boss, dar atata timp cat poti ramane doar ne-futat, tot acolo suntem .... din pacate

Pai ce ziceam mai sus?

Fata e foarte futabila ... păcat doar ca nu "sare parleazul" ... și insista ca ea face doar masaj ... păcat, chiar păcat!

Link spre comentariu
5 hours ago, Mocureloaded said:

Roxy ex Iulia (Cleo) si-a "tras" și colega, Ammy.

Nu e cazul sa deschid topic nou ... ca Ammy poate fi solicitata pentru serviciile ei de masaj (finalizare ... doar prin tehnici de masaj) sunând la numărul cel patronează Roxy, cu mențiunea ca o soliciți pe Ammy. Prețul e 250 ora cu blah, blah, ... doar prin tehnici de masaj.

Evident, aceeași locație, Melodiei 6.

Link:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-nud/ghgei257e7gi70e82g5736fh22429683.html

Maestre, aceasta colega Ammy ce melodie canta, acolo la nr 6? Tot ex-Cleo e? Sau are referinte de la dramaturgul Madach? Ai vizitat-o undeva, cândva? Stie meserie (la masaj ma refer)? Cam cati ani are? In doua dintre cele trei poze din anunt pare mai corpolenta, se evidentiaza celulita pe alocuri. 

Maseaza si impreuna, cu sau fara show lesby? Insa ar fi cam piperat prețul de 500, chiar si daca da, chiar daca nu scartie patul.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Maestre, aceasta colega Ammy ce melodie canta, acolo la nr 6? Tot ex-Cleo e? Sau are referinte de la dramaturgul Madach? Ai vizitat-o undeva, cândva? Stie meserie (la masaj ma refer)? Cam cati ani are? In doua dintre cele trei poze din anunt pare mai corpolenta, se evidentiaza celulita pe alocuri. 

Maseaza si impreuna, cu sau fara show lesby? Insa ar fi cam piperat prețul de 500, chiar si daca da, chiar daca nu scartie patul.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 51 minute, berkeley a spus:

Maestre, aceasta colega Ammy ce melodie canta, acolo la nr 6? Tot ex-Cleo e? Sau are referinte de la dramaturgul Madach? Ai vizitat-o undeva, cândva? Stie meserie (la masaj ma refer)? Cam cati ani are? In doua dintre cele trei poze din anunt pare mai corpolenta, se evidentiaza celulita pe alocuri. 

Maseaza si impreuna, cu sau fara show lesby? Insa ar fi cam piperat prețul de 500, chiar si daca da, chiar daca nu scartie patul.

Răspuns partial: nu e ex Cleo. Cert.

Pentru restul întrebărilor, 7 în 1 ... la cafea e 3 în 1 ... poate am sa revin cu un răspuns, după ce o vizitez ... dacă va fi sa fie o vizita.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
La 21.12.2023 la 22:15, berkeley a spus:

Maestre, aceasta colega Ammy ce melodie canta, acolo la nr 6? Tot ex-Cleo e?

...

Între timp am aflat.

Pare-se ca m-am înșelat.

Din cele povestite și discutate ... colega duducii Roxy e tot ex Cleo ... nu zic acuma cine ... voi zice după ce bifez o vizita.

P.S.: e chiar simplu de aflat cine e. Vezi ce bruneta, de vreo doua, trei luni nu mai e la Cleo ... și poți afla (teoretic) care-i fata cu care Roxy împarte așezământul melodios (chiar e asa ... Chill Jazz) de pe strada Melodiei.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
On 12/31/2023 at 9:32 PM, Mocureloaded said:

Între timp am aflat.

Pare-se ca m-am înșelat.

Din cele povestite și discutate ... colega duducii Roxy e tot ex Cleo ... nu zic acuma cine ... voi zice după ce bifez o vizita.

P.S.: e chiar simplu de aflat cine e. Vezi ce bruneta, de vreo doua, trei luni nu mai e la Cleo ... și poți afla (teoretic) care-i fata cu care Roxy împarte așezământul melodios (chiar e asa ... Chill Jazz) de pe strada Melodiei.

Maestre, nu imi dau seama cine e. Nu vreau sa confund dorința cu realitatea. Bruneta zici? Inactiva pe Inau de 2-3 luni? Din pacate nu cred ca e nici L si nici S. Cu altele care fost-au dar nu mai demneaza condica din toamna, eu nu am intrat. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 1 minut, berkeley a spus:

Maestre, nu imi dau seama cine e. Nu vreau sa confund dorința cu realitatea. Bruneta zici? Inactiva pe Inau de 2-3 luni? Din pacate nu cred ca e nici L si nici S. Cu altele care fost-au dar nu mai demneaza condica din toamna, eu nu am intrat. 

 

Nici intr-un caz L, precum nici S ...  cele doua menționate de tine nu prea aveau "atingeri emotionale" cu ex. Julia de la Cleo ... chestie de gusturi muzicale ... chestie de "recreationale" ... chestie de multe chestii care le separa total!

P.S.: încearcă mai pe la începutul alfabetului ... nu chiar litera A ... dar nici pana la la litera C nu trebuie sa ajungi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 13 ore, Mocureloaded a spus:

 

Nici intr-un caz L, precum nici S ...  cele doua menționate de tine nu prea aveau "atingeri emotionale" cu ex. Julia de la Cleo ... chestie de gusturi muzicale ... chestie de "recreationale" ... chestie de multe chestii care le separa total!

P.S.: încearcă mai pe la începutul alfabetului ... nu chiar litera A ... dar nici pana la la litera C nu trebuie sa ajungi.

B_a

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...