Sari la conținut

Doamna matura 0749802729


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

De marti posibil sa fie in mureș, este o doamna deosebita daca dai dovada de seriozitate si zici ca esti din alt judet se si fute ,dar atentie doar sa fi gentil!Eu am.avut parte de o partida reusita cu putin masaj si un sex deosebit!Succes si asteptam rasounsuri!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
1 oră în urmă, Lp012 a spus:

De marti posibil sa fie in mureș, este o doamna deosebita daca dai dovada de seriozitate si zici ca esti din alt judet se si fute ,dar atentie doar sa fi gentil!Eu am.avut parte de o partida reusita cu putin masaj si un sex deosebit!Succes si asteptam rasounsuri!

De marti? anuntul e din 30 aug. Mai multe detalii nu poti sa dai? 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

anuntul este sta cam 2-3zile pe săptămână in mures!Cred ca a avut un episod neplacut cu cineva din Reghin,pt ca nu face sex sau se expune cu cei din zona Reghin!Este permisiva servicii bune si in anunt specifica ,detalii despre servicii si pret la fata locului!Merita vizitata se umezeste natural e super!

Link spre comentariu
Acum 6 ore, Lp012 a spus:

anuntul este sta cam 2-3zile pe săptămână in mures!Cred ca a avut un episod neplacut cu cineva din Reghin,pt ca nu face sex sau se expune cu cei din zona Reghin!Este permisiva servicii bune si in anunt specifica ,detalii despre servicii si pret la fata locului!Merita vizitata se umezeste natural e super!

De ce nu zici lumii că e doamna care făcea masaj și la Reghin. Doamna face câte puțin din toate , dar cam la fiecare capitol e corigenta

masaj: slăbut un 4  cu indulgenta, 

oral : in timp ce o freacă cu mana o mai baga și în guriță, ii mai da cate un pupic, dar nu le are. Mai mult de reclama suge.

normal : într-adevăr după două trei penetrări băltoacă face in fofoloanca, și după ce se inunda dai in ea că în găleată, plus că după două trei minute de înotat in ea deja se plânge că sa termini. 

Referitor la tarif adevărul e că la 150 lei le ai pe toate dar nici una calumea executat.

A și era să uit vorbește mult și aiurea , te strica de cap .

Cicoane tari să aveți . 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 5 ore, unulaltul12 a spus:

De ce nu zici lumii că e doamna care făcea masaj și la Reghin. Doamna face câte puțin din toate , dar cam la fiecare capitol e corigenta

masaj: slăbut un 4  cu indulgenta, 

oral : in timp ce o freacă cu mana o mai baga și în guriță, ii mai da cate un pupic, dar nu le are. Mai mult de reclama suge.

normal : într-adevăr după două trei penetrări băltoacă face in fofoloanca, și după ce se inunda dai in ea că în găleată, plus că după două trei minute de înotat in ea deja se plânge că sa termini. 

Referitor la tarif adevărul e că la 150 lei le ai pe toate dar nici una calumea executat.

A și era să uit vorbește mult și aiurea , te strica de cap .

Cicoane tari să aveți . 

 

eu nu o stiu de la reghin eu o stiu de la mures,depinde probabil cum o prinzi sau de placerea omului!sau ppate e o confuzie!

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...