Sari la conținut

Elena 20 ani 0721459174


Postări Recomandate

  • Oras:Intr un loc uitat de lume
  • Oras:Intr un loc uitat de lume

UPDATE:LA CATE STRAZI ARE PLOIESTIUL..CICA IN JUR DE O MIE ...PE DATORIE...FARA NUMAR...NICI NU AM IDEE IN CE ZONA O FI ALEEA ASTA 

Alea Ciucului nr 182 SC B

100 fin 250 ora 
Că servici fac oral normal 69 diferite poziții mici fantezie sarutari pe corp atingeri

Link spre comentariu
  • Oras:Intr un loc uitat de lume
  • Oras:Intr un loc uitat de lume

Mi a răspuns pe whatsapp imediat dar la cum a scris sa nu va așteptați la cine știe ce fata inteligenta,versați etc...părerea mea:tarancuta de la tara (mediul rural)venita la oras sa fac un ban cinstit,muncit fara prea multa sudoare 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intr un loc uitat de lume
  • Oras:Intr un loc uitat de lume
Acum 2 ore, mihailun1999 a spus:

Salutare, s a dus cineva ? Voiam sa merg eu mai incolo. Zona ei este pe langa Profi Marasesti.

Hai ca vin si eu...in caz ca e vreo urata sa nu îți iei teapa singur...

Link spre comentariu
  • Oras:Intr un loc uitat de lume
  • Oras:Intr un loc uitat de lume
Acum 24 minute, mihailun1999 a spus:

Ai fost ?

 

Nu am ajuns.In seara asta dacă o sa am timp sau de mâine incolo.Iti las numărul meu sa ne găsim sa mergem amândoi?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 8 minute, istrate96 a spus:

vad ca nu mai are anuntul pe publi 24 , voiam sa va fiu ghid si sa va duc la fata

Poi la închis fata, dacă o fi văzut că sunt băieții așa hotărâți să o viziteze. 

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 12 minute, mihailun1999 a spus:

Pai.. pentru ce sa te risti, sa pierzi bani cand poti sa te duci la cineva cu recenzii bune de aici

Și cum poți găsi altă fată cu servicii bune? Așteptați pe alții să se riște, atât... Pomanagiilor 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
1 minute ago, Criticul said:

Și cum poți găsi altă fată cu servicii bune? Așteptați pe alții să se riște, atât... Pomanagiilor 

 

Da frate, daca ai bani de riscat, te felicit. Altii au mai multa grija si vor ceva calumea daca tot dau niste bani

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intr un loc uitat de lume
  • Oras:Intr un loc uitat de lume
Acum 17 ore, Criticul a spus:

Și cum poți găsi altă fată cu servicii bune? Așteptați pe alții să se riște, atât... Pomanagiilor 

 

Tu ești ,,dur" si ,,critici"....pe c am toată lumea...Ce întrebare mai e și asta :SI CUM POTI GASI ALTA FATA CU SERVICI BUNE?!  De parca vrei sa vezi dacă uni utilizatori știu sa caute pe acest site sau cum...sunt destule fete cu servicii bune care au topice deschise pe ploiesti

Link spre comentariu

On 8/20/2023 at 7:22 PM, Criticul said:

Adică iei informații, te folosești de ele și nu contribui cu nimic, uite ce aport ai avut la forum, parazit tipic:

https://nimfomane.com/forum/profile/295474-mihailun1999/

nu inteleg la ce te referi, o zi buna sa ai 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...