Sari la conținut

Postări Recomandate

nu am timp acum, cum nu am prea avut nici cand am fost, pt o jumatate de ora... 

locatia ok 8

ea - 8-9, depinde de ce te intereseaza... draguta la fata, dar obosita cand am ajuns eu... corp ok, cu tate micute si un pic lasate, picioare, fund si pasa ok. un pic de vergeturi, nederanjant pt mine.

oral + normal, a dus 30 si ceva de min, fara comentarii, cu schimbari de pozitie, cu participare. misto 9

halat cred ca 200 sau 250 nu mai stiu... 

eram si eu dupa o zi naspa. 

mai are vreo 2 colege, le-am auzit...

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: P
  • Oras:C
  • Indisponibila
  • Telefon: P
  • Oras:C
  • Indisponibila
Acum 7 ore, ionelsimanco a spus:

nu am timp acum, cum nu am prea avut nici cand am fost, pt o jumatate de ora... 

locatia ok 8

ea - 8-9, depinde de ce te intereseaza... draguta la fata, dar obosita cand am ajuns eu... corp ok, cu tate micute si un pic lasate, picioare, fund si pasa ok. un pic de vergeturi, nederanjant pt mine.

oral + normal, a dus 30 si ceva de min, fara comentarii, cu schimbari de pozitie, cu participare. misto 9

halat cred ca 200 sau 250 nu mai stiu... 

eram si eu dupa o zi naspa. 

mai are vreo 2 colege, le-am auzit...

 

Bună dimineața da sunt cu sonia31 și sarra26 care nu știu ce are dar nu vrea să lucreze 🤣🤣🤣🤣🤣🤣deci eu și Sonia lucrăm ia momentan are pauză 🤣și inti mulțumesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 minute, Lara22 a spus:

Bună dara vezi ca exista să fie și costumați-le la fel dar în fine nu stau să explic 

Nu am acuzat direct doar am presupus. Pai d-aia ai 1 recenzie in 13 pagini de bine ce comunici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...