Sari la conținut

Emma 0756592294 militari residence


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Brunetă skinny 0756592294
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am găsit topice cu fata dar în alte orașe, asa ca scriu aici pentru București. Foarte pe scurt ca să nu vă plictisesc : locația 7 este ok curata apa calda geluri de dus tot ce vrei dar e departe, greu de ajuns în Militari Residence, fata 9 aici mie mi a plăcut mult, e bruneta cu par lung, slim cu forme frumoase și drăguță și la fața, plus ca poarta ochelari și ii sta foarte bine cu ei, mie mi a placut mai mult decât în poze. 🙂 Iginiena 10 fata tine mult la igiena, epilata aranjata, impecabila Oral 8 este mai soft se vede ca nu are multa experienta dar îsi da silința și pentru mine contează normal 8 la fel e genul mai soft și mie mi a plăcut. Cadoul a fost 200 lei pentru o finalizare cu oral neprotejat fără nici o graba fără sa, stea pe telefon ca altele. Preturile sunt 120 lei finalizarea cu oral protejat și 250 lei ora cu oral protejat pentru oral neprotejat este extra 50 lei. La mine ar fi fost 170 lei și fata s a oferit sa mi dea restul la 200 lei, mare plus aici, bineînțeles ca nu i am luat ca fata a fost super drăguță cu mine. Ca și concluzii fata e tânără frumușică, slim, educata, igiena impecabila, servicii bune, dar pe genul soft, nu e pentru cei care vor sex de anduranta, dat ca surdu n tobe. PS : notele sunt evident subiective, mie îmi plac mult brunetele cu forme frumoase și ochelari. 🙂 Metoda de contact mesaje pe whatsapp, în care sa i spuneți pana când poate sa va raspunda. Lucrează rar, asa ca depinde cum aveți noroc. 🙂

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost adineauri la ea si confirm spusele lui @gicacontra2012 , am bifat-o si pe Ema, care este de recomandat!
1. Fata este relativ noua in meserie se simte in actiune si cum se implica
2. Are 22 ani, ceva moldovioara

3. Oral soft, neprotejat
4. Daca te porti frumos prinzi si un FK
5. La programari, aici este posibil sa existe decalaje in programari, fata nu se grabeste, nu suprapune si nu face pe banda rulanta

Este foarte curata si miroase frumos, este ea cea din poze, cu ochelari pe care nu ii da jos in timpul actiunii, se implica geme îi place

Halat, 150 reni, fara sa fiu grabit, 1 finalizare

Ciocane tari tuturor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri

 

Condiția principală când mergi la fete e discreția de ambele părți, când te expui așteaptă-te să se afle ce faci, indiferent de care parte a pulii te afli. 

"Sex: the pleasure is momentary, the position ridiculous, and the expense damnable." Philip Stanhope, 4th Earl of Chesterfield 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
La 22.09.2023 la 12:03, gicacontra2012 a spus:

Avea deja topic deschis:

 

Condiția principală când mergi la fete e discreția de ambele părți, când te expui așteaptă-te să se afle ce faci, indiferent de care parte a pulii te afli. 

"Sex: the pleasure is momentary, the position ridiculous, and the expense damnable." Philip Stanhope, 4th Earl of Chesterfield 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Interesanta descoperire. Locatie militari residence , pentru mine care stau la Cora , este realtiv usor de ajuns asa ca am zis sa incerc . Mi-a placut de ea , este foarte draguta la fata, mult peste asteptarile mele , iar pozele intr-adevar sunt reale , corp slim foarte bine proportionat . Fund misto.

Ca si actiune este soft , oral soft placut , normal  cu implicare din partea ei, fara sa ma grabesca , incercat diferite pozitii in pat si pe canapea. Mai furi si niste sarutari in timpul actiunii , este ce trebuie , dupa am stat de vorba la tigare in bucatarie , nu te grabeste dupa tine nu o sa urmeze altul ia extrem de putine programari si lucreaza foarte putin asta fiind si o problema in acelasi timp pentru ca reusti greu sa te sincronizezi cu ea, dar intr-un fel a fost de fiecare data un feeling misto de relaxare stiind ca nu lucreaza pe banda. Si stiu asta ca am incercat sa ma programez o saptamana prima data in fiecare zi de pe 2 numere si abia am reusit, apoi a fost mai usor sa ne revedem. Pretul 150 finalizare 250 ora 50 finalizare orala. Raport la ce ofera si cum arata este unul bun, mai ales pentru cei ce stau in apropiere avand in vedere deficitul de fete in zona .

Link spre comentariu

Salut all. Scriu aceasta recenzie dupa mai muuulte intalniri cu Ema. Pozele din anunt sunt reale, este o femeie sexy si joviala, educata cu bun simt, f ingrijita si curata, cu inclinare si atentie catre tine cel care citesti aceste randuri, de fiecare data a fost o placere sa ne reintalnim. Ca o scurta descriere despre domnisoara Ema pot spune ca este genul de femeie pe care un barbat si o doreste in pat si nu numai : ) inaltime 1.68-1.70 greutate cam 50-53 kg bruneta cu ochii caprui (care fura inima oricui). Ema poarta ochelari si ii sta f bine cu ei. Acum actiunea: oralul este soft, lent, fara atentie la sateliti dar deep din cand in cand. Normalul protejat bineinteles, pasarica umeda natural, nu trebuie lubrifiant, este stramta se simte bine, geme fain, se excita. Pretul este 150 lei pt 30 de min iar o ora 300 de lei. Locatia este una curata, o gasesti in militari residence, cu programare doar pe whatsapp. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
10 minutes ago, themodel said:

Salut all. Scriu aceasta recenzie dupa mai muuulte intalniri cu Ema. Pozele din anunt sunt reale, este o femeie sexy si joviala, educata cu bun simt, f ingrijita si curata, cu inclinare si atentie catre tine cel care citesti aceste randuri, de fiecare data a fost o placere sa ne reintalnim. Ca o scurta descriere despre domnisoara Ema pot spune ca este genul de femeie pe care un barbat si o doreste in pat si nu numai : ) inaltime 1.68-1.70 greutate cam 50-53 kg bruneta cu ochii caprui (care fura inima oricui). Ema poarta ochelari si ii sta f bine cu ei. Acum actiunea: oralul este soft, lent, fara atentie la sateliti dar deep din cand in cand. Normalul protejat bineinteles, pasarica umeda natural, nu trebuie lubrifiant, este stramta se simte bine, geme fain, se excita. Pretul este 150 lei pt 30 de min iar o ora 300 de lei. Locatia este una curata, o gasesti in militari residence, cu programare doar pe whatsapp. 

Mulțumesc pentru poveste!

Eu chiar am așteptat un semn să știu dacă mai este în București.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Fata asta cred ca ori se drogheaza ori are probleme cu capul. Vorbesti cu ea si dupa ce are locatia in Rezidence Militari la capatul pamantui te programezi la ea dupa care citeste mesajul si nu mai raspunde. Atentie mare ca va pune pe drumuri aiurea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegu Akroberto, nu știu ce s a întâmplat la tine, dar eu am fost la fata și sigur nu se droghează. Oricum ca și regula de acum înainte dacă trimiți mesaj de confirmare și fata nu răspunde, nu pleci spre ea. Când am fost la ea, am stabilit programarea, am confirmat apoi și mi a răspuns ca e valabila și asa a fost. Deci nu încerc sa o scuz, dar chiar nu cred ca e genul care sa puna lumea aiurea pe drumuri. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Akrobeto a spus:

Fata asta cred ca ori se drogheaza ori are probleme cu capul. Vorbesti cu ea si dupa ce are locatia in Rezidence Militari la capatul pamantui te programezi la ea dupa care citeste mesajul si nu mai raspunde. Atentie mare ca va pune pe drumuri aiurea. 

Mor pastia care se vaita ca Militari e la capul pamantului. Lafel sunt si pentru cei din Militari alte zone, dar nu am auzit pe nimeni sa se vaite. Nu te pune nimeni sa vii pana in Militari. Gasete-ti una la tine in bloc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 08.12.2023 la 9:17, Akrobeto a spus:

Fata asta cred ca ori se drogheaza ori are probleme cu capul. Vorbesti cu ea si dupa ce are locatia in Rezidence Militari la capatul pamantui te programezi la ea dupa care citeste mesajul si nu mai raspunde. Atentie mare ca va pune pe drumuri aiurea. 

Confirm ce a spus colegul, mă programasem la Emma aseară pentru azi la amiază ,am confirmat cu o oră înainte cum am vb și azi mai răspuns pe whaspp nici la confirmare,nici dupa, măcar să îmi comunice că nu mai poate,un banal msj că se anulează programarea,poate nu avea chef sau nu mai putea,normal era sa spuna, are o atitudine total nesimțită și neprofesionistă să ne pună pe drumuri până la Chiajna în Militari Residence,noroc ca nu am mers decat pana pe blvd Maniu...

Link spre comentariu
  • Oras:Fut peste tot
  • Oras:Fut peste tot
On 12/24/2023 at 3:12 PM, david23 said:

Confirm ce a spus colegul, mă programasem la Emma aseară pentru azi la amiază ,am confirmat cu o oră înainte cum am vb și azi mai răspuns pe whaspp nici la confirmare,nici dupa, măcar să îmi comunice că nu mai poate,un banal msj că se anulează programarea,poate nu avea chef sau nu mai putea,normal era sa spuna, are o atitudine total nesimțită și neprofesionistă să ne pună pe drumuri până la Chiajna în Militari Residence,noroc ca nu am mers decat pana pe blvd Maniu...

Treaba e cam asa: fata e foarte, foarte ok insa din pacate e pestita de niste nenorociti care baga pe banda rulanta pe principiul primul venit-primul servit, asta e si motivul pentru care au scos-o la produs in garsoniera aia mizerabila, ca sa tina cheltuielile la minim. Au vazut ca fata e finuta si frumoasa si produce bani oricum asa ca trag de ea cat de mult se poate. Nu stiu cu ce o au la mana pentru ca drogata nu este, poate au luat-o cu japca pentru ca am vazut-o de ceva ori cu urme de lovituri, sau poate e altceva, nu stiu, insa tepele nu cred ca sunt din vina ei. Eu nu ma mai duc la ea de mult timp pentru ca n-am chef sa se umfle niste nenorociti de pe urma mea - macar atata lucru pot face pentru ca sa-i iau la omor in fata blocului si sa ii las lati intr-o baltoaca de sange si organe proprii din pacate este ilegal...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 ore, esapament a spus:

Treaba e cam asa: fata e foarte, foarte ok insa din pacate e pestita de niste nenorociti care baga pe banda rulanta pe principiul primul venit-primul servit, asta e si motivul pentru care au scos-o la produs in garsoniera aia mizerabila, ca sa tina cheltuielile la minim. Au vazut ca fata e finuta si frumoasa si produce bani oricum asa ca trag de ea cat de mult se poate. Nu stiu cu ce o au la mana pentru ca drogata nu este, poate au luat-o cu japca pentru ca am vazut-o de ceva ori cu urme de lovituri, sau poate e altceva, nu stiu, insa tepele nu cred ca sunt din vina ei. Eu nu ma mai duc la ea de mult timp pentru ca n-am chef sa se umfle niste nenorociti de pe urma mea - macar atata lucru pot face pentru ca sa-i iau la omor in fata blocului si sa ii las lati intr-o baltoaca de sange si organe proprii din pacate este ilegal...

Asta explica tot. Pacat de ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, esapament a spus:

Treaba e cam asa: fata e foarte, foarte ok insa din pacate e pestita de niste nenorociti care baga pe banda rulanta pe principiul primul venit-primul servit, asta e si motivul pentru care au scos-o la produs in garsoniera aia mizerabila, ca sa tina cheltuielile la minim. Au vazut ca fata e finuta si frumoasa si produce bani oricum asa ca trag de ea cat de mult se poate. Nu stiu cu ce o au la mana pentru ca drogata nu este, poate au luat-o cu japca pentru ca am vazut-o de ceva ori cu urme de lovituri, sau poate e altceva, nu stiu, insa tepele nu cred ca sunt din vina ei. Eu nu ma mai duc la ea de mult timp pentru ca n-am chef sa se umfle niste nenorociti de pe urma mea - macar atata lucru pot face pentru ca sa-i iau la omor in fata blocului si sa ii las lati intr-o baltoaca de sange si organe proprii din pacate este ilegal...

Eu nu cred ca e pestita , eu am fost de mai multe ori la ea si nu are sens , ca lucreaza foarte rar 2 zile pe saptamana daca lucreaza si dupa cum are chef , uneori au fost niste dubiosi in fata blocului da nu cred ca are legatura cu ea e un bloc mare si mai mult ca sigur mai sunt si alte fete in blocul ala , si in mr residence la fiecare bloc sunt niste dubiosi la scara care nu este neaparat posibil sa aiba legatura cu vreo fata , am stat si mai mult de 1h la ea , si nu s-a ferit cu telefonul deloc , adica vedeam cu cine vb pe whatsapp. Pur si simplu face bani cat sa si plateasca chiria si sa traiasca , si sa ti mai zic de ce nu are sens cu pestele , intr-adevar e dezastru cu programarea , de aceea am si renuntat sa mai ma duc la ea, pentru ca nu te poti baza pe ea , si nu pentru ca primul servit primul venit , eu am insistat odata sa ma duc la ea si la fel imi zicea , azi ne vedem, seara ca nu se simte ok , nu mai poate , pana am insistat intr-o zi mai mult si m-a primit asa , fata ce crezi ca avea , bause cu 2 seri inainte cu o prietena si ii era un rau , si mi-a zis ca 3 zile dupa ce bea nu are chef de nimic si nu poate si nici nu se simte in stare , si daca nu o vedeam asa nu cred ca o intelegeam :)) inca ii era rau de la alcool , cu frisoane am baut cu ea 2 cafele sa se trezeasca putin sa si revina , am fost singuru client pe ziua aia , apoi s a culcat , daca avea peste o punea ala sa faca bani pe banda , dar asta are un stil dezordonat maxim si lucreaza atat de putin si te fute pana ajungi la ea de o iei cu capu. Eu eram la 20 -25 minute de ea deci nu era ca primul servit primul venit ca puteam ajunge oricand si intr o saptamana abia daca reuseam odata sa o vad. Pacat ca era ok ca persoana si comportament dar nu am putut trece peste futerea cu programarile. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, aDistraction a spus:

Eu nu cred ca e pestita , eu am fost de mai multe ori la ea si nu are sens , ca lucreaza foarte rar 2 zile pe saptamana daca lucreaza si dupa cum are chef , uneori au fost niste dubiosi in fata blocului da nu cred ca are legatura cu ea e un bloc mare si mai mult ca sigur mai sunt si alte fete in blocul ala , si in mr residence la fiecare bloc sunt niste dubiosi la scara care nu este neaparat posibil sa aiba legatura cu vreo fata , am stat si mai mult de 1h la ea , si nu s-a ferit cu telefonul deloc , adica vedeam cu cine vb pe whatsapp. Pur si simplu face bani cat sa si plateasca chiria si sa traiasca , si sa ti mai zic de ce nu are sens cu pestele , intr-adevar e dezastru cu programarea , de aceea am si renuntat sa mai ma duc la ea, pentru ca nu te poti baza pe ea , si nu pentru ca primul servit primul venit , eu am insistat odata sa ma duc la ea si la fel imi zicea , azi ne vedem, seara ca nu se simte ok , nu mai poate , pana am insistat intr-o zi mai mult si m-a primit asa , fata ce crezi ca avea , bause cu 2 seri inainte cu o prietena si ii era un rau , si mi-a zis ca 3 zile dupa ce bea nu are chef de nimic si nu poate si nici nu se simte in stare , si daca nu o vedeam asa nu cred ca o intelegeam :)) inca ii era rau de la alcool , cu frisoane am baut cu ea 2 cafele sa se trezeasca putin sa si revina , am fost singuru client pe ziua aia , apoi s a culcat , daca avea peste o punea ala sa faca bani pe banda , dar asta are un stil dezordonat maxim si lucreaza atat de putin si te fute pana ajungi la ea de o iei cu capu. Eu eram la 20 -25 minute de ea deci nu era ca primul servit primul venit ca puteam ajunge oricand si intr o saptamana abia daca reuseam odata sa o vad. Pacat ca era ok ca persoana si comportament dar nu am putut trece peste futerea cu programarile. 

Îmi pare foarte plauzibilă varianta mai ales cea cu băutura pt că în ziua în care nu mi-a mai răspuns la confirmarea programarii,mai târziu pe seara a revenit cu msj,si-a cerut scuze a zis că dormea când i-am scris,program fusese pt ora 14. Cum spunea înainte un coleg se trezește foarte târziu ziua, motivul a zis că a fost muzică noaptea in bloc si nu a putut să doarmă noaptea. Am zis ok nu e problema vreau să vin mâine,m am programat ziua următoare la 18 seara și undeva pe la 15:30 mi a trimis msj ca se aluneaza, nu poate să mă primească pt că se simte rău cum ai zis și tu,nu mi a nu am motivat de ce se simte rău,am întrebat dacă se poate programare alta zi,dar nu am mai răspuns,nu am mai insistat nici eu pt că e prea mare bătaie de cap ptr o simplă programare mai ales că e foarte departe este și este neseroasa,sper să nu aibă pește,am văzut că a activat pe mai multe orașe,prin vara avea si 100 finalizarea in provincie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Fut peste tot
  • Oras:Fut peste tot
24 minutes ago, david23 said:

Îmi pare foarte plauzibilă varianta mai ales cea cu băutura pt că în ziua în care nu mi-a mai răspuns la confirmarea programarii,mai târziu pe seara a revenit cu msj,si-a cerut scuze a zis că dormea când i-am scris,program fusese pt ora 14. Cum spunea înainte un coleg se trezește foarte târziu ziua, motivul a zis că a fost muzică noaptea in bloc si nu a putut să doarmă noaptea. Am zis ok nu e problema vreau să vin mâine,m am programat ziua următoare la 18 seara și undeva pe la 15:30 mi a trimis msj ca se aluneaza, nu poate să mă primească pt că se simte rău cum ai zis și tu,nu mi a nu am motivat de ce se simte rău,am întrebat dacă se poate programare alta zi,dar nu am mai răspuns,nu am mai insistat nici eu pt că e prea mare bătaie de cap ptr o simplă programare mai ales că e foarte departe este și este neseroasa,sper să nu aibă pește,am văzut că a activat pe mai multe orașe,prin vara avea si 100 finalizarea in provincie.

M-as bucura sa fie asa pentru ca ea e o fata frumoasa, finuta, curata care se si fute destul de bine. Mie mi-a placut de ea. Si m-as mai bucura pentru ca am o ura enorma pentru nenorocitii de proxeneti care profita de pe urma femeilor mai ales in momentele lor de vulnerabilitate.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...