Sari la conținut

Anya 0742482928


Postări Recomandate

Reputație: 384
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 02.03.2024 la 14:05, WarnerGroove a spus:

Buna Anya. O clarificare te rog, la vizite cum astepti clientii, aranjata si machiata sau all naturelle?

Bună, depinde am momente când mă machiez și momente când prefer natural. ❤️

Link spre comentariu
Reputație: 384
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 39 minute, jucatorulvictorios a spus:

Nr tau de telefon e incorect.

Am specificat într-un mesaj mai sus, că telefonul nu îmi citește cartela SIM. Și mă puteți contacta pe Wapp.☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună, locuri libere până la 22:00

Aș dorii să vă informez că am făcut o intervenție la buze care nu îmi permite să fac oralul fără, îmi cer mi de scuze dar îmi pun sănătatea pe primul loc. Dacă doriți să veniți vă aștept cu drag până pe 20. Voi pleca din țară pentru ceva timp, sper să fiți înțelegători. Va mulțumesc!❤️

 

 

 

82391460-544B-4842-A17C-CD7B812530E0.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie intarziata:

Ii mai scrisesem de 2 ori, dar nu am gasit loc cand puteam si eu, asa ca am decis sa i scriu dimineata, voiam sa fiu primul in ziua respectiva, programez si plec spre ea in scurt timp, blocul celebru din cantemir, astept ultimele detalii, urc, ea o fata micutsa, simpatica si cu un catelus nebunatic, ma cer la dush si incepem.

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat

ON - 8, incepe cu niste sarutari pe corp, un preludiu bunicel si il trezeste usor cu mana, dupa care il ia in gura, umed si atentie la sateliti, fara deep, dar s a simtit bine

NP - 8, vine peste mine cu spatele, sare bine in ciocan, oglinda de langa e wow, dupa care vine si cu fata, aici de punem in fata oglinzii, sa fie ce trebuie, ne sincronizam bine, incercam misionar, catelul tot dadea tarcoale, nu i convenea ca i atac stapanul:))) dupa care incercam doggy, aici iti da contre si se vede bine, ma cer la oral in fata oglinzii, ma ridic si finalizez pe sanii ei micutsi.

Halat: 200 ron (1fin) 

de revenit? Da

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, rolexshef a spus:

 

Recenzie intarziata:

Ii mai scrisesem de 2 ori, dar nu am gasit loc cand puteam si eu, asa ca am decis sa i scriu dimineata, voiam sa fiu primul in ziua respectiva, programez si plec spre ea in scurt timp, blocul celebru din cantemir, astept ultimele detalii, urc, ea o fata micutsa, simpatica si cu un catelus nebunatic, ma cer la dush si incepem.

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat

ON - 8, incepe cu niste sarutari pe corp, un preludiu bunicel si il trezeste usor cu mana, dupa care il ia in gura, umed si atentie la sateliti, fara deep, dar s a simtit bine

NP - 8, vine peste mine cu spatele, sare bine in ciocan, oglinda de langa e wow, dupa care vine si cu fata, aici de punem in fata oglinzii, sa fie ce trebuie, ne sincronizam bine, incercam misionar, catelul tot dadea tarcoale, nu i convenea ca i atac stapanul:))) dupa care incercam doggy, aici iti da contre si se vede bine, ma cer la oral in fata oglinzii, ma ridic si finalizez pe sanii ei micutsi.

Halat: 200 ron (1fin) 

de revenit? Da

Îți mulțumesc frumos, te mai aștept cu drag! ☺️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...