Sari la conținut

Corina-0743365734


Carinasw

Postări Recomandate

  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 2 ore, Semakone a spus:

Vorbești serios 🙃😏😏.

Să știu să adun bani ..😂 😂🙈!!😘.

Adună banii .

Da vezi ca tot pana la 18 lucrez 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 17 minute, Flx01 a spus:

Pana mea iar ne trezim tirziu si ne culcam devreme🙈

... Program de femei gravide🙆‍♂️🤦‍♂️... Sau... 🙈

Decât sa îmi fac program de la 10 la 22-23 si sa primesc clienții mofturoasa sau obosita ,prefer sa încep și sa termin cand doresc. In funcție de cum ma simt, asa lucrez.:)))) Apreciați va rog ! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 22 minute, Carinasw a spus:

Decât sa îmi fac program de la 10 la 22-23 si sa primesc clienții mofturoasa sau obosita ,prefer sa încep și sa termin cand doresc. In funcție de cum ma simt, asa lucrez.:)))) Apreciați va rog ! 

Ceva de genul deschid cind vreau si inchid cind am chef🙈🤣🤣🤣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, Carinasw a spus:

Adună banii .

Da vezi ca tot pana la 18 lucrez 

S-a mutat serialul mai devreme ? 😁 Uită-te și tu la Love Island ( începe la 23,30 ) 🤣🤣

Ps. am înțeles ca vi în vacanță și vrei sa te relaxezi 🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 33 minute, Carinasw a spus:

Decât sa îmi fac program de la 10 la 22-23 si sa primesc clienții mofturoasa sau obosita ,prefer sa încep și sa termin cand doresc. In funcție de cum ma simt, asa lucrez.:)))) Apreciați va rog ! 

CEL MAI MULT APRECIEM CA VREI SA DEMONSTREZI CA 😈 NU E ASA NEGRU CUM AI SPUS LA PRECEDENTA VIZITA LA ARAD, ARE SI ROZZZZ😜😜😜

🤗😘🤗😘🤗😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 1 minut, 22leon a spus:

S-a mutat serialul mai devreme ? 😁 Uită-te și tu la Love Island ( începe la 23,30 ) 🤣🤣

Ps. am înțeles ca vi în vacanță și vrei sa te relaxezi 🤣🤣

Sunt în vacanta acum ! Bine sănătoasă lângă ai mei ! Imi iau doza de energie 🥺❤.

Da știu, par rea pe forum , dar f2f sunt total opusul.:)))).

PS. Serialul meu e de la 8 la 22:30, apoi începe si acel show în care vezi o adunătură de falși care  "se iubesc " 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 1 minut, Flx01 a spus:

CEL MAI MULT APRECIEM CA VREI SA DEMONSTREZI CA 😈 NU E ASA NEGRU CUM AI SPUS LA PRECEDENTA VIZITA LA ARAD, ARE SI ROZZZZ😜😜😜

🤗😘🤗😘🤗😘

Nu am spus niciodată despre oamenii de acolo ca nu ar fi ok ! Ba din contra , am spus ca oamenii sunt super faini si nu ma pot plânge,  mă deprima puțin orașul...poate s-au adunat in capul meu mai multe lucruri și aveam nevoie de o pauza..:))))) Atat ,nimic mai mult.

Daaaaaar ,o sa revină moldoveanca la voi curând,  și o sa va futăăă de tot banii 😂😂😂😂😂

Moșu  @hateru_ pe cat iei pensia? Strange banii la saltea că vin.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 5 minute, Carinasw a spus:

Nu am spus niciodată despre oamenii de acolo ca nu ar fi ok ! Ba din contra , am spus ca oamenii sunt super faini si nu ma pot plânge,  mă deprima puțin orașul...poate s-au adunat in capul meu mai multe lucruri și aveam nevoie de o pauza..:))))) Atat ,nimic mai mult.

Daaaaaar ,o sa revină moldoveanca la voi curând,  și o sa va futăăă de tot banii 😂😂😂😂😂

Moșu  @hateru_ pe cat iei pensia? Strange banii la saltea că vin.

Cu programul de gravide nu stiu daca reușești 🙈🤣🤣🤣, dar poti sa incerci sa ne iubesti de toti banii, asta s-ar putea să-ți iasă chiar bine. 🤪🤪🤪

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 11 minute, Carinasw a spus:

Nu am spus niciodată despre oamenii de acolo ca nu ar fi ok ! Ba din contra , am spus ca oamenii sunt super faini si nu ma pot plânge,  mă deprima puțin orașul...poate s-au adunat in capul meu mai multe lucruri și aveam nevoie de o pauza..:))))) Atat ,nimic mai mult.

Daaaaaar ,o sa revină moldoveanca la voi curând,  și o sa va futăăă de tot banii 😂😂😂😂😂

Moșu  @hateru_ pe cat iei pensia? Strange banii la saltea că vin.

In Arad se ia pensia joi pe 32🙈

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Oras:Arad
  • Disponibila
On 10/12/2023 at 1:56 PM, Carinasw said:

Mă frumosilor ,dacă am specificat aici foarte clar faptul ca nu mai preiau programari de finalizare , de ce trebuie sa insistați în privat și sa veniți cu texte de genu "De ce ești rea și nu accepți la finalizare, nu toți își permit ,nu toți avem bani . Hai ca promit ca data viitoare vin la ora "! 

NU EXISTA ASA CEVA ! Iti permiți vii ,nu iti permiți stai acasă sau mergi în alta parte , nu suntem la piata sa negociem , nu negociez nimic  nimic eu !:)))) si mai e ceva pentru voi ăștia care ma credeți proasta , îmi scrieți în mesaj ca vreți o ora și când ajungeți aici imi spuneți texte de genu "Corina eu nu pot sta decât o finalizare " nu e problema mea ca nu poți sta tu sau ai alte treburi de făcut! Mie îmi plătești toată ora pentru ca e si timpul meu ! Punct.

Baietii care va simțiți în postarea mea și în ceea ce am scris aici ,sper sa nu faceți asa si la alte fete !:))))) 

Auuu ma ce texte are asta in ea🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
10 hours ago, zippyboy0001 said:

Auuu ma ce texte are asta in ea🤣🤣🤣🤣

Cum le-ați educat, așa le aveți fraților. No offense!
Dacă prindeți o promoție la biletul de avion; pe bune că nu iesiți mai scump nici in Germania.
Asta se întamplă când suntem prea "gentlemeni"; prea puține apreciază.
În ceea ce mă privește, chiar dacă o să am banii ăstia, prefer să merg la una din fetele de bun-simț, iar
dacă plec bine dispus, poate donez diferența până la tariful Corinei pentru o cauză mai bună sau chiar unui nevoiaș.
Prefer să incurajez bunul-simț, nu aerele de divă.
Îmi adusei aminte de un bănculeț despre gentlemeni; ca să închei într-o notă mai veselă:
În cotețul găinilor vin zece cocoși noi.
A doua zi reporterul de la ziarul găinilor le întreabă pe surate:
-Cum vi se par doamnelor noii cocoși?
La care răspunsul veni instantaneu:
-Doar unul e cocoș, restul sunt gentlemeni :)

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 11 minute, bluecarfick a spus:

Cum le-ați educat, așa le aveți fraților. No offense!
Dacă prindeți o promoție la biletul de avion; pe bune că nu iesiți mai scump nici in Germania.
Asta se întamplă când suntem prea "gentlemeni"; prea puține apreciază.
În ceea ce mă privește, chiar dacă o să am banii ăstia, prefer să merg la una din fetele de bun-simț, iar
dacă plec bine dispus, poate donez diferența până la tariful Corinei pentru o cauză mai bună sau chiar unui nevoiaș.
Prefer să incurajez bunul-simț, nu aerele de divă.
Îmi adusei aminte de un bănculeț despre gentlemeni; ca să închei într-o notă mai veselă:
În cotețul găinilor vin zece cocoși noi.
A doua zi reporterul de la ziarul găinilor le întreabă pe surate:
-Cum vi se par doamnelor noii cocoși?
La care răspunsul veni instantaneu:
-Doar unul e cocoș, restul sunt gentlemeni :)

Te înțeleg perfect 👍👍👍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

*Helăuț* ,s,a întors moldoveanca . Am simțit că vă e dor de mine și am spus ca trebuie sa va vizitez din nou .😁 Începând de mâine (nu știu exact ora ,după chef și stare de spirit) voi fi disponibila la voi în oraș pentru câteva zile. Preturile si serviciile sunt cele din semnatura . 

‼️programari preiau mâine când ajung . Folosesc doar wapp ,nu raspund la apeluri ,specificati doar ziua, ora și cât doriți sa stați, nu mai trimiteți romane pe wapp, poze cu pula si etc ‼️ pana una alta va las mai jos o poza cu mineeeee, pup ❤😁

  • Haha 1
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 30.10.2023 la 18:59, Carinasw a spus:

*Helăuț* ,s,a întors moldoveanca . Am simțit că vă e dor de mine și am spus ca trebuie sa va vizitez din nou .😁 Începând de mâine (nu știu exact ora ,după chef și stare de spirit) voi fi disponibila la voi în oraș pentru câteva zile. Preturile si serviciile sunt cele din semnatura . 

‼️programari preiau mâine când ajung . Folosesc doar wapp ,nu raspund la apeluri ,specificati doar ziua, ora și cât doriți sa stați, nu mai trimiteți romane pe wapp, poze cu pula si etc ‼️ pana una alta va las mai jos o poza cu mineeeee, pup ❤😁

Oooooo ce bine că te întorci 🫶  e pustiu fără tine🤪

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 30.10.2023 la 18:59, Carinasw a spus:

*Helăuț* ,s,a întors moldoveanca . Am simțit că vă e dor de mine și am spus ca trebuie sa va vizitez din nou .😁 Începând de mâine (nu știu exact ora ,după chef și stare de spirit) voi fi disponibila la voi în oraș pentru câteva zile. Preturile si serviciile sunt cele din semnatura . 

‼️programari preiau mâine când ajung . Folosesc doar wapp ,nu raspund la apeluri ,specificati doar ziua, ora și cât doriți sa stați, nu mai trimiteți romane pe wapp, poze cu pula si etc ‼️ pana una alta va las mai jos o poza cu mineeeee, pup ❤😁

Ooo, revine moldoveana noastră arțăgoasă, ți-ai adus și bățu cu tine😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...