Sari la conținut

200/300 - Miki 20 ani; bruneta curvy 0736743970


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
1 hour ago, Biness21 said:

Merită salvată la de vizitat,așteptăm mai multe recenzii de la futadorii experimentați ai forumului :) 

Pfff...si eu care asteptam o recenzie de la tine sa stiu daca fak imprumut la provident!!😜🤦‍♂️🤣

Link spre comentariu
Acum 15 minute, only-me a spus:

Pfff...si eu care asteptam o recenzie de la tine sa stiu daca fak imprumut la provident!!😜🤦‍♂️🤣

Momentan , nu pot sa o vizitez deoarece sunt plecat din țară sa plătesc providențial 🤣 ,dar când mă întorc fac refinanțare la provident sa mă duc și te anunț . ✔️🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
2 hours ago, miki2004 said:

Buna dimineața. Pentru vizite, va rog sa îmi lăsați un mesaj text sau sa ma sunati. Dacă nu răspund , îmi lăsați un mesaj specificând ora pana la care pot revenii 

cineva mi-a raportat contul de whats app ca trimițând conținut spam și este blocat. 
mesajele se primesc dar nu am posibilitatea de a raspunde

cand se remediază problema, anunț! 
Îmi cer scuze persoanelor ce au apucat sa îmi scrie pe whats app și nu primesc un răspuns :( 

Programul pentru azi este 12:00-16:30 si 19:00-20:30 

""cineva mi-a raportat contul de whats app ca trimițând conținut spam și este blocat. 
mesajele se primesc dar nu am posibilitatea de a raspunde ""....concurenta si ""haterii"" se adapteaza 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte pe scurt am fost la fata și a fost bine, se vede ca e începătoare, dar îsi da silința sa te simți bine și nu te grăbește. Pozele sunt reale, fata e cu forme frumoase dar nu e slim, deci nu e pentru cei cu super slim. Cadoul 150 lei o finalizare cu oral neprotejat fără graba. Fata e pentru cei care prefera brunete cu forme si bronzate. Tenul este mai închis la culoare, iar pe mine nu ma interesează dacă este sau nu de la natura, dacă fata se poarta frumos. 🙂

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 20 ore, gicacontra2012 a spus:

Foarte pe scurt am fost la fata și a fost bine, se vede ca e începătoare, dar îsi da silința sa te simți bine și nu te grăbește. Pozele sunt reale, fata e cu forme frumoase dar nu e slim, deci nu e pentru cei cu super slim. Cadoul 150 lei o finalizare cu oral neprotejat fără graba. Fata e pentru cei care prefera brunete cu forme si bronzate. Tenul este mai închis la culoare, iar pe mine nu ma interesează dacă este sau nu de la natura, dacă fata se poarta frumos. 🙂

Multumesc pentru vizita :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost azi la Miki.

Foarte slab, grabita, neepilata corespunzator dar igiena per total ok... 

Patul sta sa se rupa, fara apa de gura la baie, n-ai unde sa-ti asezi hainele decat pe jos...

Sex oral o viteza pe repede inainte, sex normal dupa 1 minut oboseste sa stea LOT, nu depune efort in nici o pozitie..

EU UNUL NU MAI REVIN !

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
La 11.10.2023 la 23:38, eric69 a spus:

Am fost azi la Miki.

Foarte slab, grabita, neepilata corespunzator dar igiena per total ok... 

Patul sta sa se rupa, fara apa de gura la baie, n-ai unde sa-ti asezi hainele decat pe jos...

Sex oral o viteza pe repede inainte, sex normal dupa 1 minut oboseste sa stea LOT, nu depune efort in nici o pozitie..

EU UNUL NU MAI REVIN !

Iauzi mah eric - dupa ce i-ai facut dosar penal la negresa de 150 de euroi te-ai dus si la fata asta si tot nashpa a fost?

Fishy fishy bo$$

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, dau cu sabia in balta a spus:

Sau modificat serviciile?daca ai umblat la pret!!!!!

Am “umblat” la sugestia voastră, a bărbaților ce m-ați vizitat” si am si editat prima postare adăugând serviciile de cunnilingus, 69, sex între sâni etc 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 1 oră, miki2004 a spus:

Am “umblat” la sugestia voastră, a bărbaților ce m-ați vizitat” si am si editat prima postare adăugând serviciile de cunnilingus, 69, sex între sâni etc 

Oare cei care ti-au sugerat ridicarea prețului ti-au lăsat cât au sugerat?  😂

sfatul meu, dacă vrei sa ridici prețul il ridici si gata, scuzele sau motivele astea chiar suna prost si fals.

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...