Sari la conținut

Masaj relaxare, erotic,terapeutic, pt prostata - 0757330439


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 26 minute, hardrock a spus:

Anuntul e destul de vechi

Nu am reusit sa ajung la ea, nepotrivire de fus orar :)

Oare a fost cineva?

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-relaxare-erotic-terapeutic-pt-prostata/7b01637e7c69635f.html

Anuntul nu e destul de vechi, e foarte vechi. Chiar antic i-as spune. Eu am vizitat-o acum mai bine de 10 ani. Nu ma intreba cum a fost ca nu mai tin minte nimic, doar ca era undeva in Sagului la blocurile turn de la intersectia cu Rebreanu. Are si topic deschis pe aici, dar nu am timp sa-l caut. Unii ziceau ca e cam...ciudatica. Eu, dupa cum am spus, nu mai tin minte nimic. Decat ca nu m-a atras deloc curatenia din apartament.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Probat duamna....locatie pe Mierlei 3. F rece la telefon si daca pui prea multe întrebări te blocheaza imediat. Cand cere 120 lei cand 150. Dupa multe încercări cu greu am ajuns la ea. Desi in anunt si la telefon se precizeaza ca face masaj erotic eea nu face decat masaj de relaxare si terapeutic iar la final o laba si atat. Masajul terapeutic il face f bn, doar atat. Locatie curata si draguta, dus doar la cerere. Ea nu e nici pe departe cea din poze....arata horror ....e mica, grasa si cu o fata aspra, si vorbeste urat.

NU RECOMAND 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 418
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare

Mi am adus aminte citind acest topic ca anul trecut prin toamna am vizitat-o.

Mi a ceru 120 lei/h masaj erotic. Locatia pe Mierlei, apartament modest la etajul 4 daca imi mai aduc bine aminte.

Femeia undeva la 50 de ani plinuta si nimic de remarcat.

Masajul relaxare 7

Masaj erotic 4 (nu are nici o treaba) 🙂

De remarcat este faptul ca nu are toate tiglele pe casa.

Trece de la un subiect la altul, cand e nervoasa cand e bine dispusa, nici nu sti cum sa o abordezi. 

De recomandat nu am nici un motiv. A fost o experienta mediocra pe care nu as mai repeta o.

Experiente reusite va doresc tuturor.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...