Sari la conținut

Topic de luat hatereala maxima din partea fetelor 😁


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Stați , fiți pe faza ca acum se victimizează și încerca să-și acopere rahatul :) oare unde îi era mintea când a deschis topicul asta ? 🤦🏻‍♀️🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍆 ce-mi plac vinetele ! Uite ca scriu pana imi vine rău și boala ! Cine mai mă ceartă în pct , dau block ! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Vrei mămică ? Aoleu 😂 n-are mama lapte ,ca ți-a dat 😂 lasă ca îți deschizi și tu un topic și găsești pe cineva ❤️

Buna idee👍👍👍

... Dar nu am inspirație care sa fie subiectul topicului!? 🤔

OBSEDAȚI DIN TOATE COLTURILE, UNIȚI-VĂ 

VREAU SI EU OBSESIA MEA

DILEMELE NIMFOMANULUI

....., ASTEPT SI ALTE IDEI.. 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, Flx01 said:

Buna idee👍👍👍

... Dar nu am inspirație care sa fie subiectul topicului!? 🤔

OBSEDAȚI DIN TOATE COLTURILE, UNIȚI-VĂ 

VREAU SI EU OBSESIA MEA

DILEMELE NIMFOMANULUI

....., ASTEPT SI ALTE IDEI.. 

 

Hai ca o sa devii viral 🤣🤣🤣🤣 dar sa spui și ce-ți dorești ! Poti încep prin o descriere despre … ce vrei tu :) 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 5 minute, Bruneta168 a spus:

Vrei mămică ? Aoleu 😂 n-are mama lapte ,ca ți-ar dat 😂 lasă ca îți deschizi și tu un topic și găsești pe cineva ❤️

Nui musai cu laptic (desi se poarta si asta) țîțe......., mumu, fufu,.... 😜

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, the_big_man said:

Fetelor,daca aveți așa mulț bănet,cum va doresc,ia dați voi un ochi pe Mayotte,că tot vine vara in emisfera australă.😃

Nu mai plecăm nicăieri , îi criză mare , nu se vede ? Nu avem bani de cheltuit , îi dăm lui iubi , asta voia el să audă :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, Flx01 said:

Nui musai cu laptic (desi se poarta si asta) țîțe......., mumu, fufu,.... 😜

Mu mu și fu fu , îs normal :) o să ai succes , asta dacă nu ai umblat la dos 🍆🍆🍆 ma oftic maxim  ptr  ca acest minunat om  nu era așa . S-a prostit detot ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pe cealaltă fata a terorizat -o alt nebun , cine știe ce este în sufletul ei și cum se simte 😞! Foarte grele  asemenea momente ! Suntem și noi oameni , chiar dacă ne futem pe bani ! Orice se plătește în ziua de azi , și la nevastă decartezi :) acum eu să rad de voi ca “ vă prostituați “ ptr soție ? Sau ptr copiii ? Asta-i probema mea cea mai mare !!!!  Unde sunt bărbații ? 😂😂😂🍆🍆

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 minut, Bruneta168 a spus:

Mu mu și fu fu , îs normal :) o să ai succes , asta dacă nu ai umblat la dos 🍆🍆🍆 ma oftic maxim  ptr  ca acest minunat om  nu era așa . S-a prostit detot ! 

Am gasit un nou titlu, 

VREAU SI EU SA FIU "IUBII"

Ce zici...?, tu mai inspirat! 🤗😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 4 minute, Bruneta168 a spus:

Pe cealaltă fata a terorizat -o alt nebun , cine știe ce este în sufletul ei și cum se simte 😞! Foarte grele  asemenea momente ! Suntem și noi oameni , chiar dacă futem pe bani ! Orice se plătește în ziua de azi , și la nevastă decartezi :) acum eu să rad de voi ca “ vă prostituați “ ptr soție ? Sau ptr copiii ? Asta-i probema mea cea mai mare !!!!  Unde sunt bărbații ? 😂😂😂🍆🍆

Pai stimata doamna am avut bărbați, de dimineață, dar i-a luat pe toți la en gros, unul de-si zice😈

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, Flx01 said:

Mai nimic, dar ma laud ca sunt bun la asta🙈🙈🙈

La ce te pricepi ? 😂😂😂 mie imi și place 👅 și 🍆 dacă le faci cum trebuie ! A suge pula și a da limbi , este o artă ! Trebuie să-ți placă , astfel , nu o mai faci , corect ? 😁

Link spre comentariu
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Acum 7 minute, Bruneta168 a spus:

Pe cealaltă fata a terorizat -o alt nebun , cine știe ce este în sufletul ei și cum se simte 😞! Foarte grele  asemenea momente ! Suntem și noi oameni , chiar dacă ne futem pe bani ! Orice se plătește în ziua de azi , și la nevastă decartezi :) acum eu să rad de voi ca “ vă prostituați “ ptr soție ? Sau ptr copiii ? Asta-i probema mea cea mai mare !!!!  Unde sunt bărbații ? 😂😂😂🍆🍆

Acasă,dragă,unde sa fim, stăm cuminți și ne uităm pă hărți 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 3 minute, Bruneta168 a spus:

La ce te pricepi ? 😂😂😂 mie imi și place 👅 și 🍆 dacă le faci cum trebuie ! A suge pula și a da limbi , este o artă ! Trebuie să-ți placă , astfel , nu o mai faci , corect ? 😁

Corect, la 👅, ma mindresc cu mine restul... 🙆‍♂️, la supt pula nu ma pricep si nici nu ma pasioneaza🤷🏻‍♂️

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 11 ore, albdom82 a spus:

Un lucru inteligent si de bun simt nu am citit si eu din partea ta vreodata.

Inca nu am citit ce sa mai scris pe aici dar referitor la ceea ce ai scris tu mai sus vreau sa spun doar ca eu nu vreau sa fac ca tine, adica sa o fac pe inteligentul și sa par ceea ce nu sunt în realitate, înțelegi?  Eu cum sunt aici asa sunt și în viata reala....nu ma ascund după niște cuvinte spuse inteligent ca să dai bine în "ochii" fetelor de pe forum.... Dar în realitate ești o persoana răutăcioase, invidioasa până în pânzele albe, avida de atenție iar dacă nu primește acea atenție se supăra ca un copil mic. Bine a spus MacArthur, problemele tale se vad de la o posta, oricât ai încerca tu sa ți le ascunzi....sa știi ca nu îți iese, am văzut multe la viata mea și am trecut prin multe, deci te-am citit demult oricât ai încercat sa tu sa arati ca ești altcineva... 

Ps: îți spun și ce urmează.... o sa îți ștergi iară contul... știe tata😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
41 minutes ago, Bruneta168 said:

Pe cealaltă fata a terorizat -o alt nebun , cine știe ce este în sufletul ei și cum se simte 😞! Foarte grele  asemenea momente ! Suntem și noi oameni , chiar dacă ne futem pe bani ! Orice se plătește în ziua de azi , și la nevastă decartezi :) acum eu să rad de voi ca “ vă prostituați “ ptr soție ? Sau ptr copiii ? Asta-i probema mea cea mai mare !!!!  Unde sunt bărbații ? 😂😂😂🍆🍆

"Si la nevasta decartezi" adevarat. Nevasta e cea mai scumpa. Pt ca decartezi mereu si doar daca ai noroc primesti ceva. Ma simt ca la lotto. Pun de 100 ori, primesc o data.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 24 minute, extraterestru78 a spus:

Inca nu am citit ce sa mai scris pe aici dar referitor la ceea ce ai scris tu mai sus vreau sa spun doar ca eu nu vreau sa fac ca tine, adica sa o fac pe inteligentul și sa par ceea ce nu sunt în realitate, înțelegi?  Eu cum sunt aici asa sunt și în viata reala....nu ma ascund după niște cuvinte spuse inteligent ca să dai bine în "ochii" fetelor de pe forum.... Dar în realitate ești o persoana răutăcioase, invidioasa până în pânzele albe, avida de atenție iar dacă nu primește acea atenție se supăra ca un copil mic. Bine a spus MacArthur, problemele tale se vad de la o posta, oricât ai încerca tu sa ți le ascunzi....sa știi ca nu îți iese, am văzut multe la viata mea și am trecut prin multe, deci te-am citit demult oricât ai încercat sa tu sa arati ca ești altcineva... 

Ps: îți spun și ce urmează.... o sa îți ștergi iară contul... știe tata😂😂😂

Ok, mersi pt caracterizare. Desi nu e una favorabila deloc te asigur ca nu m-ai citit corect si daca m-ai cunoaste in realitate ai intelege ca e una cat se poate de gresita. Dar apreciez ca ai facut o postare, desi o caracterizare nefavorabila mie, macar civilizata spre deosebire de cea anterioara. 

Pot accepta criticile daca sunt argumentate si exprimate in mod civilizat, daca vii cu jigniri iti voi raspunde la fel.

  • Like 1

       

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, albdom82 a spus:

Ok, mersi pt caracterizare. Desi nu e una favorabila deloc te asigur ca nu m-ai citit corect si daca m-ai cunoaste in realitate ai intelege ca e una cat se poate de gresita. Dar apreciez ca ai facut o postare, desi o caracterizare nefavorabila mie, macar civilizata spre deosebire de cea anterioara. 

Pot accepta criticile daca sunt argumentate si exprimate in mod civilizat, daca vii cu jigniri iti voi raspunde la fel.

Nu te-am jignit nici înainte... A spune adevărul cuiva în fata nu înseamnă că am jignit... știu ca a durut dar asta este adevarul

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...