Sari la conținut

❌INDISPONIBILA❌


Postări Recomandate

Reputație: 1635
23 minutes ago, Puterro said:

Ce ție cu moldovencele, de o lună în  coace am fost la 7 fete din care 6 au fost moldovence sar putea și cealaltă, toate frumoase și fac treabă bună. 

Felicitări pentru aventurile tale și ține-o tot așa. Denisa e mișto mai făcut curios.

Ai grijă cu moldovencele, frâng inimi în stânga și-n dreapta. Succes și ție la întâlniri reușite cu fetele de pe forum. 

Mergi neaparat la Denisa, e o fată de nota 10. 🥰

 

Link spre comentariu
Reputație: 65
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, JeanVal a spus:

Ai grijă cu moldovencele, frâng inimi în stânga și-n dreapta. Succes și ție la întâlniri reușite cu fetele de pe forum. 

Mergi neaparat la Denisa, e o fată de nota 10. 🥰

 

Te cred poate o să fie mai liberă și voi putea să merg și eu la ea

Link spre comentariu
  • Oras:buca-le
  • Oras:buca-le
7 hours ago, denisamoldo said:

si acum am febră la picioare🤣🤣

5 hours ago, JeanVal said:

Săptămâna viitoare nu mai lucrezi picioare la sală că faci cu mine. 😜😂

Pup! 😘❤️

Acum inteleg de ce se plangea de febra cand am fost la ea. Deci tu esti banditul care a facut-o sa ajunga pe lista accidentatelor, gg&wp :ras

Pe Denisa am contactat-o pe WhatsApp si mi-a raspuns repede, partajandu-mi locatia ei, care e undeva pe langa intersectia Camil Ressu cu Ramnicu Valcea. Parcarea poate fi tricky ca sunt multe locuri rezidentiale, cea mai buna optiune fiind un Lidl, care aparent e cel mai fierbinte punct din oras, invartindu-ma ceva timp pana sa gasesc un loc liber acolo.

Intru in garsoniera confortabila a Denisei, ea nefiind imbracata pentru a face impresie, doar daca prin impresie va ganditi la tinuta abia existenta. Oricum, ma intampina cu un zambet cald, ma intreaba despre ziua mea si imi ofera ceva de baut, cerandu-i o sticla de apa.

Denisa arata putin epuizata, iar fizic, are o silueta mai moale, mititica dar nu miniona, un pic plinuta in zona taliei, dar are niste forme frumoase in toate locurile potrivite, in special picioarele si posteriorul, acesta din urma fiind moale si placut la atingere. Sanii ei sunt proportionati frumos, maricei, rotunzi, si relativ fermi.

Urmatorul meu pas e sa ma improspatez cu un dus. Baia e impecabila, acoperind toate necesitatile, de la geluri de dus si covoras in fata cabinei pana la spray deodorant si apa de gura. Cabina de dus are destul spatiu pentru a te misca in voie acolo.

Inapoi in camra, ea isi tragea niste ciorapi rosii lungi pentru extra senzualitate, dupa ce aplicase o crema pentru piele pentru a o face mai neteda. Ma apropii de ea si fac primul pas, aplecandu-ma ca sa o sarut pe buze, iar ea e destul de implicata, facand cercuri cu limba in gura mea.

Ma asez in pat si o rog sa ma satisfaca cu un OP. Ea se cuibareste langa mine, imi ia membrul in gurita si se apuca de lucru. Aplica o presiune usoara pe cap, apoi incearca sa-l ia mai adanc, sugand-o pe modul soft, ajungand doar la vreo 11-12cm, si ma lasa sa ii ghidez capul putin mai jos.

Cu erectia la apogeu, o cer deasupra, iar inainte de asta foloseste niste lubrifiant atat pe ea cat si pe mine. Se pozitioneaza pe genunchi, cu al meu membru in interiorul ei. Ma calareste, miscandu-se in sus si in jos, si se apleaca spre mine pentru ca sa o pot saruta profund. Mai tarziu, imi intind mainile ca sa-i mangai sanii, luandu-i sfarcurile intre buze pentru lingeri si sugeri.

In misionar, o simt foarte bine stransa in jurul meu pe masura ce ne miscam impreuna. Da, face contre destul de misto din bazin. Pacat de patul zgomotos care te poate distrage. Alternez lucrurile tinand-o cat mai aproape, cu FK si pupici pe gat si sanisori. Continuam in acest ritm pentru cateva minute, urmand sa-mi mut greutatea pe maini, pentru a intra cat mai adanc.

Cand ajung aproape de climax, imi incolacesc din nou bratele in jurul ei, lipind-o cu putere de mine in vreme ce o sarut, cu ambele limbi inclestate intre ele, imprastiindu-mi cu determinare toata seva de cuc in prezervativ. Iar cu asta, sesiunea noastra se incheie aici.

Ne angajam intr-o conversatie relaxanta dupa al doilea dus al meu. E o persoana volubila si are un accent moldovenesc placut auzului. Totusi, e clar ca face acest lucru pentru avantajele pecuniare, exprimandu-si unele frustrari despre anumite cereri firesti ale clientilor. Si bineinteles, ma roaga sa-i las o recenzie, dar n-a mentionat ca trebuie sa fie pozitiva.

Dupa micul chit-chat, imi incalt pantofii, ii dau inca un sarut pe buze, si ma intorc in marea obscuritate a vietii mele goale si fara rost. The end.

250 + 50 extra FK, care sigur o sa o ajute sa uite de febra. 1f.

 

Calificative (FB = Foarte bine, -FB = Aproape foarte bine, B = Bine, -B = Binisor, S = Suficient, -S = Slabut, I = Insuficient)

  • Contact     FB (++stabilit foare usor programarea si transmis imediat adresa pe WA)
  • Locatie     -FB (Camil Ressu cu Ramnicu Valcea; +bloc nou rezidential; +baie curata cu de toate; +garsoniera impecabila si luminoasa; +prosoape mari; -patul scartaie prea mult)
  • Duduia         B (moldoveanca de-a noastra cu par lung balai, mica de statura, slim dar nu fit, putina grasime la burtica, draguta la chip; +cur si tate misto ce scoala lesne pula; +atitudine pro-client, ai ce discuta cu ea; +servit cu bauturi la alegerea mea; -parea oleaca plictisita si obosita)
  • OP               B (+tente usoare de deep pana 11-12cm; +apasari pe crestetul capului; +putina presiune pe varf; fara alte artificii)
  • NP            -FB (+dechisa la pozitii; +rezistenta la LOT; +FK sustinut in timpul pomparii cu limbute din partea ei; +contre in misionar; folosit putin lubrifiant)

Nota: aceste evaluari sunt personale si pot sa nu reflecte realitatea obiectiva. Tratati-le cu rezerva!

  • Like 7
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 65
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ieșit de la Denisamoldo acum 30min.

Nu ma așteptam nu credeam că e așa frumoasă, blondă micuță bronzată perfect că la solar carne tare, tâțe tari și o pizdică mică și gustoasă. 

Cum neam înțeles am luat o oră. Bun duș o țigară o fanta și la treabă. 

On susținut cu presiune și cu multă salivă 10

Np bun 2 poziții peste ea și capră 9,50 na vrut lot probabil erea obosită eream al 2

Nu reușeam să termin mia luat-o iar la supt și dăi. Ma ce dracu nu reușeam să termin, ea își dădea silința. Bun pauză fumăm o țigară mai vorbim și o întreb cât mai avem, 16 min. Iar suge, iar 69 pula băț și  finalizare peste tot și în pat și pe mine și la ea pe păr iar eu râdeam cu botu în pizdică pană mam înecat și am început să tușesc. 

Ce faci ma mori nu muri aici. 

O fată de nota 10 cu un umor sec de te face să mori de râs. 

Amenda 400 o oră super satisfăcut și bine dispus, revin sigur e o dulceață de fată. 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1635
11 hours ago, ZombiuShogun said:

Acum inteleg de ce se plangea de febra cand am fost la ea. Deci tu esti banditul care a facut-o sa ajunga pe lista accidentatelor, gg&wp :ras

Haha, mă declar vinovat! 😅 Promit să fac un antrenament mai ușor cu Denisa data viitoare. :D

11 hours ago, ZombiuShogun said:

... si ma intorc in marea obscuritate a vietii mele goale si fara rost.

Cum spunea Emil Cioran: “Tot secretul vieții se reduce la atât: ea n-are niciun rost; fiecare din noi găsește însă unul.”

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 65
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, JeanVal a spus:

Ai grijă cu moldovencele, frâng inimi în stânga și-n dreapta. Succes și ție la întâlniri reușite cu fetele de pe forum. 

Mergi neaparat la Denisa, e o fată de nota 10. 🥰

 

Ai dreptate e beton ma făcut fericit

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 720
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, denisamoldo a spus:

🩷🩷🩷

Bună dimineața 💋💋

Sărbătorim calificarea astăzi ?👀

🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩

Vedem meciul împreună 😂😂😂 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 17018
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
2 hours ago, denisamoldo said:

🩷🩷🩷

Bună dimineața 💋💋

Sărbătorim calificarea astăzi ?👀

🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩

Daca ne calificam,bagi 50%off

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City
Acum 3 ore, denisamoldo a spus:

🩷🩷🩷

Bună dimineața 💋💋

Sărbătorim calificarea astăzi ?👀

🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩

Nu avem alta variantă 💪🏻

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, only-me a spus:

Daca ne calificam,bagi 50%off

Un gentleman ar fi spus, mai in glumă mai în serios: “daca ne calificăm, băgăm 50% bacșis la ce femei alegem să mergem”🤭🤭

🤣🤣😘😘

sper să bată România

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 ore, v92610 a spus:

E bine oricum, dacă ne calificăm venim să sarbatorim, dacă nu, să dam năduful afară 😁😁

🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 17018
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
20 hours ago, denisamoldo said:

Un gentleman ar fi spus, mai in glumă mai în serios: “daca ne calificăm, băgăm 50% bacșis la ce femei alegem să mergem”🤭🤭

🤣🤣😘😘

sper să bată România

Buna dimi!!🥳🥳🥳 facem asa...ca sa nu se sup nimeni...tu faci 50%off si eu iti dau 50% din off...bacșiș😜😜😜😜🤣🤣🤣.

Pup you...a fost o gluma❤️❤️😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

☘️☘️☘️

Bună dragilor,

începând de mâine (timp de o săptămână) ne vom putea întâlni într-o altă locație mult mai spațioasă ( și cu un pat care nu scârțâie😅)

Astazi programul rămâne la fel, 11:00 - 20:00

☘️ Mâine 13:00 - 20:00

 

3A377951-BF8C-4DFB-9830-019B3C061877.jpeg
 

☘️250 finalizarea, 400 1h, oral în funcție de igienă

☘️ finalizare orală 50 lei, fk 50 lei

programări doar whatsapp

📞 0750660920

  • Like 2
  • Inimioara 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...