Sari la conținut

Piticot (minionă zona Aradului) - 0733399284


Postări Recomandate

Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 minute, OBITUARY a spus:

Tocmai că prietenul tău Cozonac și Tomson parcă, căutau să facă să pară că fata e o inocentă. 

Cât despre faptul că eu a-și fi aprins după ea,stai liniștit că nu e genul meu și nici serviciile prestate de ea.

Dacă eram așa aprins cum susți tu a-și fi fost demult la ea,că numai cine nu vrea no fute.

Se pare că defapt tu ești încântat de ea și ți-o las ție. 

Eu cred că tu ești din categoria celor care le țin în brațe și le alintă cu povești nemuritoare și cam atât, iar faptul că fratele Cozonac a făcut-o să se simtă bine te-a deranjat maxim, altfel nu îmi pot explica de ce ești atât de interesat de micuța asta, despre care eu unul habar nu aveam că există prin Timișoara! În comentariul anterior ai făcut exact ce îți spunea cel căruia de fapt i-ai răspuns și ai început să bagi alți băieți în față, cum că ei ar fii afirmat nu știu ce și..... Păi nu tu i-ai cerut adresa de e-mail lui Thompson ca să-i dovedești că fata asta este măritată și că..... și apropo, dacă ar fii, care este treaba ta??

Link spre comentariu
Reputație: -5
6 minutes ago, geo20 said:

Eu cred că tu ești din categoria celor care le țin în brațe și le alintă cu povești nemuritoare și cam atât, iar faptul că fratele Cozonac a făcut-o să se simtă bine te-a deranjat maxim, altfel nu îmi pot explica de ce ești atât de interesat de micuța asta, despre care eu unul habar nu aveam că există prin Timișoara! În comentariul anterior ai făcut exact ce îți spunea cel căruia de fapt i-ai răspuns și ai început să bagi alți băieți în față, cum că ei ar fii afirmat nu știu ce și..... Păi nu tu i-ai cerut adresa de e-mail lui Thompson ca să-i dovedești că fata asta este măritată și că..... și apropo, dacă ar fii, care este treaba ta??

Nu aveai habar că e în Timișoara pt că așa cum i-a mai spus cineva și lui Cozonac aici nici măcar nu ați dat o căutare după nr de telefon ca să vedeți cine e și cum e.

Acum ai învățat ceva și tu,când găsești o fată ce ți se pare interesantă primul lucru dai o căutare după nr de telefon că despre cele mai multe imediat găsești ceva,nu te arunci cu capul înainte așa cum faceți mulți. 

Link spre comentariu
Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 6 minute, OBITUARY a spus:

Nu aveai habar că e în Timișoara pt că așa cum i-a mai spus cineva și lui Cozonac aici nici măcar nu ați dat o căutare după nr de telefon ca să vedeți cine e și cum e.

Acum ai învățat ceva și tu,când găsești o fată ce ți se pare interesantă primul lucru dai o căutare după nr de telefon că despre cele mai multe imediat găsești ceva,nu te arunci cu capul înainte așa cum faceți mulți. 

Eu când caut o fată, citesc recenziile lui @Cozonac77, @danp123, @thompson etc., merg pe mâna lor și nu dau greș, pentru că merg pentru sex la ele, nicidecum pentru idile cu iz de telenovela. Eu îți recomand să lași răutățile astea la o parte și să lași pe fiecare să decidă ce și cum, și nu încerca să ne tot explici că tu ești cunoscatorul adevărului absolut, iar noi suntem proști și novici în ale curviei. Ți-am mai spus și mă repet, să ai parte de sărbători frumoase și numai bine! Hai, salut!

Link spre comentariu
Reputație: -5
3 hours ago, danp123 said:

Doua chestii am de spus in legatura cu ce afirmi tu aici:

- m-ai facut sa rad cand ai pomenit ca e maritata! Ce PLM ma/ne intereseaza pe mine/noi?! MAJORITATEA fetelor ce activeaza in "domeniu" au un iubit/sot... multe de aici (adica active pe forum) sunt in aceeasi situatie! SI?! Crezi ca eu sau altul din "colegi" merg cu ganduri sa le iau de nevasta?! Daca tu erai cu impresia ca fetele astea nu au o relatie stabila... gandeste-te de 2 ori!

- NIMENI in toata discutia asta NU a spus ca ce se spune despre fata sunt minciuni si tot asa nu s-a spus ca e inocenta! Nu e frumos sa atribui vorbe oamenilor!

P.S. ce sa inteleg din faptul ca nu mi-ai raspuns la o intrebare adresata acum 2 zile?! Uite ce presupun eu: cand nu-ti place spre ce concluzie merge o discutie... o lasi balta si o iei pe o "tangenta"!

Vezi că celălalt topic în care se afirmă că e din cele care fac strada în București e tot aici pe Forum și se intitulează Brunetă Stradal și are tot nr ăsta de tel.

Citește-l și vorbim după aceea să văd ce părere ai și ce mai zici.

Link spre comentariu
Reputație: -5
3 minutes ago, geo20 said:

Eu când caut o fată, citesc recenziile lui @Cozonac77, @danp123, @thompson etc., merg pe mâna lor și nu dau greș, pentru că merg pentru sex la ele, nicidecum pentru idile cu iz de telenovela. Eu îți recomand să lași răutățile astea la o parte și să lași pe fiecare să decidă ce și cum, și nu încerca să ne tot explici că tu ești cunoscatorul adevărului absolut, iar noi suntem proști și novici în ale curviei. Ți-am mai spus și mă repet, să ai parte de sărbători frumoase și numai bine! Hai, salut!

Și eu îți repet regula nr unu e să dai căutare pe Google după nr de telefon pt că uite unii din ei mai dau și rateuri cum e și cazul lui Cozonac.

Link spre comentariu
Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 minute, OBITUARY a spus:

Și eu îți repet regula nr unu e să dai căutare pe Google după nr de telefon pt că uite unii din ei mai dau și rateuri cum e și cazul lui Cozonac.

Eu caut pe Wikipedia, Google nu mi se pare plauzibil!🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: -5
39 minutes ago, geo20 said:

Eu caut pe Wikipedia, Google nu mi se pare plauzibil!🤣🤣

Se vede,deaia nici nu știai că fata e în Timișoara,toată lumea știa până și cei din București știau deja,doar tu nu știai. 

Link spre comentariu
Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 7 minute, OBITUARY a spus:

Se vede,deaia nici nu știai că fata e în Timișoara,toată lumea știa până și cei din București știau deja,doar tu nu știai. 

Aici ai dreptate, chiar nu știam și asta datorită faptului că de mult timp nu mai merg la fetele de pe Publi, ci doar la cele de pe forum, testate și recomandate de userii serioși.

Link spre comentariu
Reputație: 5534
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, OBITUARY a spus:

Tocmai că prietenul tău Cozonac și Tomson parcă, căutau să facă să pară că fata e o inocentă. 

Cât despre faptul că eu a-și fi aprins după ea,stai liniștit că nu e genul meu și nici serviciile prestate de ea.

Dacă eram așa aprins cum susți tu a-și fi fost demult la ea,că numai cine nu vrea no fute.

Se pare că defapt tu ești încântat de ea și ți-o las ție. 

anumite fapte negative despre ea scrise de unii care au fost precum si mesajele care nutrbuie sa mi le arati ca te cred or fi adevarate dar nu anuleaza experienta cu cozo . Pe de alta parte aiurea e ca ne ataci pe noi , pe el cum ca nu ar fi advarat ce a scris , insa fara dovezi ,ca ce au scris altii nu e dovada si pe mine care zici ca sustin nu stiu ce inocenta dar asta nu e nicaieri in postarea mea de unde se desprinde ca bunele si relele is amestecate iar ea va trebui sa se decida pe care parte se duce. Ca orice om , ca si noi se lupta si ea cu viata cu sinele, toti oscilam . Dumnezeu sa aiba mila de noi ! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2569
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, OBITUARY said:

Vezi că celălalt topic în care se afirmă că e din cele care fac strada în București e tot aici pe Forum și se intitulează Brunetă Stradal și are tot nr ăsta de tel.

Citește-l și vorbim după aceea să văd ce părere ai și ce mai zici.

Vezi, de aia ne intelegem ca mutu' cu surdu'! 

Ai cautat pe Google si ti-a dat cu virgula! Uite despre cine vorbesti tu:

https://nimfomane.com/forum/topic/188818-bruneta-stradal-0733899284/

Numarul de telefon seamana... DAR E ALTUL!

Eu am cautat numai pe forum. 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 32810
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Când o fata este discutată intens , mai ales cand sunt recenzii contradictorii, apare curiozitatea la mulți, deci Piticot va avea numai de câștigat din atâtea discuții. 

Ca o părere personală, sunt sigur ca si aici contează și cine ii trece pragul și cum se comporta respectivul  (ca peste tot).

Ps. După Sărbători ma duc și eu sa vad cine-i Piticot 😁😂 Apropo, ce ma distreaza porecla data de Cozonac 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 27
  • Oras:Ala
  • Oras:Ala
Acum 17 ore, Cozonac77 a spus:

Am citit ce s-a scris aici și singura stare pe care o am, este de părere de rău pentru Piticot 😢

Mie îmi pare rău de ea acuma...de consumat știam că este consumatoare din discuțiile pe care le purta la telefon și ceva apropouri bătute mai mult sau mai puțin subtil. Nu cunosc reacțiile sau manifestările, n-am anturaje de genul ăsta și deloc înclinații, dar mă gândesc că o avea și Ea greutățile ei, și și-o fi găsit un(mic și temporar...sper!) refugiu. Nu o condamn, nu-i treaba mea 

De futut neprotejat și că ar avea mirosuri... în cazul meu nu-i valabilă niciuna dintre acuzații. Nu contest spusele altora, dar la prima vizită am schimbat 2 prezervative, iar la următoarea vizită, Chiar ea mi-a înmânat prezervativul care era undeva la capul patului. 

 

Îmi pare rău că oarecum indirect, din cauza mea, fetița asta atât de plăpândă și care are atâta potențial de a face bine, a fost pusă la zid și s-a aruncat cu pietre în ea. Și îmi pare Tare rău, mai ales că Ea mie mi-a făcut numai bine! 

Vezi tocmai pentru că nu ai anturaje sau înclinații nu înseamnă că nu trebuie să ai și câteva cunoștințe despre ce implica acest lucru. In primul rand persoanele consumatoare sunt mai predispuse să își asume riscuri pentru mai multi bani in scopul de a își face rost de marfă. In cazul de consum, daca e iarba cox plm e ok risc de transmitere de boli 0, însă in caz de hero injectabil e groasă, iar apoi nici prezervativele nu sunt o protecție 100% iar cred că problema majorității nu este legată de recenzie (care te-au criticat) ci de faptul că ai ales sa rămâi la așa ceva . Faptul că te-ai simțit bine și a ieșit super e perfect normal, poate exista chimie cu oricine. Problema e că de la un user cu experiența ta, lumea în general are alte așteptări, să fii verificat fata înainte, in momentul in care apăreau semnalele roșii să atenționezi. Sfatul meu o pauză și controale după "perioada de incubație" fiindcă te-ai expus unor riscuri mari mari de tot. O zi bună și multă sănătate! Iar părerea de rău ar trebui sa fie ok pentru ea ca om însă pentru acțiunile pe care le are nu, fiindca daca doamne ferește te-a fericit cu un cadou, nu știu cui o să îi mai pară rău de cine. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 minute, babujee1 a spus:

Vezi tocmai pentru că nu ai anturaje sau înclinații nu înseamnă că nu trebuie să ai și câteva cunoștințe despre ce implica acest lucru. In primul rand persoanele consumatoare sunt mai predispuse să își asume riscuri pentru mai multi bani in scopul de a își face rost de marfă. In cazul de consum, daca e iarba cox plm e ok risc de transmitere de boli 0, însă in caz de hero injectabil e groasă, iar apoi nici prezervativele nu sunt o protecție 100% iar cred că problema majorității nu este legată de recenzie (care te-au criticat) ci de faptul că ai ales sa rămâi la așa ceva . Faptul că te-ai simțit bine și a ieșit super e perfect normal, poate exista chimie cu oricine. Problema e că de la un user cu experiența ta, lumea în general are alte așteptări, să fii verificat fata înainte, in momentul in care apăreau semnalele roșii să atenționezi. Sfatul meu o pauză și controale după "perioada de incubație" fiindcă te-ai expus unor riscuri mari mari de tot. O zi bună și multă sănătate! Iar părerea de rău ar trebui sa fie ok pentru ea ca om însă pentru acțiunile pe care le are nu, fiindca daca doamne ferește te-a fericit cu un cadou, nu știu cui o să îi mai pară rău de cine. 

Și invers nu este valabil? Știi câte pule jegoase sau drogate le trec pragul acestor fete, le duc prafuri și pun presiune pe ele să o facă neprotejat? Teoria chibritului o putem face din orice, iar presupusul este o boală cronică la noi. Cu toții care practicam sportul ăsta știm cât riscăm, iar dacă este să o punem, o punem cu toată protecția de pe lumea asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 27
  • Oras:Ala
  • Oras:Ala
Acum 17 minute, geo20 a spus:

Și invers nu este valabil? Știi câte pule jegoase sau drogate le trec pragul acestor fete, le duc prafuri și pun presiune pe ele să o facă neprotejat? Teoria chibritului o putem face din orice, iar presupusul este o boală cronică la noi. Cu toții care practicam sportul ăsta știm cât riscăm, iar dacă este să o punem, o punem cu toată protecția de pe lumea asta.

Ce treabă are sula cu prefectura! Aici este vorba de noi sa semnalam problemele din piața și cred și susțin că toată lumea a fost contrariată de faptul că @Cozonac77la experiența lui nu a sesizat semnalele de alarmă cât despre pule drogate și le duc și pun presiune, vreau sa cred in prostia mea că ideea acestui forum este de a reduce pe cât posibil riscurile. Într-adevăr dacă e sa ai ghinion ai. Susțin ce am zis, eu nu critic recenzia, eu sunt șocat de faptul că a ajuns până acolo....

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 minut, babujee1 a spus:

Ce treabă are sula cu prefectura! Aici este vorba de noi sa semnalam problemele din piața și cred și susțin că toată lumea a fost contrariată de faptul că @Cozonac77la experiența lui nu a sesizat semnalele de alarmă cât despre pule drogate și le duc și pun presiune, vreau sa cred in prostia mea că ideea acestui forum este de a reduce pe cât posibil riscurile. Într-adevăr dacă e sa ai ghinion ai. Susțin ce am zis, eu nu critic recenzia, eu sunt șocat de faptul că a ajuns până acolo....

Care este " toată lumea aia contrariata" de aici? Eu am văzut doar 2 persoane, în rest pauză. Și ce era să facă, din moment ce fata nu avea topic deschis pe forum? Deja fabulam, prietene!

Link spre comentariu
Reputație: 27
  • Oras:Ala
  • Oras:Ala
Acum 9 minute, geo20 a spus:

Care este " toată lumea aia contrariata" de aici? Eu am văzut doar 2 persoane, în rest pauză. Și ce era să facă, din moment ce fata nu avea topic deschis pe forum? Deja fabulam, prietene!

cum poți să spui că nu avea topic când cozo a fost la ea miercuri iar ea are topic deschis la București din 19 martie? Caută puțin documenteaza-te înainte să vii cu niste argumente care nu stau in picioare. Dar ai dreptate deja fabulezi....tu te-ai apucat sa ii iei partea omului când el pe baza celor semnalate de restul a realizat că a comis o greșeală omul e mare e vaccinat e asumat și răspunde singur celor ce i s-au adresat, nu vad de ce ar avea nevoie de purtători de cuvânt.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 minute, babujee1 a spus:

cum poți să spui că nu avea topic când cozo a fost la ea miercuri iar ea are topic deschis la București din 19 martie? Caută puțin documenteaza-te înainte să vii cu niste argumente care nu stau in picioare. Dar ai dreptate deja fabulezi....tu te-ai apucat sa ii iei partea omului când el pe baza celor semnalate de restul a realizat că a comis o greșeală omul e mare e vaccinat e asumat și răspunde singur celor ce i s-au adresat, nu vad de ce ar avea nevoie de purtători de cuvânt.

Tu crezi că fiecare dintre noi verifica pe secțiunile din București sau nu mai știu de unde, mai ales noaptea târziu, când merge la o fată găsită pe Publi? Eu nu sunt purtătorul de cuvânt al nimănui, dar nici cu aberațiile tale și ale celuilalt susținător al adevărului absolut, nu sunt de acord. Susține ce vrei, îți respect opinia, dar am pretenția să faci și tu la fel!

Link spre comentariu
Reputație: 27
  • Oras:Ala
  • Oras:Ala
Acum 18 minute, geo20 a spus:

Tu crezi că fiecare dintre noi verifica pe secțiunile din București sau nu mai știu de unde, mai ales noaptea târziu, când merge la o fată găsită pe Publi? Eu nu sunt purtătorul de cuvânt al nimănui, dar nici cu aberațiile tale și ale celuilalt susținător al adevărului absolut, nu sunt de acord. Susține ce vrei, îți respect opinia, dar am pretenția să faci și tu la fel!

Opinia mea personală se bazează pe niște date clare, iar eu unul chiar și noaptea daca găsesc ceva pe Publi24 înainte să sun îmi fac research. Nu am treabă cu faptul că s-a simțit bine, bravo lui. Intriga mea este de ce a ajuns până acolo tocmai un utilizator cu asemenea experiență! Dar na dezbatem ceva ce nu mai poate fi schimbat! Important e sa fie toată lumea bine! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2569
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, babujee1 said:

cum poți să spui că nu avea topic când cozo a fost la ea miercuri iar ea are topic deschis la București din 19 martie? Caută puțin documenteaza-te înainte să vii cu niste argumente care nu stau in picioare. Dar ai dreptate deja fabulezi....tu te-ai apucat sa ii iei partea omului când el pe baza celor semnalate de restul a realizat că a comis o greșeală omul e mare e vaccinat e asumat și răspunde singur celor ce i s-au adresat, nu vad de ce ar avea nevoie de purtători de cuvânt.

 

31 minutes ago, babujee1 said:

Opinia mea personală se bazează pe niște date clare, iar eu unul chiar și noaptea daca găsesc ceva pe Publi24 înainte să sun îmi fac research. Nu am treabă cu faptul că s-a simțit bine, bravo lui. Intriga mea este de ce a ajuns până acolo tocmai un utilizator cu asemenea experiență! Dar na dezbatem ceva ce nu mai poate fi schimbat! Important e sa fie toată lumea bine! 

Hai sa analizam situatia...

La prima vizita, @Cozonac77 a gasit-o din Publi24.

In mesaje, NU i-a spus ca face NEprotejat.

Sa presupunem ca s-a documentat... aici pe forum, cautand dupa nr. de telefon. Rezultatul = a gasit discutia despre ea, deschisa in Bucuresti. A citit prima recenzie... care e OK. A citit a 2-a recenzie... care si aceea e OK. CINE PLM mai continua sa citeasca?!

A fost, a vizitat-o... s-a simtit SUPER OK!

Treaba este ca la celelalte vizite (sau vizita, ca n-am retinut cate au fost), deja erau semnale de alarma! Fata a precizat in mesaje ca face si NEprotejat, Cozonac probabil a inceput sa banuiasca faza cu drogurile... DAR... omul si-a asumat si a decis sa mearga.

Neplacut (sau puneti alte "epitete") este ca aceste semnale de alarma nu le-a mentzionat in recenzie.

 

Link spre comentariu
Reputație: -5
5 hours ago, geo20 said:

Aici ai dreptate, chiar nu știam și asta datorită faptului că de mult timp nu mai merg la fetele de pe Publi, ci doar la cele de pe forum, testate și recomandate de userii serioși.

Doar ca spre ghinionul tau marea majoritate a fetelor de aici au anunt si pe Publi,pina si veteranele Silvi si Lore au apelat la metoda asta si au anunt si pe Publi,si din nou se vede ca esti in urma asa ca actualizeazati motorul de cautare.

Link spre comentariu
Reputație: -5
3 hours ago, 22leon said:

Când o fata este discutată intens , mai ales cand sunt recenzii contradictorii, apare curiozitatea la mulți, deci Piticot va avea numai de câștigat din atâtea discuții. 

Ca o părere personală, sunt sigur ca si aici contează și cine ii trece pragul și cum se comporta respectivul  (ca peste tot).

Ps. După Sărbători ma duc și eu sa vad cine-i Piticot 😁😂 Apropo, ce ma distreaza porecla data de Cozonac 😂

Poate incerci si tu un normal neprotejat cu ea cu finalizare vaginala cum are in meniu si ne spui cum e daca tot ii calci pragul 🤣🤣 ca sa nu soui ca ti se pare mult 350 o ora cu normalul neprotejat si sa te termini in ea.🤣🤣

Link spre comentariu
Reputație: 297
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 9 minute, OBITUARY a spus:

Doar ca spre ghinionul tau marea majoritate a fetelor de aici au anunt si pe Publi,pina si veteranele Silvi si Lore au apelat la metoda asta si au anunt si pe Publi,si din nou se vede ca esti in urma asa ca actualizeazati motorul de cautare.

Nu te supăra pe mine, dar tu ești redus rău și se pare că nu știi să citești sau să înțelegi micile ironii dintr-un context! Eu te las în plata Domnului, scrie ce vrei tu!

Link spre comentariu
Reputație: -5
3 hours ago, babujee1 said:

Vezi tocmai pentru că nu ai anturaje sau înclinații nu înseamnă că nu trebuie să ai și câteva cunoștințe despre ce implica acest lucru. In primul rand persoanele consumatoare sunt mai predispuse să își asume riscuri pentru mai multi bani in scopul de a își face rost de marfă. In cazul de consum, daca e iarba cox plm e ok risc de transmitere de boli 0, însă in caz de hero injectabil e groasă, iar apoi nici prezervativele nu sunt o protecție 100% iar cred că problema majorității nu este legată de recenzie (care te-au criticat) ci de faptul că ai ales sa rămâi la așa ceva . Faptul că te-ai simțit bine și a ieșit super e perfect normal, poate exista chimie cu oricine. Problema e că de la un user cu experiența ta, lumea în general are alte așteptări, să fii verificat fata înainte, in momentul in care apăreau semnalele roșii să atenționezi. Sfatul meu o pauză și controale după "perioada de incubație" fiindcă te-ai expus unor riscuri mari mari de tot. O zi bună și multă sănătate! Iar părerea de rău ar trebui sa fie ok pentru ea ca om însă pentru acțiunile pe care le are nu, fiindca daca doamne ferește te-a fericit cu un cadou, nu știu cui o să îi mai pară rău de cine. 

Sunt perfect de acord cu tine si ce ai scris si felicitari pentru ce ai scris si ceea ce useri ca acest geo20 ignora.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2410
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Atâta dramă... :)

  • Nu m-am documentat nicăieri înainte de a ajunge la ea. Am văzut anunțul pe Publi, am trimis mesaj și aia a fost. Conversația apare cuvânt cu cuvânt în screenshotul pe care l-am postat.
  • Nu am știut că oferă sex neprotejat. Ce-i drept, aici e ceva mai cu schepsis... în realitate, Toate oferă(asta numa' cine merge odată pe an Poate n-are habar de treaba asta) dar atâta timp cât tu ca și client nu ești curios și nu-ți dorești, nu te forțează nimeni 
  • Într-adevăr, a bătut ceva apropouri de droguri...dar Nu este ceva care să mă intereseze 
  • De ce nu am semnalat treburile astea în recenzie? N-am avut ce. Atâta timp cât eu n-am "beneficiat" sau n-am luat parte la tabieturile mai puțin ortodoxe, n-am avut ce să semnaleze
  • Eu sunt responsabil Strict pentru acțiunile mele, Nu am pentru ce să dau socoteală că nu procedez cum gândesc alții 
  • Ultima chestie pe care vreau s-o punctez. Eu nu știu să mint in recenzii. Eu povestesc despre ce am avut eu parte... și Da, unele detalii nu le amintesc. Cum ar fi în cazul de față scena din baie, când fata în timp ce eram amândoi despuiați în cadă, a vorbit cu bãrbatu'/soțul/amantu'/instalatorul la telefon. Asta e ceva care nu ajută pe nimeni la nimic. 

 

Sărbători frumoase, pace în suflet și gânduri luminate vă doresc 😇

  • Like 2
  • Mersi 1

I prefer blondes!

(Începând de astăzi, în cazul în care Nu sunt mulțumit de serviciile oferite, îmi rezerv dreptul să achit atât cât consider eu)

Link spre comentariu

Reputație: -5
3 hours ago, babujee1 said:

Ce treabă are sula cu prefectura! Aici este vorba de noi sa semnalam problemele din piața și cred și susțin că toată lumea a fost contrariată de faptul că @Cozonac77la experiența lui nu a sesizat semnalele de alarmă cât despre pule drogate și le duc și pun presiune, vreau sa cred in prostia mea că ideea acestui forum este de a reduce pe cât posibil riscurile. Într-adevăr dacă e sa ai ghinion ai. Susțin ce am zis, eu nu critic recenzia, eu sunt șocat de faptul că a ajuns până acolo....

Nu iti mai bate capul cu Geo20 ca vezi din raspunsurile date de el ca nu ai cu cine,el e din alt film.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...