Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 8656
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 46 minute, AnastasiaXx a spus:

 

Buna, sunt Anastasia, am 26 de ani, sunt o fata manierată, mereu cu zâmbetul pe buze.

Compania mea va fi una dintre cele mai frumoase experiențe ale tale, te Invit intr o locație discreta și intimă unde te aștept cu mare drag ❤️

Calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci. Pentru orice fel de detalii nu ezita sa ma suni. Doar mesaje și apeluri WhatsApp! 

Serviciile mele: 

-Sex normal protejat

-Sex oral protejat/neprotejat 

-69

-Foot Fetish 

-Masaj 

-Dominație (activă) 

-Sex între sâni 

❤️❤️❤️ IMG_3418.jpeg.7e0120765d99e9c3660696eb6f1815c1.jpegIMG_3417.jpeg.1c62bd34bfe784ca7c7de7f13de85b3e.jpegIMG_3416.jpeg.803993bd4e2cdec3794469cd8a10e4f8.jpeg

Bine ai venit!Dar preturile?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: N/A
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: N/A
  • Oras:Bucuresti

In plus fata de solicitarile colegilor de mai sus eu as adauga (binenteles decizia iti apartine) -  necesitatea unui un set de poze noi, eventual din locatie; (cele postate de tine se regasesc de ceva vreme pe multe platforme de profil din Romania si strainatate).

Mult succes!

Link spre comentariu
Reputație: 7
1 oră în urmă, S3Xhobbyist a spus:

set de poze noi, eventual din locatie; (cele postate de tine se regasesc de ceva vreme pe multe platforme de profil din Romania si strainatate).

Ți-e frică să 🗣️ că le are FALSE?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, gicacontra2012 a spus:

Anastasia, scrie aici toate detaliile despre servicii, costuri și locație, inclusiv servicii extra dacă ai și poze reale din locație. 

Astăzi o să postez mai multe poze, sunt nouă și eu :)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, Daniro1985 a spus:

Bun și bine ai venit pe forum. CIM extra nu ai in servicii? In ce cartier stai? 

Bunaa, nu fac CIM 😌 Stau la Piața Romana 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, gicacontra2012 a spus:

Anastasia deci este 200 lei finalizarea cu oral neprotejat si fără cim ? Fk faci ? 

Da, FK nu fac, dar pupici pe corp, pe gât 🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 427
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 1 oră, AnastasiaXx a spus:

Te aștept pe la mine sa afli ☺️

Nu exista “dominatie” in asa ceva ci “dominare”.

Link spre comentariu
Reputație: 53
  • Oras:Mogosoaia
  • Disponibila
  • Oras:Mogosoaia
  • Disponibila
2 hours ago, AnastasiaXx said:

Dominație sau Dominare, tot aia :) Sinonime 

Dominația -e bătaia așa mai blândă ...

Dominarea -acolo iese și cu vânătăi!!

😄😄

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 31 minute, Nid75 a spus:

Dominația -e bătaia așa mai blândă ...

Dominarea -acolo iese și cu vânătăi!!

😄😄

😂prefer să rămân pe Dominație , nu vreau să las urme 😂😘

Link spre comentariu
Reputație: 7
Acum 6 ore, AnastasiaXx a spus:

de ce nu vii la locație să vezi dacă sunt false sau nu ? 

Ce locație?
1. Pentru că nu știu ce locație,
și 2. Nu sunt de la jandarmerie să intru peste cineva (mai mult sau mai puțin) fără voia ei.
3. Dacă aș venii, aș bate drumul degeaba și nu are rost să bat drumul pe ceva de care sunt 99% sunt sigur, pe care pot să-l fac 100% luându-mi două minute cu câteva clickuri😉.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 37 minute, fidel a spus:

Ce locație?
1. Pentru că nu știu ce locație,
și 2. Nu sunt de la jandarmerie să intru peste cineva (mai mult sau mai puțin) fără voia ei.
3. Dacă aș venii, aș bate drumul degeaba și nu are rost să bat drumul pe ceva de care sunt 99% sunt sigur, pe care pot să-l fac 100% luându-mi două minute cu câteva clickuri😉.

Păi până nu vezi, nu ai de unde să știi dacă bați drumul degeaba sau nu, așa i ? eu confirmare video îți pot face, dar asta e altă poveste, pe care bănuiesc ca nu ai luat o în calcul, ai luat în calcul doar faptul ca mai bine faci recenzii proaste :) ce sa zic ?! Sunt nouă aici și nu cred ca am dezamăgit până acum pe cineva, chiar mi s a spus ca arat mai bine decât in poze 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 520
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, AnastasiaXx a spus:

Păi până nu vezi, nu ai de unde să știi dacă bați drumul degeaba sau nu, așa i ? eu confirmare video îți pot face, dar asta e altă poveste, pe care bănuiesc ca nu ai luat o în calcul, ai luat în calcul doar faptul ca mai bine faci recenzii proaste :) ce sa zic ?! Sunt nouă aici și nu cred ca am dezamăgit până acum pe cineva, chiar mi s a spus ca arat mai bine decât in poze 😘

Ce recenzie ți-a făcut ?😂😂 Pur și simplu a spus de poze și are dreptate , fiecare e liber să-și aleagă fata în funcție de poze și servicii. 

Nu te victimiza că nu ți-a spus nimic rău.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, snake1127 a spus:

Ce recenzie ți-a făcut ?😂😂 Pur și simplu a spus de poze și are dreptate , fiecare e liber să-și aleagă fata în funcție de poze și servicii. 

Nu te victimiza că nu ți-a spus nimic rău.

nu s a victimizat nimeni, și dacă tot ai plusat pe faptul ca fiecare e liber să și aleagă fata, dacă nu i-a plăcut ce vede , de ce nu a trecut mai departe ? la o fată care să i fie plăcută ochiului :) îmi pare rău ca eu nu i am fost pe plac 

Link spre comentariu

Reputație: 7
Acum 3 ore, AnastasiaXx a spus:

Păi până nu vezi, nu ai de unde să știi dacă bați drumul degeaba sau nu, așa i ? eu confirmare video îți pot face, dar asta e altă poveste, pe care bănuiesc ca nu ai luat o în calcul, ai luat în calcul doar faptul ca mai bine faci recenzii proaste :) ce sa zic ?! Sunt nouă aici și nu cred ca am dezamăgit până acum pe cineva, chiar mi s a spus ca arat mai bine decât in poze 😘

Să văd ce? Că sunt furate? Am văzut deja, sunt furate de pe Timișoara de la „Catalina”, deci acum știu că aș bate drumul degeaba😉.
Confirmare video cu ce? că ce? (Că nu sunt ale tale poate) Cum? Îmi arăți tot pozele „Catalinei”? Sau cum? Am luat în calcul asta.
Și ce recenzii?
Și dacă ești nouă, asta înseamnă că trebuie să furi, sau cum? Asta te scuză? Asta nu mai e o dezamăgire, că nu ești prima care face asta.
Acum depinde la care „poze” te referi, dacă cele furate, sau altele.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...