Sari la conținut

Amalia sexy-teen ☺️🤗😘0755623636


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

După ce am reușit să pierd accesul la mailul de la contul vechi am zis sa o iau încet de la capăt cu recenziile in folosul comunității de aici. 

Atras în principal de pozele cu fata si de vârsta ei, plus comentariile ok, am zis sa bag și eu o fisa. 

Programare ușor pe wazaap, s-au respectat fara probleme. 

Locație : Magheru, aproape de Piata Romana , am găsit mereu locuri in zona , aici am tot venit și la Paula Top la 550 H, și promit sa vin și la ea cu o recenzie. 

Garsoniera spațioasă, ok, renovat, tot ce ai nevoie.

Fata : drăguță la fata, slim, înălțime probabil pe la 1.65, corp bronzat, buze măricele ( bune pentru oral ) . Pare mai matura, as spune pe la un 23-24 de ani. 

Am mers pe o ora cu doua finalizări și oral neprotejat. Am inceput cu oral după care am alternat mai multe poziții. Fata este receptiva, deschisă la ce ii ceri, pro client. Nu face cim, nu suporta senzație nici măcar când ai prezervativ. 

Nu are acea senzualitate, erotism in pat, este mai mult spre o civilă, face ce ii ceri. 

Hai sa venim și cu ceva note informative pentru gusturile mele:

Fata : 9

Corp : 8.5 ( sânii o trag puțin în jos, sunt mici )

Oral : 9 ( este fara CIM )

Normal : 7-8 ok, deschisă la poziții

GFE : 7

Locația : 8

Per total la prețul de 300 H la 2 numere, eu zic că este corect, o recomand, pentru ceva fresh și deschisă către client. 

Va urez bafta și spor la futai!

 

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 10 ore, Alexxx11111 a spus:

După ce am reușit să pierd accesul la mailul de la contul vechi am zis sa o iau încet de la capăt cu recenziile in folosul comunității de aici. 

Atras în principal de pozele cu fata si de vârsta ei, plus comentariile ok, am zis sa bag și eu o fisa. 

Programare ușor pe wazaap, s-au respectat fara probleme. 

Locație : Magheru, aproape de Piata Romana , am găsit mereu locuri in zona , aici am tot venit și la Paula Top la 550 H, și promit sa vin și la ea cu o recenzie. 

Garsoniera spațioasă, ok, renovat, tot ce ai nevoie.

Fata : drăguță la fata, slim, înălțime probabil pe la 1.65, corp bronzat, buze măricele ( bune pentru oral ) . Pare mai matura, as spune pe la un 23-24 de ani. 

Am mers pe o ora cu doua finalizări și oral neprotejat. Am inceput cu oral după care am alternat mai multe poziții. Fata este receptiva, deschisă la ce ii ceri, pro client. Nu face cim, nu suporta senzație nici măcar când ai prezervativ. 

Nu are acea senzualitate, erotism in pat, este mai mult spre o civilă, face ce ii ceri. 

Hai sa venim și cu ceva note informative pentru gusturile mele:

Fata : 9

Corp : 8.5 ( sânii o trag puțin în jos, sunt mici )

Oral : 9 ( este fara CIM )

Normal : 7-8 ok, deschisă la poziții

GFE : 7

Locația : 8

Per total la prețul de 300 H la 2 numere, eu zic că este corect, o recomand, pentru ceva fresh și deschisă către client. 

Va urez bafta și spor la futai!

 

 

 

 

Multumeeesc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I-am tras si eu o vizita, pt ca arata bine in poze si nu isi ascunde fata

Am fost entuziasmat de tatuajul de pe gat, gandindu-ma ce face-fuck o sa ii trag

 

Locatia - 9 e ok, blocul mai vechi, dar nu suntem la imobiliare

Fata e micuta de statura, arata bine, fund rotund, sani nr 1, fermi si mici - 8

Oralul - 6 neprotejat, slabut, fara deep, linge pula, scuipa pe ea, dar nu o baga decat jumatate (maxim) 

La normal - 8 se misca putin, e mai misto sa o vezi de la spate, nu preia initiativa, insa e destul de receptiva daca ii ceri sa schimbi pozitii.

Per total o experienta mediocra

 

300 lei pt oo ora, fara graba, insa fara artificii

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 4688
Acum 8 minute, juseppe05 a spus:

I-am tras si eu o vizita, pt ca arata bine in poze si nu isi ascunde fata

Am fost entuziasmat de tatuajul de pe gat, gandindu-ma ce face-fuck o sa ii trag

 

Locatia - 9 e ok, blocul mai vechi, dar nu suntem la imobiliare

Fata e micuta de statura, arata bine, fund rotund, sani nr 1, fermi si mici - 8

Oralul - 6 neprotejat, slabut, fara deep, linge pula, scuipa pe ea, dar nu o baga decat jumatate (maxim) 

La normal - 8 se misca putin, e mai misto sa o vezi de la spate, nu preia initiativa, insa e destul de receptiva daca ii ceri sa schimbi pozitii.

Per total o experienta mediocra

 

300 lei pt oo ora, fara graba, insa fara artificii

Mulțumim 

Baftă la mai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 oră, juseppe05 a spus:

I-am tras si eu o vizita, pt ca arata bine in poze si nu isi ascunde fata

Am fost entuziasmat de tatuajul de pe gat, gandindu-ma ce face-fuck o sa ii trag

 

Locatia - 9 e ok, blocul mai vechi, dar nu suntem la imobiliare

Fata e micuta de statura, arata bine, fund rotund, sani nr 1, fermi si mici - 8

Oralul - 6 neprotejat, slabut, fara deep, linge pula, scuipa pe ea, dar nu o baga decat jumatate (maxim) 

La normal - 8 se misca putin, e mai misto sa o vezi de la spate, nu preia initiativa, insa e destul de receptiva daca ii ceri sa schimbi pozitii.

Per total o experienta mediocra

 

300 lei pt oo ora, fara graba, insa fara artificii

Mulțumesc pentru vizită te mai aștept cu mare drag 🤗

Link spre comentariu

am fost. locatia magheru, vis a vis de metrou, bloc cu risc seismic... senzatii tari. dus misto, patul scartaie... 7

ea - o fata frumusica, ochi si figura misto, de 9-10, corp f misto, poate doar tatele micute, cam de **spam editat**... corp de 9,7 (10 era si cu tate...)

atitudine misto, relaxata, de treaba.

ON cu raspundere, vreo 10 min prima oara, peste 10 a doua oara, cu presiune serioasa, nu prea divers, nu prea adanc, fara atentie la oo, fara cim 8.7, adica f bine!

NP in mai multe pozitii, cu participare, misto. 9.5

am luat o jumatate de ora, am intrebat-o daca mai are pe cineva si putem ramane o ora, a zis ok. desi ora era 300 a cerut 200 x 2 = 400 / 1h / 1,5 fin ( a doua oara nu am mai terminat) misto. de mers cel putin o data. cam scartaie la bun simt faza cu banii, dar nu am comentat, nu mor fara 100 ron, dar alta data eu nu ma intorc...

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...