Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 122
  • Oras:București
  • Oras:București

Foarte bine relatat colegu', si la mine a stat pe telefon in Constanța, se pare ca deja e un tipar, nu mai e excepția. Nu prea ii face placere să muncească, si nici nu știe să mimeze ceva acolo, probabil o fi convinsă de cineva să facă meseria asta. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Rebecca05 a schimbat titlul în Indisponibila
  • Oras:Cariciville
  • Oras:Cariciville

Am futut-o si eu de multe ori pe la inceputul anului pe cand era export proaspat din galati, capitala planetei la capitolul taranci prostituate, si nu i se ridicase atat de mult nasucul (la figurat), intre timp s-a mai dus din factorul de noutate. Este destul de buna de pl insa atitudinea e cam de kkt, parte datorata faptului ca nu e foarte dotata la mansarda, si parte pentru ca fiind destul de buna de pl i-au plans in pzd toti papagalii si i s-a urcat la cap. Prestatia e submediocra din aceleasi motive.

Exista fete mai bune de pl pe aici care au atitudine muuult mai misto, cu care poti schimba si o vorba-doua, nu doar sa golesti coaiele si sa pleci.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragilor🥰Rebecca vrea să vă anunțe ca este în București și este disponibilă pt programări,dar abia mâine își poate încărca contul deoarece are o problemă cu cardul.💋💋💋

  • Haha 1
Link spre comentariu
On 8/4/2024 at 1:14 PM, bmc8888 said:

Am zis zile trecute ca voi lăsa o recenzie și astăzi am găsit puțin timp sa o scriu.

Săptămâna trecută am facut și eu o vizită acestei fete, vizită care în mod normal nu as fi făcut-o dar având în vedere ca este perioada vacantelor iar unele fete de pe acest site pe cere le eu  vizitam sunt în vacanta iar altele sunt în concediu am zis sa incer ceva nou și astfel săptămâna trecută am reușit  sa arunc bani aiurea pe 2 fete care erau disponibile atunci și aveau ceva recenzii bune de la unii colegi de pe acest site,  ,una din fete este la top iar cealaltă este această fata .

Văzând postarea fetei ,pozele dar și recenziile de aici am  făcut programare ,am primit răspuns și stabilt ora exacta  ,confirmat cu o oră înainte primesc adresa .La ora stabilita am ajuns la locație am primit numărul de interfon și în 1 2 minute am ajuns în apartament unde am cunoscut pe Rebeca.Fata este cea din poze dar după părerea mea pozele nu reflectă realitatea și o avantajează.Odata întrat am aruncat o privire prim camera și am observat în dreapta 2  trolere cu haine împrăștiate pe lângă ele ,în stânga față este canapeaua pe care sa petrecut acțiunea   iar la întrare mai erau o pereche de adidași bărbat număr foarte mare care am înțeles ca erau ai clientului care în acel moment se afla cu colega în dormitor  ,văzând ca dormitorul este ocupat am întrebat  ce facem așteptăm să termine ei ,la care fata a zis ca acțiunea va avea loc pe acea canapea și ca cei din dormitor nu vor ieși pana nu plec eu  ,deja ma gândeam sa plec dar cum și de data aceasta am gând cu " capul de jos"am zis ca am futut eu și în alte condiții cu pești la vedere dar asta se întâmplă când eram mai tânăr și mai treceam câteodată prin zona Plevnei  dar asta a fost cu vreo 20+ de ani în urma .Sa revenim la povestea noastră, asa cum am scris mai sus am hotărât sa rămân și i am înmânat banii ea mi a dat prosopul care era curat și uscat ,mers la dus unde am găsit toate cele necesare , făcut dus și revenit în living unde ma aștepta Rebeca încă îmbrăcată cu sutienul și chiloții, lucru care mi a plăcut ca ma lăsat sa o dezbrac ,ea în acest timp mi se părea foarte încordată ,ma lăsat sa ma joc puțin cu sânii după care sa pus pe pat în fund la margine și a început orarul pentru ca eu eram deja strâng. ORARUL nu a fost nimic ieșit din comun de feat a fost ceva mediocru luat doar capul în gura și o mai freca ,nu te lasă să o atingi pe cap deloc, după max 2 minute scoate prezervativul și fără sa întrebe a vrut sa îl pună dar și a adus aminte ca nu are lubrifiant în acel moment se ridica și se duce dezbrăcată în cealaltă camere unde era colega cu clientul ,la întoarcere i am mai cerut să facă oral dar și de data aceasta tot pe repezeala ajută de mână și lua doar capul, văzând ca nu am cu cine deja începuse sa îmi para rău că am rămas dar am zis sa nu plec de acolo cu pula sculați asa ca am lăsat-o sa pună prezervativul și sa dea cu lubrifiant , a turnat foarte mult pe pună apoi la fel și-a turnat în palma și sa dat la pizda, i am cerut sa stea capră în picioare dar a zis ca nu face această poziție și atunci sa pus în pat unde am încep în doggy unde am dat câte minute acompaniat de gemetele fetei , am schimbat în lot unde nu mi a plăcut deloc cum se mișcă iar când am încercat sa dau eu sa aplecat peste mine și stătea în asa  încât nu am putut sa ma mișc cum vroiam, văzând  acestea am zis sa trecem la misionar aici iar ceva dificultăți căci fata ținea picioarele desfăcute dar încordate  , și în misionar a întrat pună destul de ușor deșii la prima vedere pizda pare micuța,  am mărit ritmul și astfel am terminat în această poziție, în tot acest timp Rebeca gemea și strângea cearșaful, nu știu dacă din plăcere  sau se prefacem.

După ce m am întors de la baie și ma inbracam de plecare  încercăm sa port o conversație cu ea dar răspunsurile ei erau foarte scurte cu da și nu , în acest timp ea stătea în mijlocul camerei în picioare se uita în telefon  eu stătea pe marginea patului ma încălțăminte cu ciorapii moment în care uitându-mă mai atent am văzut  o umflatura în zona inghinala dreatala Rebeca  , lucru care ma făcut sa ma uit și mai atent .

ACUM notele;

Locația 8 dar numai contează ca numai prestează acolo  .

IGIENA, aici as da un 9+pentru ca nu am simțit nici un miros ,nimic,  era epilata în zona genitala  .

Gfe un 6 .

ORARUL 5 MAXIMUS. 

NORMAL 7  ,nu a protestat deloc când I am cerut sa schimbam poziția în rest am muncit doar eu .

TOATĂ acțiunea de când am întrat pe ușa ,apoi 2 dușuri și pana am părăsit locația a durat 22 de minute. DACA revin ,clar Nu .Dacă recomand,  Nu .

CE nu mia plăcut ma pus pe gânduri este acea umflatura în zona inghinala dreapta, este destul de proeminenta. 

"GFE-ul este in functie de compatibilitate" incoming in 3.. 2.. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila

Hello🥳🥰M am intors

Sa incepem cu inceputul.Pt domnul care a spus ca am o umflatura nu stiu unde,il sfatuiesc la un control la oftalmolog si atat am de zis legat de asta,pentru recenzie ii multumesc ca si a luat din timp sa scrie atat de mult.🩷Celorlalti comentatori le multumesc ca mi au ridicat topicul si astfel am avut programari fara sa postez eu nimic🤭🤭İn rest ce sa zic,va pup si va astept la mine astazi pana la ora 00:00😜😜

PS:doresc sa va reamintesc ca GFE-ul este in functie de compatibilitate 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
On 8/5/2024 at 1:17 AM, caricigras said:

Am futut-o si eu de multe ori pe la inceputul anului pe cand era export proaspat din galati, capitala planetei la capitolul taranci prostituate, si nu i se ridicase atat de mult nasucul (la figurat), intre timp s-a mai dus din factorul de noutate. Este destul de buna de pl insa atitudinea e cam de kkt, parte datorata faptului ca nu e foarte dotata la mansarda, si parte pentru ca fiind destul de buna de pl i-au plans in pzd toti papagalii si i s-a urcat la cap. Prestatia e submediocra din aceleasi motive.

Exista fete mai bune de pl pe aici care au atitudine muuult mai misto, cu care poti schimba si o vorba-doua, nu doar sa golesti coaiele si sa pleci.

Ma frustrează ca voi aveti dreptul sa vorbiți libidinos si cum va vine la mana,dar daca as vorbi eu asa cu voi mi ati sari in cap🙂🙂Stati linistiti,am eu 7 ani de acasa si pt voi🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 minute, Rebecca05 a spus:

Ma frustrează ca voi aveti dreptul sa vorbiți libidinos si cum va vine la mana,dar daca as vorbi eu asa cu voi mi ati sari in cap🙂🙂Stati linistiti,am eu 7 ani de acasa si pt voi🥰

Faci un lucru deștept. Muncește, răspunde la recenzii oricum ar fi ele în mod decent și cât mai scurt și totul o sa meargă ca uns. Sa fii pro client și la câți mai putini clienți bădărani îți doresc.

 

Sper sa ajung la tine în curând 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
Just now, Daniro1985 said:

Faci un lucru deștept. Muncește, răspunde la recenzii oricum ar fi ele în mod decent și cât mai scurt și totul o sa meargă ca uns. Sa fii pro client și la câți mai putini clienți bădărani îți doresc.

 

Sper sa ajung la tine în curând 

Eu incerc sa relaționez cat de bine pot cu cei cu care am ce vorbi si ma pot intelege,restul sa ma ocolească🩷Te pup si te astept la mine😜🥰🥰

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 346
5 hours ago, Rebecca05 said:

Eu incerc sa relaționez cat de bine pot cu cei cu care am ce vorbi si ma pot intelege,restul sa ma ocolească🩷Te pup si te astept la mine😜🥰🥰

Sunt multi troli aici care vor doar sa te provoace sa razpunzi, am vazut multe topice strigate de troli si fete prea "sensibile", insa feedback-ul e bun. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
31 minutes ago, konn223 said:

Sunt multi troli aici care vor doar sa te provoace sa razpunzi, am vazut multe topice strigate de troli si fete prea "sensibile", insa feedback-ul e bun. 

Nu am de gand sa le dau satisfacție,ma duce capul la mai mult de atat🥰Multumesc de sustinere🩷🩷

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Rebecca05 a spus:

Am plecat deja

Au fost probleme cu locația sau ai plecat că ai vrut tu. Îmi pare rău că nu te-am cunoscut, ești foarte frumoasă. Pup😘M

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
  • Telefon: 075643678
  • Oras:Centru
  • Disponibila
7 hours ago, MPutero said:

Au fost probleme cu locația sau ai plecat că ai vrut tu. Îmi pare rău că nu te-am cunoscut, ești foarte frumoasă. Pup😘M

Asa am decis,dar o sa ma intorc. Deocamdata eram datoare cu o vizita la iasi😜🩷

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Am ajuns la ea când a fost ultima oară în București, dar abia acum reușesc să scriu ceva. Nu-i nimic, că mai vine, bănuiesc.

Locația era super centrală, o împărțea cu colega. Nu aveau cum să lucreze simultan. Accesul la duș din dormitor trecea prin sufragerie.

Rebecca este înaltă, picioare lungi, corp suplu, sâni mai mici, dar cu o formă frumoasă, păr negru lung, un pic ondulat. Arată bine și la față. Are o atitudine care poate părea un pic distantă. Dar trebuie să precizez că eu aveam așteptările adaptate pentru vârsta ei. Adică nu-mi imaginam că o să fie ca și cum nu mai poate de dragul meu de la prima vedere 😆. Așa ceva reușesc cele mai experimentate, foarte puține, de altfel. Este autentică, până la urmă. Nu se preface prea tare, ceea ce poate că nu e pe placul tuturor. Dar vorbește frumos, cursiv și se comportă corect.

A început cu un oral de bună ziua, până mi s-a ridicat interesul, fapt care s-a petrecut și pentru că puteam să o mângâi pe corpul acela de felină, în poziția în care stătea.

Apoi am trecut la normal, în misionar. Nu prea ieșea, așa că am schimbat în lateral pe la spate. Ceea ce a fost o idee foarte bună pentru că s-a simțit și ea mai confortabilă, s-a destins, eu am putut să îmi plimb mâinile pe trupul ei desăvârșit. A fost de ajuns să finalizez, nu am mai încercat alte acrobații.

Deși nu prea am schimbat multe vorbe cu ea, atât cât a fost mi-a confirmat prima impresie pe care mi-o formasem, anume că este deșteaptă. Are potențial foarte bun, dar fiind tânără, e normal să pară mai absorbită de propriile preocupări și mai puțin de ale clientului. Dar e ok, am fost mulțumit.

200 fin 30 min

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Reputație: 4499
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 1 oră, curios11 a spus:

Are potențial foarte bun, dar fiind tânără, e normal să pară mai absorbită de propriile preocupări și mai puțin de ale clientului

Din cauza asta ai văzut-o deșteaptă 😂👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...