Sari la conținut

07522534683 Marina matura cu experienta


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
La 29.08.2024 la 15:10, sambapula a spus:

E batrana!

Din poze nu pare asa batrana. Mai degraba o MILF..acum depinde de cat sunt de cosmetizate si pozele.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, liina90 a spus:

mie mi-a spus ca tariful e 200/400, la banii astia sunt optiuni mai bune.

Tarifele de 200/400 sunt pentru ON+NP+AP (FK  cu semn de intrebare).

Fara AP tarifele sunt 150/300.

Link spre comentariu

O chestie as avea de mentionat legat de doamna cu pricina... faptul ca mesajul pe care l-am primit de la ea este exact acelasi mesaj pe care l-am primit de la bine cunoscuta Sweet Alina (0759873013). Nu pot sa spun cu exactitate ca este vorba de aceeasi persoana, dar tare tind sa cred ca da.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Chiar acum, mihai1215 a spus:

O chestie as avea de mentionat legat de doamna cu pricina... faptul ca mesajul pe care l-am primit de la ea este exact acelasi mesaj pe care l-am primit de la bine cunoscuta Sweet Alina (0759873013). Nu pot sa spun cu exactitate ca este vorba de aceeasi persoana, dar tare tind sa cred ca da.

Nu, nu este vorba de aceeași persoana, cu certitudine nu, 100%, ... sunt doar colege de breasla și de apartament. Sweet Alina având o mai vasta experienta în domeniu, o scoleaza pe Marina (cel putin) în ceea ce privește interacțiunea cu clienții ... și da, ai dreptate, conținutul transmis (apel telefonic sau mesaj whatsapp) este identic.

  • Minus 1
Link spre comentariu
2 hours ago, Mocureloaded said:

Nu, nu este vorba de aceeași persoana, cu certitudine nu, 100%, ... sunt doar colege de breasla și de apartament. Sweet Alina având o mai vasta experienta în domeniu, o scoleaza pe Marina (cel putin) în ceea ce privește interacțiunea cu clienții ... și da, ai dreptate, conținutul transmis (apel telefonic sau mesaj whatsapp) este identic.

Am inteles, m-am gandit si eu ca se poate sa fie asa, desi la ultima mea incursiune la Alina avea o colega tanara. Ma gandesc ca s-a mutat cu Marina acum si au aceeasi 'secretara' 😁.

In orice caz, daca Marina e scolita de Alina.. care s-a purtat mereu exemplar.. ma gandesc ca merita vizitata macar.

Link spre comentariu
Acum 3 ore, Mocureloaded a spus:

Nu, nu este vorba de aceeași persoana, cu certitudine nu, 100%, ... sunt doar colege de breasla și de apartament. Sweet Alina având o mai vasta experienta în domeniu, o scoleaza pe Marina (cel putin) în ceea ce privește interacțiunea cu clienții ... și da, ai dreptate, conținutul transmis (apel telefonic sau mesaj whatsapp) este identic.

haide maestre, nu te tenteaza babutza ? bine ca ai mers la puscata aia cu par pe mana si sele de matusa :))))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, Joe_Kenda a spus:

haide maestre, nu te tenteaza babutza ? bine ca ai mers la puscata aia cu par pe mana si sele de matusa :))))

Ești sigur ca nu am fost și la "babutza"?

P.S.: pușcata aia cu par pe mâini, cum ii zici tu ... și știm amândoi la cine faci referire ... chiar e o fata care merita vizitata ... dar nu pentru palmares ... ci pentru plăcerea unei întâlniri cu o tipa de genul celei ce a fost cândva o prietena a ta. Da, din punct de vedere al experientei strict sexuale avuta cu ea, da, nu excelează ... dar are acea inocenta, a "fostei prietene", acel ceva ce ma atrage.

P.P.S.: scuze de offtopic ... domnișoara menționată în rândurile de mai sus e @Patrisiaa

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Mocureloaded a spus:

Ești sigur ca nu am fost și la "babutza"?

P.S.: pușcata aia cu par pe mâini, cum ii zici tu ... și știm amândoi la cine faci referire ... chiar e o fata care merita vizitata ... dar nu pentru palmares ... ci pentru plăcerea unei întâlniri cu o tipa de genul celei ce a fost cândva o prietena a ta. Da, din punct de vedere al experientei strict sexuale avuta cu ea, da, nu excelează ... dar are acea inocenta, a "fostei prietene", acel ceva ce ma atrage.

P.P.S.: scuze de offtopic ... domnișoara menționată în rândurile de mai sus e @Patrisiaa

o fi trezit ceva amintiri vechi in tine , pt ca la sex e paralela fetita si nu am spus-o doar eu, REVENIM LA SUBIECT,  nu ai de gand sa lasi o recenzie babutzei daca tot ai fost ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 33 minute, Joe_Kenda a spus:

o fi trezit ceva amintiri vechi in tine , pt ca la sex e paralela fetita si nu am spus-o doar eu, REVENIM LA SUBIECT,  nu ai de gand sa lasi o recenzie babutzei daca tot ai fost ?

S-o luam pe rand.

Da, fetita, adica @Patrisiaa e cam paralela cu sexul (am mai zis?) ... dar are acel altceva (nu aspectul fizic) ce te poate atrage.

Da, după a doua vizita ce o voi face doamnei Marina (babutza cum ii zici tu), am sa fac recenzia ... sa-mi lămuresc niște semne de întrebare ramase în stand-by ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
12 hours ago, Mocureloaded said:

S-o luam pe rand.

Da, fetita, adica @Patrisiaa e cam paralela cu sexul (am mai zis?) ... dar are acel altceva (nu aspectul fizic) ce te poate atrage.

Da, după a doua vizita ce o voi face doamnei Marina (babutza cum ii zici tu), am sa fac recenzia ... sa-mi lămuresc niște semne de întrebare ramase în stand-by ...

Hai ca m-ai facut curios. Dă si tu macar detalii despre aspect, inaltime, greutate! 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost azi la ea de dimineata. Comunicare ușoară și rapida pe WhatsApp. E o MILF drăguța, micuță super slim, tatuata. Sani micuti cu sfarcuri tari, fundulet obraznic, zambareata si amiabilă. Actiunea nu o detaliez dar stie meserie. Are și colega dar nu am văzut-o. Mergeti cu incredere. Sper să-și faca cont si aici sa o gasim mai usor. 

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Vin si eu cu o recenzie la duduia aceasta…

Din punctul meu de vedere “doamna” e trecuta de ceva timp, sani lasati, burta lasata, dar da, e slim.

locatia accesibila, linistita.

sunt cel putin 3 fete/femei in apartament, m au tinut la baie cand a venit celalat barbat.

e ca la gara, suna telefoanele, interfonul.

comunicat prin wapp, 150 finalizarea/30 min.

acum vine marele MINUS, babeta imi zice dupa 5-7 minute ca celalalt barbat a plecat si ca ar fi trebuit sa plec si eu. Atunci juniorul a murit.

I-am spus ce am avut de spus si am plecat asa.

Sfat de la un curvar amator, plm: nu mai mergeti la toate penalele, mergeti la cele consacrate, despre care aveti informatii, recenzii.

Eu unul asta o sa fac de acum incolo!!!

sorry de graba, scriu de pe telefon, din fata blocului ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 51 minute, soso a spus:

Vin si eu cu o recenzie la duduia aceasta…

Din punctul meu de vedere “doamna” e trecuta de ceva timp, sani lasati, burta lasata, dar da, e slim.

locatia accesibila, linistita.

sunt cel putin 3 fete/femei in apartament, m au tinut la baie cand a venit celalat barbat.

e ca la gara, suna telefoanele, interfonul.

comunicat prin wapp, 150 finalizarea/30 min.

acum vine marele MINUS, babeta imi zice dupa 5-7 minute ca celalalt barbat a plecat si ca ar fi trebuit sa plec si eu. Atunci juniorul a murit.

I-am spus ce am avut de spus si am plecat asa.

Sfat de la un curvar amator, plm: nu mai mergeti la toate penalele, mergeti la cele consacrate, despre care aveti informatii, recenzii.

Eu unul asta o sa fac de acum incolo!!!

sorry de graba, scriu de pe telefon, din fata blocului ei.

multumim de informatii.. eram 90 % sigur ca este o putoare ( dupa accentul de Bucharest ) cu tupeu si servicii proaste .. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 19 ore, soso a spus:

Vin si eu cu o recenzie la duduia aceasta…

Din punctul meu de vedere “doamna” e trecuta de ceva timp, sani lasati, burta lasata, dar da, e slim.

locatia accesibila, linistita.

sunt cel putin 3 fete/femei in apartament, m au tinut la baie cand a venit celalat barbat.

e ca la gara, suna telefoanele, interfonul.

comunicat prin wapp, 150 finalizarea/30 min.

acum vine marele MINUS, babeta imi zice dupa 5-7 minute ca celalalt barbat a plecat si ca ar fi trebuit sa plec si eu. Atunci juniorul a murit.

I-am spus ce am avut de spus si am plecat asa.

Sfat de la un curvar amator, plm: nu mai mergeti la toate penalele, mergeti la cele consacrate, despre care aveti informatii, recenzii.

Eu unul asta o sa fac de acum incolo!!!

sorry de graba, scriu de pe telefon, din fata blocului ei.

Multam de informatii. M-ai scutit de un drum...mai ales daca e cuib acolo cu  mai multe prestatoare...pas.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

 

Recent iesit de la domnița. Luat legătura ușor  prin mesaj whatsapp. 

Comunicat posibilitățile. 

150/300. 

+50 anal 

+50 cim./cif. 

Pe cine interesează,am avut parte și de fk. fără extra taxă. 

Poze reale. Slim și micuță de statură,așa cum îmi place. Matură,dar multe puștoaice ar putea-o invidia. Igiena bună.Un mic preludiu.  Păsărică frumoasă,cărnoasă,fără mirosuri sau lucruri ciudate. Mi-a făcut plăcere să o ling. 

Locație,ușor de găsit. Apartament curat,nu a fost nevoie să merg la baie. Are o colega,nimic deranjant. Înainte de ieșire am fost întrebat dacă deranjează,ea fiind în living. Ambele domnițe sunt educate. 

 

Oral 9. 

 

Tehnica bună. Atenție și la vecini. Tente de deep. Mi-a plăcut. Lejer mă puteam termina și așa. 

 

Normal. 9

 

O singură poziție. Ea deasupra cu tălpile pe pat. Se simte bine,se mișcă bine. Nu se ferește de partener,îi prezenta. 

 

Anal. 9

 

Pe la spate. Putin lubrifiant. Încetișor să nu rănesc,a intrat toată,super senzație…și vizual să vezi cum se mișcă în curuțul ei primitor. Dau tot  mai hotărât,am obs. ca nu creez disconfort. Exact de ce am avut nevoie. 

Gemete plăcute. Nu mi-o trebuit mult și am explodat asa în prezervativ. 

 

Ușoară igienizare. Îmbrățișări de rămas bun,cu promisiunea ca o să ne mai vedem și am ieșit. 

Timp petrecut,lejer 30 min. Nu am fost grăbit deloc. 

 

Ps. I-am cerut explicații cum de colegul a ieșit în 10 min. de la ea. 

Răspunsul ei a fost,am zis-o în glumă dar clientul a luat-o în serios. Si in același timp a recunoscut-o ca a fost o gluma nesărată din partea ei și regreta cele întâmplate. 

Și am tendința să o cred ca nu a vrut să îl scoată afară. Pare o femeie de bun simț. 

 

Mi-a dat un vibe bun femeia asta. Îi prietenoasă și se comportă natural,am apreciat și o voi aprecia pe viitor. 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
3 hours ago, matxxx said:

 

 

Recent iesit de la domnița. Luat legătura ușor  prin mesaj whatsapp. 

Comunicat posibilitățile. 

150/300. 

+50 anal 

+50 cim./cif. 

Pe cine interesează,am avut parte și de fk. fără extra taxă. 

Poze reale. Slim și micuță de statură,așa cum îmi place. Matură,dar multe puștoaice ar putea-o invidia. Igiena bună.Un mic preludiu.  Păsărică frumoasă,cărnoasă,fără mirosuri sau lucruri ciudate. Mi-a făcut plăcere să o ling. 

Locație,ușor de găsit. Apartament curat,nu a fost nevoie să merg la baie. Are o colega,nimic deranjant. Înainte de ieșire am fost întrebat dacă deranjează,ea fiind în living. Ambele domnițe sunt educate. 

 

Oral 9. 

 

Tehnica bună. Atenție și la vecini. Tente de deep. Mi-a plăcut. Lejer mă puteam termina și așa. 

 

Normal. 9

 

O singură poziție. Ea deasupra cu tălpile pe pat. Se simte bine,se mișcă bine. Nu se ferește de partener,îi prezenta. 

 

Anal. 9

 

Pe la spate. Putin lubrifiant. Încetișor să nu rănesc,a intrat toată,super senzație…și vizual să vezi cum se mișcă în curuțul ei primitor. Dau tot  mai hotărât,am obs. ca nu creez disconfort. Exact de ce am avut nevoie. 

Gemete plăcute. Nu mi-o trebuit mult și am explodat asa în prezervativ. 

 

Ușoară igienizare. Îmbrățișări de rămas bun,cu promisiunea ca o să ne mai vedem și am ieșit. 

Timp petrecut,lejer 30 min. Nu am fost grăbit deloc. 

 

Ps. I-am cerut explicații cum de colegul a ieșit în 10 min. de la ea. 

Răspunsul ei a fost,am zis-o în glumă dar clientul a luat-o în serios. Si in același timp a recunoscut-o ca a fost o gluma nesărată din partea ei și regreta cele întâmplate. 

Și am tendința să o cred ca nu a vrut să îl scoată afară. Pare o femeie de bun simț. 

 

Mi-a dat un vibe bun femeia asta. Îi prietenoasă și se comportă natural,am apreciat și o voi aprecia pe viitor. 

 

 

 

Miroase a reclama

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
21 hours ago, matxxx said:

 

 

Recent iesit de la domnița. Luat legătura ușor  prin mesaj whatsapp. 

Comunicat posibilitățile. 

150/300. 

+50 anal 

+50 cim./cif. 

Pe cine interesează,am avut parte și de fk. fără extra taxă. 

Poze reale. Slim și micuță de statură,așa cum îmi place. Matură,dar multe puștoaice ar putea-o invidia. Igiena bună.Un mic preludiu.  Păsărică frumoasă,cărnoasă,fără mirosuri sau lucruri ciudate. Mi-a făcut plăcere să o ling. 

Locație,ușor de găsit. Apartament curat,nu a fost nevoie să merg la baie. Are o colega,nimic deranjant. Înainte de ieșire am fost întrebat dacă deranjează,ea fiind în living. Ambele domnițe sunt educate. 

 

Oral 9. 

 

Tehnica bună. Atenție și la vecini. Tente de deep. Mi-a plăcut. Lejer mă puteam termina și așa. 

 

Normal. 9

 

O singură poziție. Ea deasupra cu tălpile pe pat. Se simte bine,se mișcă bine. Nu se ferește de partener,îi prezenta. 

 

Anal. 9

 

Pe la spate. Putin lubrifiant. Încetișor să nu rănesc,a intrat toată,super senzație…și vizual să vezi cum se mișcă în curuțul ei primitor. Dau tot  mai hotărât,am obs. ca nu creez disconfort. Exact de ce am avut nevoie. 

Gemete plăcute. Nu mi-o trebuit mult și am explodat asa în prezervativ. 

 

Ușoară igienizare. Îmbrățișări de rămas bun,cu promisiunea ca o să ne mai vedem și am ieșit. 

Timp petrecut,lejer 30 min. Nu am fost grăbit deloc. 

 

Ps. I-am cerut explicații cum de colegul a ieșit în 10 min. de la ea. 

Răspunsul ei a fost,am zis-o în glumă dar clientul a luat-o în serios. Si in același timp a recunoscut-o ca a fost o gluma nesărată din partea ei și regreta cele întâmplate. 

Și am tendința să o cred ca nu a vrut să îl scoată afară. Pare o femeie de bun simț. 

 

Mi-a dat un vibe bun femeia asta. Îi prietenoasă și se comportă natural,am apreciat și o voi aprecia pe viitor. 

 

 

 

Colega ei cum arată? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...