Sari la conținut

Cartelul ~NIMFOMANE~!!!!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E clar, aici esti "fumat"!

Te exprimi "dezordonat" si "alandala"!

Te-ai prins ce zic? Daca nu, reciteste dimineata timpenia pe care ai debitat-o!

Sictir, droggy :laugh2 

 

PS: am vorbit asta-seara cu Sorina si mi-a promis ca in curind va deschide un "puzzle cu prosti" si acolo si-a dat cuvintul de onoare ca te trece in fruntea listei. Deci stai linistit, te-ai "scos" :laugh2  :laugh2

 

 

Iar ai aruncat cu niste cuvinte bizare doar doar sa dai si tu o replica...obosita ce-i drept! :)

Am recitit tampenia,la cererea ta...ce sa zic,sunt cel mai mare prost!dar un prost iscusit! :)

Vorbeste cat vrei tu cu Sorina,cere-i sfaturi de viata sau stai atarnache pentru a primi promisiuni,este strict viata ta(mecanica),chiar nu ma intereseaza...dar o rugaminte as avea totusi...nu mai balari numele meu pe la alte mese sau prin postari(ma ia sughitul si este destul de incomfortabil),te rog! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba,voi astia cu greutate imaginara,asa era si inainte,pe forumul "vostru"?...erati vreo 7 futaci,"turmati" :),pusi pe cate unu?Cand reuseati sa il inlaturati,aveati o anumita satisfactie interioara,un fel de orgasm virtual?(tot ce e posibil,la cat de obsedati sexual sunteti).

Vroiam sa fut si eu ceva moca dar mi-ati stricat toate combinatiile...v-am spus in repetate randuri ca nu imi place sa fut baieti(batranei)...dar vad ca insistati!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iesi ma in pula mea, rujatule!

 

 

Xoxo :),invata sa injuri...vitel tanar si plapand,ce esti! :)

Daca tot ma injuri,prefer sa o faci mai elegant...si corect gramatical(am vazut ca si tu ai o problema cu asta :) ).

Nu am cum sa ies in pula ta...imposibil! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Iar ai aruncat cu niste cuvinte bizare doar doar sa dai si tu o replica...obosita ce-i drept! :)

Am recitit tampenia,la cererea ta...ce sa zic,sunt cel mai mare prost!dar un prost iscusit! :)

Vorbeste cat vrei tu cu Sorina,cere-i sfaturi de viata sau stai atarnache pentru a primi promisiuni,este strict viata ta(mecanica),chiar nu ma intereseaza...dar o rugaminte as avea totusi...nu mai balari numele meu pe la alte mese sau prin postari(ma ia sughitul si este destul de incomfortabil),te rog! :)

post-40993-0-21581400-1397210794_thumb.png
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

robotele neastamparat,vad cacaombini :) copy/paste-ul cu utilul/placutul...nu o mai face la ce postez eu...sau fa-o,cum vrei tu ,dar puncte de reputatie la recenziile zabaloase :) scrise cu mare gratie de catre distinsul John,John Holmes cine mai da? :)...sau e timp destul sa le faci pe toate? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

robotele neastamparat,vad cacaombini :) copy/paste-ul cu utilul/placutul...nu o mai face la ce postez eu...sau fa-o,cum vrei tu ,dar puncte de reputatie la recenziile zabaloase :) scrise cu mare gratie de catre distinsul John,John Holmes cine mai da? :)...sau e timp destul sa le faci pe toate? :)

post-40993-0-99918000-1397219372_thumb.png
Link spre comentariu
  • Oras:Paris...
  • Oras:Paris...

Ba,voi astia cu greutate imaginara,asa era si inainte,pe forumul "vostru"?...erati vreo 7 futaci,"turmati" :),pusi pe cate unu?Cand reuseati sa il inlaturati,aveati o anumita satisfactie interioara,un fel de orgasm virtual?(tot ce e posibil,la cat de obsedati sexual sunteti).

Vroiam sa fut si eu ceva moca dar mi-ati stricat toate combinatiile...v-am spus in repetate randuri ca nu imi place sa fut baieti(batranei)...dar vad ca insistati!

Pai ia intreaba tu vreun user mentionat de mine(daca mai dai de ei...):

DAN SPATARU

CAUTATORUL

OBSEDATUL

PRAFUIT

VYYPUSS

CIOCAN

EUFLO961

RAFFAELLO

PETREPETRE02

TELEGRAFISTULL

SILVESTER

SCRAT

CHUCKYCHUCK

TAKY

GAJIN

MOCU

Iertare celor pe care i-am uitat,pe cativa i-am omis intentionat...

Stima.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Umbre al trecutului. Acum avem pe de ce?, chris, asterica, john, marius, patrik, toti niste epigoni. :no2 :no2

 

 

Nu vreau sa fac parte din aceasi lista cu John(nu am cum :( )...ce e asta,o gluma proasta? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai ia intreaba tu vreun user mentionat de mine(daca mai dai de ei...):

DAN SPATARU

CAUTATORUL

OBSEDATUL

PRAFUIT

VYYPUSS

CIOCAN

EUFLO961

RAFFAELLO

PETREPETRE02

TELEGRAFISTULL

SILVESTER

SCRAT

CHUCKYCHUCK

TAKY

GAJIN

MOCU

Iertare celor pe care i-am uitat,pe cativa i-am omis intentionat...

Stima.

 

 

Hopaaa!Pai si unde au disparut toti astia?Si de ce? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...