Sari la conținut

De ce inseala femeile?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

 

Traiesc o experienta de amor....cel putin interesanta cu o colega de servici,...mai tanara decat mine casatorita, frumusica, isteata. 

Imi spune ca nu-i lipseste nimic acasa, numai ca intre noi este chimie maxima. :)). Cum nu mai sunt pusti stiu ca ceva-i putred in Damemarca....

Asa ca,...din punctul vostru de vedere....de ce isi inseala barbatul...aceasta domnita??

Ne-am iubit prin hoteluri si se pare ca ne-am cam aprins....dar asta-i alta discutie...

Eu cred asa: 

1. Nu o mai fute barbasu

2. Ii place mult pula....

3. Vrea sa gaseasca ceva si sa divorteze

Aaaa...si bineinteles pe primul loc....la mare distanta.....charmul meu irezistibil... :))

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Am fost cu o  multime de femei maritate..nici una nu stie de ce..parerea mea.In schimb fiecare are varianta ei proprie...

 

Una zicea ca a fugit barbat-su cu o artista in Franta..bullshit,omu' era doar un salahor p-acolo.

 

Alta ca o neglijeaza sotul si o jigneste...ghici?vrajeala de doi lei..

 

O alta ca sotul i-a propus o partida in trei cu alt barbat..si ea decat sa-i faca pe plac mai bine o face singura cu al treilea barbat..

 

Alta ca sotul o tine in puf,bani masina si capricii dar ca nu o mai satisface in pat.

 

Concluzia mea: toti barbatii/sotii ''e'' porci...d-aia nu ma insor eu!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din acelasi motiv pentru care inseala si barbatii...este atat de simplu! Dar nu ma refer la femeile care NU stiu sau nu pot face dintre iubire si sex  :no2  acolo .... sunt alte motive. De cele mai multe ori, foarte grave. ;)

 

Daca le mananca?!? In limbaj academic se poate spune ca da, ne cam mananca si pe noi in scoica cateodata =))

 

Noi de ce nu am "bali" dupa un super mascul?!? Noi de ce nu am ridica coada?!!? =))

 

Si in noi urla hormonii cateodata domnilor!!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

Buna seara,

 

Traiesc o experienta de amor....cel putin interesanta cu o colega de servici,...mai tanara decat mine casatorita, frumusica, isteata. 

Imi spune ca nu-i lipseste nimic acasa, numai ca intre noi este chimie maxima. :)). Cum nu mai sunt pusti stiu ca ceva-i putred in Damemarca....

Asa ca,...din punctul vostru de vedere....de ce isi inseala barbatul...aceasta domnita??

Ne-am iubit prin hoteluri si se pare ca ne-am cam aprins....dar asta-i alta discutie...

Eu cred asa: 

1. Nu o mai fute barbasu

2. Ii place mult pula....

3. Vrea sa gaseasca ceva si sa divorteze

Aaaa...si bineinteles pe primul loc....la mare distanta.....charmul meu irezistibil... :))

 

gogule, este important...probabil ca ati vorbit.

Tu ii dai limbi ? Ea iti suge pula ? Poate si ei i se intampla ce ni se intampla noua. Cautam ce nu putem avea acasa.Acasa unii dintre noi nu putem sa dam limbi sau sa cerem sa ni se suga pula din "n" motive. 

 

Eu zic sa fii foarte atent daca ai o familie asezata. Daca nu...da-i inainte cu...tupeu.

Bafta.

PS- sper sa nu auzim de voi la protv-ora 5.

Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

strigoiule, ai ramas cu sechele de cand mergeai pe la hanul drumetului ?:))))))))) 

Gata, vezi ca este topic deschis cu muzica clasica, hip-hop,rock...plm.

Maneaua nu face bine decat daca esti...:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Imi spune ca nu-i lipseste nimic acasa, numai ca intre noi este chimie maxima. :)). Cum nu mai sunt pusti stiu ca ceva-i putred in Damemarca....

Asa ca,...din punctul vostru de vedere....de ce isi inseala barbatul...aceasta domnita??

Eu cred asa: 

1. Nu o mai fute barbasu

2. Ii place mult pula....

3. Vrea sa gaseasca ceva si sa divorteze

Aaaa...si bineinteles pe primul loc....la mare distanta.....charmul meu irezistibil... :))

 

  Daca ar fii sa raspund neserios as spune : de ce nu ?

Si serios sunt convins ca ceva lipseste "acasa" chiar daca declara ca le are pe "toate" si ce este sigur este ca ii lipseste ei corectitudinea.Oricum ca regula nu as recomanda nimanui sa aleaga o femeie care-si insala prietenul/sotul pentru ca are toate sansele sa ajunga in postura lui intr-un viitor nu prea indepartat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De nesatisfacute. Imi zicea una ca nici macar nu-i mai pune mana pe cur barbate-so, macar asa din intamplare, macar ca are bucataria mica si nu e loc si macar din intamplare sa-i atinga curu' dar parca s-ar feri ca si in autobuz mai te atinge pe cur cate unul si daca s-ar fute cu cineva s-ar indragosti de el, parca suna a invitatie asta dar ma feresc de nebune. Am zis.

Link spre comentariu
  • Oras:caelum et infernus
  • Oras:caelum et infernus

De nesatisfacute. Imi zicea una ca nici macar nu-i mai pune mana pe cur barbate-so, macar asa din intamplare, macar ca are bucataria mica si nu e loc si macar din intamplare sa-i atinga curu' dar parca s-ar feri ca si in autobuz mai te atinge pe cur cate unul si daca s-ar fute cu cineva s-ar indragosti de el, parca suna a invitatie asta dar ma feresc de nebune. Am zis.

Sounds legit!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inevitabil cu timpul apare lipsa de atractie fata de partener si uite asa apare un x care se poarta mai frumos care arata mai fresh, mai good looking, mai mers la sala, fara burta, cu patratele cu buna dispozitie, si eliminand feromoni  si care le aduce un val de caldura in tot corpul care devine din ce in ce mai greu de suportat si poc femeia cade prada instictului primar... si uite asa inseala si femeile :)) putin sunt cei care rezista tentatiei si care aduc ceva nou in relatia cu partenerul de viata astfel incat sa nu devina monotona... 

 

2. mai sunt alea lenese frate care nu inseala de lene nu stiu daca cunoasteti genul dar credeti-ma ca  exista :)

gen l-as insela dar imi e lene  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred ca femeile inseala din cu totul alte motive decat barbatii.Barbatii inseala majoritatea din dorinta de diversitate.Femeile nu stiu, dar cel mai probabil din motive de instabilitate emotionala.Evident sunt si panarame pe care le mananca pizda, dar nu asta e motivul majoritatii adulterinelor.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...