Sari la conținut

De ce inseala femeile?


Postări Recomandate

  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Tocmai acel comportament dominator il face sa fie perceput ca si alfa. Este foarte fina linia intre alfa si penibil.

Toate astea se petrec la nivel inconstient de cele mai multe ori.

Am vazut cazuri in care masculul alfa era mai mult un bou si un nenorocit.
Link spre comentariu
Vizitator mascul78
Reputație: 0

Ia micsoreaza-i o luna salariul; daca nu te acuza de hartuire in maxim 30 de zile chiar te iubeste ;)

 

Buna seara,

 

Traiesc o experienta de amor....cel putin interesanta cu o colega de servici,...mai tanara decat mine casatorita, frumusica, isteata.

Imi spune ca nu-i lipseste nimic acasa, numai ca intre noi este chimie maxima. :)). Cum nu mai sunt pusti stiu ca ceva-i putred in Damemarca....

Asa ca,...din punctul vostru de vedere....de ce isi inseala barbatul...aceasta domnita??

Ne-am iubit prin hoteluri si se pare ca ne-am cam aprins....dar asta-i alta discutie...

Eu cred asa:

1. Nu o mai fute barbasu

2. Ii place mult pula....

3. Vrea sa gaseasca ceva si sa divorteze

Aaaa...si bineinteles pe primul loc....la mare distanta.....charmul meu irezistibil... :))

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Tocmai acel comportament dominator il face sa fie perceput ca si alfa. Este foarte fina linia intre alfa si penibil.

Toate astea se petrec la nivel inconstient de cele mai multe ori.

Eu zic ca este vesnica problema a perceptiei valorilor, daca esti ok nu ai nevoie de artificii penibile !
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut cazuri in care masculul alfa era mai mult un bou si un nenorocit.

 

 

Asa il vedeai tu, sunt convinsa ca femeia refuza sa vada aceasta fata a boului.

 

 

Ia micsoreaza-i o luna salariul; daca nu te acuza de hartuire in maxim 30 de zile chiar te iubeste ;)

Asta este cu doua taisuri. Exista sanse mari ca femeia sa aiba deja o alta victima pe lista. ;)

 

 

Eu zic ca este vesnica problema a perceptiei valorilor, daca esti ok nu ai nevoie de artificii penibile !

Hmmm, ar fi foarte usor de aplicat daca emotiile nu ar invinge ratiunea. Trebuie sa stii ce anume simti, cand simti, de ce simti, iar toate astea trecute prin filtrul ratiunii. Oamenii evita sau omit sa se gandeasca la urmari.

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

 

Hmmm, ar fi foarte usor de aplicat daca emotiile nu ar invinge ratiunea. Trebuie sa stii ce anume simti, cand simti, de ce simti, iar toate astea trecute prin filtrul ratiunii. Oamenii evita sau omit sa se gandeasca la urmari.

+1  :clapp :clapp :clapp

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Asa il vedeai tu, sunt convinsa ca femeia refuza sa vada aceasta fata a boului

 

 

Asta este cu doua taisuri. Exista sanse mari ca femeia sa aiba deja o alta victima pe lista. ;)

 

 

Hmmm, ar fi foarte usor de aplicat daca emotiile nu ar invinge ratiunea. Trebuie sa stii ce anume simti, cand simti, de ce simti, iar toate astea trecute prin filtrul ratiunii. Oamenii evita sau omit sa se gandeasca la urmari.

Din 10 persoane 11 il vedeau bou .Dar si tu esti femeie si trebuie sa cautati o scuza pt a face asta.
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Păi vezi Sorinache? D'aia venim noi la voi: pentru că avem neveste/iubite și proaste și curve.  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Plm... și Dumnezeu nu a avut ce face și v-a inventat pe voi, că nici noi nu putem trăi fără pizdă, nici voi fără pulă! :laugh2

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păi vezi Sorinache? D'aia venim noi la voi: pentru că avem neveste/iubite și proaste și curve.  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Plm... și Dumnezeu nu a avut ce face și v-a inventat pe voi, că nici noi nu putem trăi fără pizdă, nici voi fără pulă! :laugh2

 

Hmmm, Piconas, eu inteleg perfect treaba asta, ma consider o doamna nevasta curva, 3 in 1....doar ca eu nu insel. =))

  • Like 1
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: Anuntul nu mai e valabil
  • Oras:Anuntul nu mai e valabil
  • Telefon: Anuntul nu mai e valabil
  • Oras:Anuntul nu mai e valabil

cum adica?!?

ce inseamna sa inseli??? :P

Chiar ... cum vine asta, sa inseli, niciodata - nicidecum :))))

Link spre comentariu
  • Telefon: Anuntul nu mai e valabil
  • Oras:Anuntul nu mai e valabil
  • Telefon: Anuntul nu mai e valabil
  • Oras:Anuntul nu mai e valabil

tu pe mine ma cauti ? 

Si tu fiind cine ? ... in afara de No.1 :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Femeile sunt la fel de futacioase ca si barbatii, numai ca nu se fut decat daca apare si oportunitatea, oportunitate care este diferita de cea a barbatilor. Nu se fut oricum si cu oricine, trebuie sa existe si un cadru adecvat.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Femeile sunt la fel de futacioase ca si barbatii, numai ca nu se fut decat daca apare si oportunitatea, oportunitate care este diferita de cea a barbatilor. Nu se fut oricum si cu oricine, trebuie sa existe si un cadru adecvat.

Cine sunt Oricum și Oricine, de nu se fut femeile cu dânșii?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...